1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

1

Regres, ale niestety załaduje kilku ogórkom kilka bramek i to wystarczy aby być nominowanym.. ba! To wystarczy aby być najlepszym na świecie!

Dostanie nowy kontrakt, mimo że to Bale więcej dostaje na obecną chwilę to zobaczysz, że Ronaldo go przebije z pensją. Tak czy inaczej Bale to największe zagrożenie ;)

22

Hahahaha, Ronaldo w meczu z Legią: http://fangol.pl/view/186820/cristiano-ronaldo-vs

Najlepszy jest podkład, hahahha sikam hahaha

2

Ja też z tego polewam od wczoraj hahah xD

To było genialne "no look pass"!! Po prostu on wyprzedza o kilka epok swoich kolegów i nie są w stanie nadążyć myśleć!!!

3

3:3, co z tego Ronaldo ma 3 Złote Piłki a Legia 0 ;) Haha

A tak na poważnie to brawo dla chłopaków, niedosyt, bo wygrana była blisko! Jednak to jest Real i tak się wybronił jak ze Sportingiem..

1

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5

2 najgorszych na boisko przebiegło najwięcej co za paradoks xD

1

Nie, no racja. Powiedział czy nie i tak się tego nie dowiemy. Każdy ma własne zdanie i niech tak będzie ;)

4

Hehe dobry jesteś ;) Oskarżasz kogoś o kocopoły a sam piszesz, że Bravo się obsrał konkurencji - yeaaaaa!

2

Dla większości najgorszy Busquets? Błagam, wyprzedził go zdecydowanie Roberto..

50

Dryblował:) Haha chyba przekładał nogi nad piłką ;) bauahaha

3

Ale masz ból, nie? Pytanie, co masz do LE? Co zrobił takiego, co Cię tak boli i chcesz o tym gadać? Wybacz, ale skoro tak uwielbiasz Pepa to kibicuj City. Dużo bardziej wolę LE niż Pepa. Zrobił co zrobił, było minęło i tyle. Daję dwa lata Guardioli i znowu się wypali ;) Mam nadzieję, że już nigdy do nas nie zawita ;)

Po każdym słabym meczu będziesz chciał pokazać jaki ten Lucho jest beznadziejny? Błagam. Skoro tak to weź pod uwagę 3,4 ostatnie mecze i porównaj sobie Pepa i LE ;)

1

Hehe, ale zobaczcie, że dzisiaj Ceerka cieszyła się z Moratą i nawet go przytulił :P SPalonego nie było? hahah

1

Powiedzcie mi jak to ocenić? Morata również go trzymał i co?? Karny ewidentny? Jak wzajemnie się trzymali we 3

2

KARNY???????????????????

A Jak Morata trzymał go to co????????????????????? OMG OMG

2

Jak nie pasi to wracaj na fioletową. Wspieraj swoich i cieszcie się, że Król wrócił do strzelania.... ogórkom ;]

2

Dokładnie, też to własnie pisałem. To jest niemożliwe.. co jak co, ale on co minutę gada o nim. Przydałoby się zliczyć ;) Jak Alaves zremisuje to nagram mecz i zliczę ;)

1

Znowu o Ronaldo, non stop, masakra jakaś..

1

Włącz mecz i zacznij oglądać to będziesz wiedział o co biega.

4

A ja się pytam kiedy ten komentujący idiota skończy gadać o Ronaldo i usprawiedliwiać jego niemoc strzelecką? Ile razy powtórzy, że to on strzelił gola? Dlaczego nie wspomina o niesłusznym karnym? Omg, Eleven weźta tego pajaca..

1

Jak na razie remisują dzięki Navasowi ;) Nie jest źle ;)dd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

ZP dla ROnaldo, dziś to przypieczętował

1

hahahaha xD Pięknie.

ROnaldo biedny gra z kontuzję recny.. nie wiem czy będzie w stanie ją podnieść!

2

Żadne prośby czy uwagi tutaj niestety nie działają. W każdym razie możesz sprawdzić sobie to na stronach hiszpańskich ;) albo na oficjalce.

1

Nie znoszę prześcieradeł, ale brameczka Nacho po prostu genialna! Mmm.. ale i tak wolę przewrotkę Ronaldo buahah

2

Taaak, a z Leo chodzisz na herbatkę i lunch ;)

1

Ciekawe jeżeli to byłoby dalej, to znaczy byłaby identyczna sytuacja, ale np: zza pola karnego to czy dalej HD i Madrycki DisneJLEND piszczałby o to ;)

5

Hehe, A jak, Naczczo ztegowany xD

2

W tych czasach nawet 17 latek potrafi być już tak zepsuty, że nic go nie naprawi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?