6

Pamiętaj, że czasami sam format nic nie da;) Może w środku fizycznie masz zakurzone i przez to się grzeje i coś tak pyka. Czasami są takie przypadku, że jest tyle kurzu, że wentylatory się nie kręcą. Jak ogarniasz trochę to rozkręć go i posprawdzaj a jak nie to daj go do diagnozy ;)

2

Za 1000 zł? Ho ho, za to to masz mega wypas już ;) Jaki? To zależy tak naprawdę, ale dopóki nie będziesz zdecydowany to nie ma co się rozglądać. Moim zdaniem szkoda kupować do starego kompa nowy monitor. Jak masz w planach kupic laptopa to się tego trzymaj ;) Zachowasz kasę i będziesz miał na laptopa.

Szkoda, że jakieś 2 miechy temu to się nie stało to bym Ci za pół darmo oddał Samsunga 226BW ;)

3

Zatrzymać go za wszelką cenę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest dobry duch drużyny!

2

Kolego, kojarzę ten monitor bardzo dobrze ;) Miałem z nim styczność w rodzinie ze 2, 3 razy. W obu przypadkach siadł monitor, chociaż swego czasu były bardzo popularne. Ciężko jest powiedzieć w czym tkwi problem. Wejście jest na D-SUBA.. dobrze byłoby jakbyś miał możliwość podłączenia do innego kompa.. albo jakiś zapasowy kabelek d-suba i sprawdzić. D-suby to kable/wejścia, które lubią się chrzanić..

Druga sprawa to może być prąd tak jak to napisał @rokiciak. Diagnoza w sklepie komputerowym dużo Cię kosztować nie będzie, możesz zabrać całego i sprawdzą Ci ;]

A wracając do Samsungów to powiem, że te kwadratowe lubią się pieprzyć.. wśród znajomych, na serwisie w sklepach komp.. też dużo tego leży, nawet sam ma jakieś 2 w piwnicy po znajomych ;/

1

Jakim kablem masz podłączone? DVI? DP? HDMI?

5

Chłopie ciesz się a nie od razu patologia...

2

Real, Ludogorets, Legia i... ?:D

1

Real sobie już dawno ich zarezerwował ;] Tak jak Ludogorets ;)

10

Są tacy, który będę próbowali wmówić, że czarne jest czarne a białe jest białe ;)

23

Panie De Boer, przygotuj się, bo zaraz dostaniesz pocisk od użytkowników forum ;]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hahaha, kolego Twój post i komentarze poniżej rozbawiły mnie bardziej niż wszystkie dzisiejsze kawały xD

A za ile chciałbyś to sprzedać?

2

Mnie również jest mega szkoda, ale wiesz co... Trzeba się z tym pogodzić i liczyć, że Mats będzie sobą i nie udawał Nojera.. W City zdecydowanie będzie bardziej doceniony przez chociażby kibiców ;] Aaa no i nikt nie będzie patrzył na wiek ;]

27

Szkoda Claudio.. no, ale chyba czas najwyższy się pogodzić z tą sytuacją. Przynajmniej zarobi sobie.. Powodzenia w zdobyciu Mistrzostwa. Mam tylko nadzieję, że nie będziemy żałowali i Mats odpali!

1

Różnie jest z tymi umowami, nie ma tak naprawdę znaczenia czy jesteś rok czy 2.. Owszem jest jakaś inna oferta niż dla nowych klientów.

Co do Twojej ceny to chyba jest ok, ja płacę poniżej 100 zł, ale pewnie przekroczy mi jeżeli stracę promocję na Eleven. Niby ma być nowa promocja na Eleven, ale się okaże.

Mam to samo co Ty + płacę za dekoder. Zapewne będziesz miał dostęp do NC+GO, koło 800 godzin miesięcznie, także też fajna sprawa ;) Na telefonie i innych urządzeniach możesz oglądać meczory. Oczywiście upomnij się o to, ale chyba teraz każdy to ma ;]

PS: C+ NC+ u mnie w domu C+ jest od kiedy powstało i co? Gówno lepsze oferty ;]

4

Być może to było tak jak mówisz.. może to zabieg stylistyczny w języku. Powiem Ci jednak, że no niestety nie każdy jest uczony, nie każdy zna gramatykę na wylot.. tak więc każdy mógł to sobie z interpretować po swojemu. Błędnie czy nie.. w każdym razie opis mógłby się to obyć bez tych słów ;)

3

Hehe, Panie jakby Realowi taką je**ął to normalnie kupiłbym sobie jego koszulkę xD

2

Kolego popraw słowo "pokarze" RZ=Ż. Masz rację. To jest wręcz żałosne... Tylko jeżeli Ty pokażesz brak szacunku wobec redakcji to zostaniesz wysłany na przymusowe wirtualne wakacje.

1

Niezły jest chłopak ;) Jego wyjścia i ciąg do przodu również mi imponuje. Mam nadzieję, że załaduje jakąś brameczkę z rożnego ;)

1

Jestem Hejterem Ter Stegena? ;] Niezłe!

1

Wszystko jasne, bez odbioru.

1

Edit///..........................

1

A ja mam do niektórych pytanie. Jak przyjdzie Cillessen i będzie sprawował się lepiej od Matsa to kogo postawicie w bramce? ;] Przypominam, że Cillessen nie jest stary ;]

2

DO KŁA DNIE! Tak samo jest z pytaniem o transmisję meczu, gdzie u góry strony jest napisane...

4

Uwielbiam Cię Diego.. gdyby nie LE to chciałbym aby właśnie to Cholo był naszym trenerem.

Jego charakter, zaangażowanie powala! Życzę Ci drugiego miejsca w lidze i finał LM ;)

1

Co już narzekacie na bramkarza, co? Ten nie, ten nie, tak taki ten inny, ten za drogi, bla bla bla... Przecież idzie tylko na ławę, bo Ter nawet jakby się gorzej sprawował od tego Cillessena to i tak musi grać, aby się rozwijać. Poza tym nikt młody i wspaniały nie może do nas przyjść, bo nie chodzi o konkurencję dla Matsa, ale o ławę, tylko ławę ;]

Poza tym bramkarza na przyszłość jak to większość mówi to mamy zapewnionego. Trzeba nam praktycznie takiego za darmo i starego, nie?

1

Dziwisz się? Nie poziom jak poziom, ale to ta Laboga ;] Ona na każdym kroku wytyka Leo straty albo złe zagranie, ale jak zagra genialnie to akurat w tym momencie pieprzył o czymś innym ;]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Szum robi? Weź nie żartuj, bo to jest już chore. Szum to robisz pisząc to.

1

Interesuje się od wczoraj. Barcelonie kibicuję od wczoraj. Trofea nie są moim jedynym wyznacznikiem jeżeli Cie to ciekawi, aczkolwiek o nie w piłce się gra ;) Statystyki? No taaak. Statystyki.. Ceerka ma najwięcej strzałów i to sprawia, że jest najlepszym strzelcem? Gole się liczą w tym przypadku czy ilość strzałów?

Co do Pique i Masche to pamiętasz sytuację jak Mats bronił i Barca traciła gole to było gadanie, że obrona do dupy, a jak Bravo stał i Barca nie traciła to obrona grała genialnie? Sorry, ale to jest głupie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?