NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiesz? Dokładnie też to zauważyłem. Mimo że popełniał błędy to jednak gdzieś tam był, przeszkadzał. Gomes tak samo, coś dawał gdzieś tam się pałętał. No, ale co zrobić. Atleti zagrał niesamowicie pressingiem.
8
Co Wy z tym czasem??? Miał już ich wiele. Denis ma mniej i pokazuje się naprawdę nieźle. Poza tym skupiacie się na dobrych zagraniach a złe omijacie ;]
7
Rakieta kolejny mecz zagrał słabo, ale asystę ma. W madrycie jakby tak miał Ceerek to byłby to dobry mecz ;]
Zastanawia mnie jedno. Kolejny raz Gomes zagrał strasznie a tutaj ludzie znowu szansa... bronienie go nic nie pomoże. Miał kilka dobrych zagrań, ale i tak kolejny raz pokazał, że jest ślamazarny, zwrotność jego.. Nie powinien grać od 1 minuty.
2
Rakieta owszem słabo, ale co do oceny to za asystę jak to tutaj bywa ma ocenę wyżej. Tragedia to jest dopiero Gomes.. nie ma co się oszukiwać, miewa dobre zagrania, ale to są chwile..
0
No i bardzo ładnie. Szczegółów nie będę się czepiał, bo pewnie dopiero zaczynasz ;)? Trzymaj tak dalej. Lepsze zrobienie takiej fajnej tapetki niż krytykowanie i pisanie bzdur ;)
3
No i cacy, ale ale :) Zmień sobie kolego kolejność warstw. Przy środzie i niedzieli piłeczki daj nad tym rozmytym białym tłem ;]
0
I widzą określasz to, że zna cały skład Granady? Błagam. Może i zna się na lidze niemieckiej. Kiedyś go bardzo lubiłem, ale im częściej się go słyszy to już nie tak ciekawie. Moim zdaniem się zmienił i jak wspomniałem teraz jest bardziej celebrytą niż wielkim specem w swoim fachu.
Poza tym ludzie go lubią i pamiętają za MŚ i ME, w których bardzo dobrze komentował. Nie wyobrażam sobie aby komentował np Barca - Real. Teraz kojarzy się przede wszystkich z powtórkami na Eurosporcie ;)
0
Nie wiem czy to troll czy naprawdę lubisz duet Borek-Hajto.. tego nie da się słuchać. Emocje sztuczne, Borek strasznie się zmienił jest teraz bardziej celebrytą niż komentatorem. O Hajto to nie ma co wspominać, bo to jest żałosne co on mówi - nie jest to śmieszne i ciekawostki ma z dupy - przeterminowane. Poza tym uwielbienie dla madryckiego klubu bije z daleka ;]
4
Wolskiego to i ja lubię, ale ostatnio jednak jest mega irytujący. Odkąd stracili La Ligę to komentują beznadziejnie. Mylą piłkarzy, nie oceniają spornych sytuacji, czasami nie odniesie się do sytuacji na boisku tylko kończy swoją myśl, co też jest irytujące.
0
Kapitan również dostaje kartki ;) Iniesta ostatnio - najlepszy przykład ;) I nie leciał z RENCYMI!
1
hahahahaha i hahahah i hehehe i hahaha and hahah, Alba jeden z najgorszych zawodników Barcy? Człowieku zastanów się co piszesz. Owszem symuluje czasami, ale nikt mu nie dorówna? Nieźle.
pytanie.. komu Leo daje te genialne rogale na lewą?
11
Benzema wybrałby taśmę ;)
1
Tak, ale wylądujesz na cmentarzu :) Jasne, że nie.
1
Dokładnie tak jest! Te prosiaki z fioletowej zawsze tak będą gadały.
