NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
1
Regres, ale niestety załaduje kilku ogórkom kilka bramek i to wystarczy aby być nominowanym.. ba! To wystarczy aby być najlepszym na świecie!
Dostanie nowy kontrakt, mimo że to Bale więcej dostaje na obecną chwilę to zobaczysz, że Ronaldo go przebije z pensją. Tak czy inaczej Bale to największe zagrożenie ;)
22
Hahahaha, Ronaldo w meczu z Legią: http://fangol.pl/view/186820/cristiano-ronaldo-vs
Najlepszy jest podkład, hahahha sikam hahaha
2
Ja też z tego polewam od wczoraj hahah xD
To było genialne "no look pass"!! Po prostu on wyprzedza o kilka epok swoich kolegów i nie są w stanie nadążyć myśleć!!!
3
3:3, co z tego Ronaldo ma 3 Złote Piłki a Legia 0 ;) Haha
A tak na poważnie to brawo dla chłopaków, niedosyt, bo wygrana była blisko! Jednak to jest Real i tak się wybronił jak ze Sportingiem..
1
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
5
2 najgorszych na boisko przebiegło najwięcej co za paradoks xD
1
Nie, no racja. Powiedział czy nie i tak się tego nie dowiemy. Każdy ma własne zdanie i niech tak będzie ;)
4
Hehe dobry jesteś ;) Oskarżasz kogoś o kocopoły a sam piszesz, że Bravo się obsrał konkurencji - yeaaaaa!
2
Dla większości najgorszy Busquets? Błagam, wyprzedził go zdecydowanie Roberto..
50
Dryblował:) Haha chyba przekładał nogi nad piłką ;) bauahaha
3
Ale masz ból, nie? Pytanie, co masz do LE? Co zrobił takiego, co Cię tak boli i chcesz o tym gadać? Wybacz, ale skoro tak uwielbiasz Pepa to kibicuj City. Dużo bardziej wolę LE niż Pepa. Zrobił co zrobił, było minęło i tyle. Daję dwa lata Guardioli i znowu się wypali ;) Mam nadzieję, że już nigdy do nas nie zawita ;)
Po każdym słabym meczu będziesz chciał pokazać jaki ten Lucho jest beznadziejny? Błagam. Skoro tak to weź pod uwagę 3,4 ostatnie mecze i porównaj sobie Pepa i LE ;)
1
Hehe, ale zobaczcie, że dzisiaj Ceerka cieszyła się z Moratą i nawet go przytulił :P SPalonego nie było? hahah
1
Powiedzcie mi jak to ocenić? Morata również go trzymał i co?? Karny ewidentny? Jak wzajemnie się trzymali we 3
2
KARNY???????????????????
A Jak Morata trzymał go to co????????????????????? OMG OMG
2
Jak nie pasi to wracaj na fioletową. Wspieraj swoich i cieszcie się, że Król wrócił do strzelania.... ogórkom ;]
2
Dokładnie, też to własnie pisałem. To jest niemożliwe.. co jak co, ale on co minutę gada o nim. Przydałoby się zliczyć ;) Jak Alaves zremisuje to nagram mecz i zliczę ;)
1
Znowu o Ronaldo, non stop, masakra jakaś..
1
Włącz mecz i zacznij oglądać to będziesz wiedział o co biega.
4
A ja się pytam kiedy ten komentujący idiota skończy gadać o Ronaldo i usprawiedliwiać jego niemoc strzelecką? Ile razy powtórzy, że to on strzelił gola? Dlaczego nie wspomina o niesłusznym karnym? Omg, Eleven weźta tego pajaca..
1
Jak na razie remisują dzięki Navasowi ;) Nie jest źle ;)dd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
ZP dla ROnaldo, dziś to przypieczętował
1
hahahaha xD Pięknie.
ROnaldo biedny gra z kontuzję recny.. nie wiem czy będzie w stanie ją podnieść!
2
Żadne prośby czy uwagi tutaj niestety nie działają. W każdym razie możesz sprawdzić sobie to na stronach hiszpańskich ;) albo na oficjalce.
1
Nie znoszę prześcieradeł, ale brameczka Nacho po prostu genialna! Mmm.. ale i tak wolę przewrotkę Ronaldo buahah
2
Taaak, a z Leo chodzisz na herbatkę i lunch ;)
1
Ciekawe jeżeli to byłoby dalej, to znaczy byłaby identyczna sytuacja, ale np: zza pola karnego to czy dalej HD i Madrycki DisneJLEND piszczałby o to ;)
5
Hehe, A jak, Naczczo ztegowany xD
2
W tych czasach nawet 17 latek potrafi być już tak zepsuty, że nic go nie naprawi ;)