NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nawet jak przebitki jego zdaniem to dlaczego jego ukochany Ronaldo nie może pójść na przebitki tylko zdarzają mu się same ODBITKI ? hahahaah i hahahaha
1
To jest ***** i ***** i **** und ***** and ****** ;)
Spuszczał się po golu z wolnego Ronaldo i pieprzył, że nikt lepiej nie wykonuje. WOLNYM, gdzie strzelił po rykoszecie!!! OMG I WTF?
On jest tempy. Wiecie co mnie jednak zastanawia? Pod jakim nickiem jest tutaj na stronie? ;) Na pewno jest - troluje i prowokuje.
4
Nieźle, kiedyś podobne się strzelało ;p Powiem Ci jednak, że do 4 piłek ceerki Ci brakuje ;p
4
W którym meczu, podaj minuty i sytuacje, w której grał ŚWIETNIE?
Niech zejdą lepiej z Paco.
5
Rakieta bez dwóch zdań. Zniżka formy przychodzi u każdego. Gomes jest mega irytujący i bardzo mało daje. Woli się przyglądać to, co robi rywal.
1
Karmę dla psa xD
18
Suarez czy Aguero świadkiem? ;p
1
Hehe, a nie pamiętam tego, mmm.. już się gubię z tym co ma on czego nie mają inni ;)
7
Hagi:
"Czym różni się Cristiano od reszty? Tym, że trenuje, poprawia swoje braki, zawsze… chce wygrywać. "
Inni nie trenują i nie chcą wygrywać ;)
2
Ty się z tej archaicznej to tak nie wyśmiewaj, bo oni szykują wielkie boom ;p
24
Może bez takiej Ironii? :) Chłopakowi idzie jak idzie, ale zostawcie go. Ronaldo jak się przełamuje z ogórkami to cały świat o tym pisze ;)
3
Poważnie tak powiedział? Żarty żartami, ale błagam.
Omg.. dołączam się XDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXDXD
1
Spoko, masz ode mnie follow ;)
Wiesz co? Pytałem kilku znajomych interesujących się piłką nożną (kibicują Realowi), czy ich zdaniem Ronaldo zasłużenie dostał ZP. Oczywiście, że tak.. nic do nich nie dochodzi poza tym, że WYGRAŁ ME i CL.. i był Królem strzelców LM i prawie PICZICZI! Nie ma innej gadki. Podstawy mają i się nie dziwię. Niektórzy jeszcze gadają, że SZUKAMY statystyk, aby pokazać, że Messi jest lepszy, wtf?? Przecież tak naprawdę do statystyki bronią Ronaldo w tym momencie.. ilość goli w LM - nie ważne komu, nie ważne jakiej rangi.. gole to gole i tyle. Był lepszy i koniec.. koniec tego tematu, trzeba olać to gówno i walić tą całą Złotą PIŁKĘ!
2
Brawo, brawo! Bardzo fajne podsumowanie. Ktoś powie.. znowu statystyki. No właśnie statystyki to czasami ratują Ceerkę, bo jak ktoś ogląda mecze Realu i Barcy to wie jak jest między nimi rożnica i PRZEPAŚĆ.
Oczywiście zachowam Twoj tekst i gdzieś go tam powklejam ;)
1
A nie wiem, nic mi nie wiadomo, ale chyba nie ;)
1
Racja, @Cochise jest wśród tych innych ;)
2
Wszystko się zgadza, ale zastanawiam się dlaczego nasza moderacja-redakcja banuje na potęgę naprawdę kilkuletnich bardzo fajnych i inteligentnych userów? Bo komuś się nie spodobał sposób wypowiedzi? Albo zalazł za skórę koledze, który prowokował? Jest kilka takich przypadków. Nie będę wymieniał nazw, bo i ja wylecę w kosmos.. Błagam każdy ma swój sposób. Poza tym takie banowanie na potęgę to zaczęło się już od kilku dobrych miesięcy jak nie dłużej. W tym momencie jest bardzo mało userów, którzy mają naprawdę coś fajnego do powiedzenia. Natomiast są ludzie, którzy pytają o pokemony, fm, zakłady bukmacherskie i inne głupoty typu: W jakim kolorze kupić sobie kurtkę, albo gdzie kupię dobre bułki.. pfff...
1
Hej, masz może gdzieś statystykę Messi-Ronaldo za ubiegły sezon? To znaczy za okres, w którym liczyły się głosy do ZP? Dzięki.
1
No tak, Portugalia i Real miał mega farta i dlatego tak mówią. Ten fart się ciągnie za Realem> Rekord zwycistw, a w połownie tych meczorów byli słabsi od przeciwnika ;)
2
Zaraz wręczą mu ZP i się skończy gwizdanie. Czekaj niech przyjdzie jakiś ogórek ;)
1
Oooooo nieźle ;) To będzie coś. Szczerze powiem, że do tej pory nie znam lepszej gry przygodowej ;)
2
Mistrz powrócił! xD Wybuchłeś nieziemsko, zwieracz puścił? heheh wszystko przez ten futbol. Wiesz co? Chyba musimy się przerzucić na oglądanie wyścigów fretek, jprdl xD
1
Eee tam, nie nabijamy się w jakiś szyderczy sposób jak to napisała Joanna. Wierzę, że chłopak strzeli. Nie wierzę natomiast w Gomesa..
9
hahahaha heheheeh i hihihii,
to już nawet nie jest śmieszne. Szukają sposobów, aby zrobić z niego bohatera! To dzięki niemu padła ta bramka, bo został na boisku mimo kontuzji i odciagał rywali and motywował.
5
Może lepiej nie, bo jakby zmarnował to całkowicie się chłopaka załamie o ile nie potknie o piłkę ;)
4
Pustak, rykoszet i karny tak bic rekordy to potrafi tylko Cerrunio;)
5
Racja, racja, ja czekam aż ktoś się przyczepi do Ciebie o napisanie "realu" z małej xD hahah haha i hahah!!
Białe nie równa się czysty hahaha!
6
No tak! ;) Zobaczysz, że jakoś go z tego wywiną i klub weźmie odpowiedzialność za niego. Na pewno nie będą go gnębili jak Leo, chociaż kto wie??
11
Ojojoj, biedna środowisko kremowych prześcieradeł.. no i jak oni teraz będą dojeżdżali Leo? Już nie będzie czegoś takiego jak Ceerka coś złego zrobi to riposta: " A Messi to oszust podatkowy" ;)
Sorrry, zostaje jeszcze: "Kopie piłką w trybuny" hahaha heheheh i hiihihi!
1
Hehe zdjęcie jest odpowiedzią do tytułu artykułu ;)
"No i co z tego hihihihi" ;]