3
Leo Messi - 4 asysty
Ronaldo - 3 asysty
A tam, różnica tylko 1, to prawie nic :) No właśnie. Te statystyki. Leo powinien mieć co najmniej z 10. Tyle co on wykreował sytuacje to się w głowie nie mieści, Ronaldo zagra 1 na mecz taką sytuacje i ma asystę. Ale co zrobić. Statystyki są czasami bardzo mylne...
15
Dokładnie tak jak wszyscy przewidywaliśmy. Gra piach, gówno i padakę, dostaje gwizdy i wrzuty od własnych kibiców i co z tego? Wystarczy, że strzeli gola i asystę i to jest killer i dyrygent buahaha. To norma do której trzeba się przyzwyczaić. W każdym razie idzie po ZP
0
Najlepszy plejmejker świata zaliczył asystę!!!!
1
Racja, mógł się lepiej zachować, zawahał się a powinien pójść na zderzenie.
13
MSN w formie, Denis mega!
Zastanawiam się dlaczego wczoraj tyle osób jechało po bramkarzu? Bo wybijał piłki, bo nie klepał i nie przetrzymywał jej? Błagam, czasami takie wybicia są dużoooo lepsze aniżeli klepanie z obrońcą i narażanie go na stratę pod pressinginem.. Ale nie, większość każdą akcję chciałaby rozgrywać od bramkarza a potem płacz. Ile razy to LE pokazywał podczas meczu MAtsowi aby ją wybił najzwyczajniej. Poza tym Jasper mimo niedokładnych wybić, miał też genialne zagrania i ogólnie oceniam go na dobry występ. Co do Matsa to ostatni mecz zagrał wybornie, ale przypominam niektórym, że w pierwszej połowie również miał kilka bardzo słabych wybić i podań.
Gomes? I tutaj można się rozpisywać. Znajdują się tacy, którzy go bronią, bo potrzebuje czasu, bo Rakieta też potrzebował, bo ten też bo ten.. tak.. tylko dlaczego Ci sami użytkownicy piszą, że Paco się nie nadaje? Paco nie zasługuje na takie samo traktowanie przez was? Wrr.. Jedno jest pewne, Gomes kolejny mecz padaka, toporny, jego start do piłki jest chyba gorszy niż u Busiego... wiecznie zagubiony i tutaj nie chodzi o adaptację do stylu. Owszem, wczoraj miał kilka spoko zagrań i odbiorów, ale błagam.. to za mało.
Vidal? Tutaj chyba nic nie trzeba mowić. Kolejny meczor, w którym się wykazał i zasługuje na 1 miejsce w składzie. Tak czy inaczej to pupilek będzie grał :) Zupełnie jak na tej stronie ocenianie i bronienie niektórych piłkarzy ;)
0
Przydałby się popcorn xD Hahaha, komentarze fioletowej lepsze niż niejeden kabaret xD
Co jak co, ale tak obrażać piłkarzy to jest MASAKRA xD U nas jest podobnie, choć może nie aż tak ostro xD
0
Fioletowa przynajmniej nabije komentarzy hahah xD
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
0
Wiecie, z kim ten biedny Ronaldo ma grać? Hahahahhahahaha
3
Tłumaczył się na dodatek, że Aspas był 5 metrów dalej i nic mu nie zrobił :D haha
0
Najlepsze są jego cieszynki xD
0
Szkoda, że nie powiedział, że też czerpie radość z gry Messiego ;) Byłby to kolejny wróg!
1
Pewnie tak, choć wcześniej zapewne na wieczór kawalerski tam poleci xD Skoro Ceerka się zdecydowała na ten ślub to najwidoczniej ta Panna niezłe mu komplementy sadzi.
12
Ceerka za rok bierze ślub? Wow, ledwo co zna Pannę a tutaj ślub xD Ciekawe co na to ten z Maroko?
0
Haha, no i proste, że to był Fake z tą girą Ronaldo ;] Teraz szczeli gole i budzie Królem Futbolu, tytan pracy!
1
Dokładnie. Real za niego powygrywa a on tylko zbierze laury i nagrody xD Tak to już jest.