1

Myślę, Że Nie Masz Racji zeidarusek. Czepiasz Się Nie Wiem Po Co. Niech Ktoś Sobie Pisze Jak Chce. Jak ty Się Czujesz Źle Jak Ktoś Pisze twoje Nazwisko Z Małej Litery To Łapiesz Doła I Jesteś Smutny? Fspułczuje. To Co Musi Powiedzieć ronaldo I Cały real.... Jak Czytajo la ramble?

2

Zawsze robi coś wspaniałego wtedy, kiedy jest walka o ZP albo jak coś nabroi ;) Dlatego tak uważamy. Cokolwiek nie zrobi i tak się nie zmieni.

2

I ta GEMBA po lewej stronie - ale lepsze to niż cieszynka pff

10

El Fujarek to jest stan umysłu ;)

26

A Wałęsa mówił mu: oszczędzaj się chłopie ;)

4

Myślę jednak, że syn Neymara powinien dostać zawiasy, bo to jeszcze dziecko :]

2

Hahaha no no no xD Leję z tego już odkąd tak go usprawiedliwiają xD

1

Hahahahha:D

Ronaldo zniknął

więc:

Węgrzyn nie może dojść dzisiaj xD

1

Nie wieta? Przecie je walka o ZP!! No i Ceerka chce pokazać jacy wszyscy są źli ;)

1

WENGRZYN znowu popuści ;)

1

Wszystko fajnie fajnie, ale mogłeś wyciąć pod koniec tą cieszynkę tej beksy ;)

A tak to spoko!

1

Pupilek zawodnik meczu - hahah i hehehe and huhuhu und hihihi ;]

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Zapewne xD A od Kataru coś na katar! hehe

2

Od Audi piękne samochody ;) A od Nestle będą paczki płatków! Przynajmniej dzieci z tego skorzystają :p

29

Druga czerwona kartka z rzędu w meczu z Barceloną - wychowanek Realu Madryt - czysty przypadek ;)

4

Ja czegoś nie rozumiem ;) Twoja koleżanka, pytasz co można zrobić. Ktoś Ci coś proponuje, a Ty mówisz, że nie będziesz się w to bawił ;) Oczekujesz, że my tutaj ze swoich nr będziemy pisać? Albo kupować karty i to robić? Błagam. Skoro poprosiła Ciebie o pomoc to załatw to inaczej, spotkajcie się z nim ;) Poza tym wątpię czy nawał sms czy sygnałów jemu będzie przeszkadzał.

Aaa i jeszcze sprawa. Jest opcja bardzo prosta.. blokowanie numeru ;) Za 100 razem mu się znudzi kupować kartę, poza tym teraz trzeba rejestrować karty ;) I myślisz, że będzie to robił milion razy?

16

Dokładnie, a i tak powiedzą, że nie ma jaj i się nie nadaje ;]

6

Rakieta w koszulce Rakuta xD

2

heheheheheh, fajny skrócik, ale końcowka mnie rozwaliła!!!! Dlaczego ten filmik kończy się tą wkur... cieszynką?:P hehehehe nieźle!

24

Fajnie to Ćwiąkała powiedział: Co zrobić żeby powstrzymać Leo? Wstawić go do reprezentacji Argentyny..

Co jak co, KATASTROFA co grali!

No i Bravo Ney! ;) Forma cieszy.

1

Ja również sie nie spotkałem, nikt nie chce nim być dlatego nikt nim nie będize xD

3

Stara się stara chłopaczek, ale co zrobić, skoro cała rodzina jest przesiąknięta Ronaldowaniem. Pamiętasz sytuację z babką i młodym jak mówił czy Leo dostanie ZP ;)

1

Dokładnie tak samo! Egoista na boisku a poza nim narcyz.

41

"wypowiedź Cristiano Ronaldo: „Nikt nie może być kolejnym Cristiano”."

Hahaha i hehehe und hihihihihi. Oby tak się stało, aby drugiego takiego nie było ;)

1

Upss, no tak. W każdym razie wiadomo o co biega ;]

3

A ile CR7 musi pracować, aby być taki jak Leoś?

- Milion Lat świetlnych

3

Jak prawie nigdy nie zgadzam się z ocenami to teraz muszę to zrobić ;) Poza tym fajna jest ta nutka humoru ;) I tak powinno być. A nie sztywniactwo i banowanie na potęgę za złamanie regulaminy nr 10348934414.

18

Szkoda, że to nie był Arda, bo sędzia mógłby wyłapać tym buciorem xD

1

KRYMINAŁ!!! Znowu pupilek!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?