NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę, Że Nie Masz Racji zeidarusek. Czepiasz Się Nie Wiem Po Co. Niech Ktoś Sobie Pisze Jak Chce. Jak ty Się Czujesz Źle Jak Ktoś Pisze twoje Nazwisko Z Małej Litery To Łapiesz Doła I Jesteś Smutny? Fspułczuje. To Co Musi Powiedzieć ronaldo I Cały real.... Jak Czytajo la ramble?
2
Zawsze robi coś wspaniałego wtedy, kiedy jest walka o ZP albo jak coś nabroi ;) Dlatego tak uważamy. Cokolwiek nie zrobi i tak się nie zmieni.
2
I ta GEMBA po lewej stronie - ale lepsze to niż cieszynka pff
10
El Fujarek to jest stan umysłu ;)
26
A Wałęsa mówił mu: oszczędzaj się chłopie ;)
4
Myślę jednak, że syn Neymara powinien dostać zawiasy, bo to jeszcze dziecko :]
2
Hahaha no no no xD Leję z tego już odkąd tak go usprawiedliwiają xD
1
Hahahahha:D
Ronaldo zniknął
więc:
Węgrzyn nie może dojść dzisiaj xD
1
Nie wieta? Przecie je walka o ZP!! No i Ceerka chce pokazać jacy wszyscy są źli ;)
1
WENGRZYN znowu popuści ;)
1
Wszystko fajnie fajnie, ale mogłeś wyciąć pod koniec tą cieszynkę tej beksy ;)
A tak to spoko!
1
Pupilek zawodnik meczu - hahah i hehehe and huhuhu und hihihi ;]
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Zapewne xD A od Kataru coś na katar! hehe
2
Od Audi piękne samochody ;) A od Nestle będą paczki płatków! Przynajmniej dzieci z tego skorzystają :p
29
Druga czerwona kartka z rzędu w meczu z Barceloną - wychowanek Realu Madryt - czysty przypadek ;)
4
Ja czegoś nie rozumiem ;) Twoja koleżanka, pytasz co można zrobić. Ktoś Ci coś proponuje, a Ty mówisz, że nie będziesz się w to bawił ;) Oczekujesz, że my tutaj ze swoich nr będziemy pisać? Albo kupować karty i to robić? Błagam. Skoro poprosiła Ciebie o pomoc to załatw to inaczej, spotkajcie się z nim ;) Poza tym wątpię czy nawał sms czy sygnałów jemu będzie przeszkadzał.
Aaa i jeszcze sprawa. Jest opcja bardzo prosta.. blokowanie numeru ;) Za 100 razem mu się znudzi kupować kartę, poza tym teraz trzeba rejestrować karty ;) I myślisz, że będzie to robił milion razy?
16
Dokładnie, a i tak powiedzą, że nie ma jaj i się nie nadaje ;]
6
Rakieta w koszulce Rakuta xD
2
heheheheheh, fajny skrócik, ale końcowka mnie rozwaliła!!!! Dlaczego ten filmik kończy się tą wkur... cieszynką?:P hehehehe nieźle!
24
Fajnie to Ćwiąkała powiedział: Co zrobić żeby powstrzymać Leo? Wstawić go do reprezentacji Argentyny..
Co jak co, KATASTROFA co grali!
No i Bravo Ney! ;) Forma cieszy.
1
Ja również sie nie spotkałem, nikt nie chce nim być dlatego nikt nim nie będize xD
3
Stara się stara chłopaczek, ale co zrobić, skoro cała rodzina jest przesiąknięta Ronaldowaniem. Pamiętasz sytuację z babką i młodym jak mówił czy Leo dostanie ZP ;)
1
Dokładnie tak samo! Egoista na boisku a poza nim narcyz.
41
"wypowiedź Cristiano Ronaldo: „Nikt nie może być kolejnym Cristiano”."
Hahaha i hehehe und hihihihihi. Oby tak się stało, aby drugiego takiego nie było ;)
1
Upss, no tak. W każdym razie wiadomo o co biega ;]
3
A ile CR7 musi pracować, aby być taki jak Leoś?
- Milion Lat świetlnych
3
Jak prawie nigdy nie zgadzam się z ocenami to teraz muszę to zrobić ;) Poza tym fajna jest ta nutka humoru ;) I tak powinno być. A nie sztywniactwo i banowanie na potęgę za złamanie regulaminy nr 10348934414.
18
Szkoda, że to nie był Arda, bo sędzia mógłby wyłapać tym buciorem xD
1
KRYMINAŁ!!! Znowu pupilek!!!!!!!