1

Bo jak zaraz jego obrońcu powiedzą wziął się za rozgrywania hahahahah mam na myśli te odegrania z " PRZYMUSU" jakie to ewidentne..

1

Aha, no obstawiamy kto pierwszy w studio popuści? :p

1

Pełka - przyjemnie się go słucha, ale w tym meczu będzie przykro jak będzie krzyczał gool gool z 10 razy.. ;/

Przygotujcie się na pogrom! Jutro we wszystkich gazetach, mediach będzie o Najlepszym Klubie Świata :D no i o najlepszym piłkarzy w historii!

45

Kapitan Grzmot poprowadzi swój LEGION napinaczy do zwycięstwa nad super mega extra mocarną Legią. Nabije sobie level do 100! Yeahhh!!!

6

Słuchaj, to ich największy cel!

2

Hehe, no dlatego któryś raz z rzędu to ogłaszam. Ale chyba faktycznie może zbyt trudne warunki do spełnienia, no coż. No niech będzie wygrana Barcy nad City i daję nagrodę hehe

2

Leo już tyle razy potrafił pokonać Claudio, ale w najważniejszym meczorze w reprze niestety nie;/ Oby teraz lekko mówiąc podziurawił go :p

2

Nie :) Coś niespotykanego! Ok, nawet jak Remis będzie to daję nagrodę, bo chyba za duże warunki do spełnienia ;)

1

Ogłaszam Kolejny konkurs!! Jak jutro Legia wygra to pierwsza osoba, która się do mnie zgłosi po meczu dostaje upominek Barcelony ;)

1

Postaw i za mnie, tylko 1? Obstawiam, że będą 3 karne w ciągu 30 min ;) 3 czerwa za Legii ;)

Już lepiej jakby Ci kibice zrobili jakąś burdę to przynajmniej byłoby 3 a nie ponabijają sobie tylko staty ;)

6

Zidane gada takie kocopoły, bo jak Real wygra to będzie wielka wygrana. Big mecz, nie daj boże któryś jeszcze jakieś rekordy strzeleckie pobije to już całkiem zostanie okrzyknięty Królem Futbolu.

2

Dokładnie, również jestem tego samego zdania. Powiem Ci, że Footroll bardzo fajnie prowadzi ten kanał. Zdania wiadomo każdy ma inne, ale w większości się z nim zgadzam. Denerwują mnie tylko artykuły, które tak naprawdę nie wiadomo czy są prawdą, trolowaniem czy jego prawdziwym zdaniem. Tak czy inaczej jest fanem Barcy, ma własne zdanie na temat każdego i ja to szanuję. Tak samo z Panem Mirosławskim. Bardzo lubię jego głos i sposób komentowania. Jest kremowy i fioletowy niestety, ale co zrobić?

35

Isco przez AS został doceniony poprzez wrzutkę na 1 okładkę 2 dni po meczu, ale dzień po to musiała być cieszynka ;)

1

Kros? Hahhaha, najlepszy żart z rana

3

Wiele już zostało powiedziane na jego temat. Każdy ma trochę racji. Na pewno te okazje będzie miał i jeszcze wykorzysta nie jedną. Cierpliwości ;) Lepiej się skupić na bardzo dobrym powrocie Króla Futbolu ;)

14

Jaką trzeba mieć małą mentalność żeby cieszyć się po golu na 6:1 tak jakby wygrał Mistrzostwo Świata ;) Cieszynka musi być! Gol Ceerki najważniejszy w tym meczu!!!!!! To dzięki niemu jest ta wygrana, bo to on był dobrym duchem!!!!!!!!

3

Dzięki kolego.

Ten człowiek mnie już chyba niczym nie zaskoczy. Jak można tak się zachować? ZNowu machanie mackami, na treningu!!!! Niby to głupota, ale porównajmy sobie ostatnie klepanko naszych piłarzy, każdy w kołeczku zadowolony i z humorem to wszystko a ta panienka obrażona, bo nie może dorwać piłeczki. Cristiano łączymy się z Tobą w BULU!

61

Szczerze? Patrząc na to jaki jest teraz to dobrze, że to nie wypaliło.

1

Racja, ryzykować zawsze można ;) Z drugiej strony cuda się zdarzają i Legia po blamażu z Borussią może z takim Realem stracić mniej bramek! No cóż, trzeba wierzyć, może może!!

1

Real 15:0 Legia wszystkie Król Futbolu

1

Racja, tyle co on w życiu świństw się nałykał to nic dziwnego. Najgorsze jest to, że jemu charakter się w ogóle nie zmienił. Zero pokory, nadali taki arogancki, kłótliwy i "cwaniakowaty". Powoli się o nim zapomina to musi powiedzieć coś absurdalnego ;) Tak samo ta sytuacja z Veronem, jeszcze trochę to by się pobili..

8

Maradona nie pleć głupot, nawet Ryszard Kalisz pokazał się lepiej w meczu Paralityki vs TVN niż Ty we wczorajszym meczu ;) hehe

8

Dla tych, którzy nie oglądali meczu gwiazd skrócik ;)



Maradona oczywiście spięcie z Veronem miał - ten jego charakterek. A jego wypowiedzi zostawię bez komentarza...

6

A skąd ta statystyka odnośnie dryblingów - jakie źródło? ;)

Dla mnie epickie jest to liczenie właśnie dryblingów. Leo - król drybler, czasami człowiek naliczy mu 6,7 a na tym ******* whoscored: 2,3. Praktycznie w każdym meczu jest takie to liczenie.

1

Hahah, dobre. Na pewno lepszy niż obecny, który wygląda jak jakaś fabryka czy magazyn ;)

1

Wow, i tym się sugerujesz? Komentarzami i "lajkami"?? Wybacz, ale pisze do mnie wielu userów, którzy uprzedzają mnie o tym abym się nie udzielał w temacie Realu i Ronaldo, bo zaraz insekty mnie dorwą. Nawet są tacy, których obserwujesz, no i oni Ciebie ;) I to nie jeset moja teoria i wymysły, ale słowa DOSŁOWNIE 2 osób, które mi to napisały ;) Sorry, ale ja nie będę siedział cicho, piszę co myślę i tyle. Rok, dwa lata temu jeszcze tutaj było spoko, teraz obiektywizm w modzie i obrona przed czarną magią pewnych osób!

To by było na tyle. Spotkał Cię zaszczyt, że w ogóle wdałem się tą rozmowę ;) End.

1

Nie zamierzam tego poziomu podnosić. Dostanę depresji - przygotowuję się już. Luzu? Czekaj wszystkich was tutaj spiszę i zobaczymy czy ktoś nie ma bólu tyłka albo kompleksów na Ronaldo;)

1

Kompleksy to możesz leczyć Ty. Jesteś jednym z Mistrzów przypieprzania się do ludzi na tej stronie. Lecz lecz to.

1

Młody - komplement ;) Tobie również polecam Ignoruj, Stary, chyba że dla Ciebie do za dużo. Zajmuj się czymś innym a nie czepianiem innych ludzi, bo widzę, że masz z tym problem, jak zresztą kilku innych na tej stronie.

1

Jak mi przykro, zaraz się rozpłaczę. Znajdziesz swoich, którzy bronią Ceerki, Real i Ci, którzy mówią, że Portugalia zasłużyła na ME. Ignoruj tych, którzy non stop mają ból i tych, którzy piszą o Realu, mam dawać Ci namiary na te osoby?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?