21

Zgadzam się z tym. Trudno ich jednak winić za te bramki. Co jak co, ale Jasper przynajmniej dla mnie nie był irytujący. Nie przetrzymuje piłki jak Mats, czasami naprawdę jest to mega irytujące. Brawo dla niego za genialną piłkę do Suareza, mogłoby z tego coś być.

1

Nie zgodzę się z komentarzem. Mirosławski mimo że jest kibicem Srealu to bardzo lubię jego komentarz i emocje. Owszem niektórym mogą nie podobać się jego ironiczne żarty, ale jest bardzo dobry. Poza tym jest Ćwiąkała, który bardzo dobrze zna ligę i ogarnia dobrze język. Nikt z komentatorów nie potrafi wypowiedzi piłkarzy przetłumaczyć jak on :) Leszek się stara, ale dużooo omija ;) Poza tym potrafią bardzo dobrze ocenić sytuację i odnoszą się do spornych sytuacji.

Co do spraw technicznych to norma, że Eleven nie dorasta do pięt C+, ale nie ma się co dziwić :)

22

Czekaj Ceer strzeli jakiegoś rykoszeta i zaraz będzie najlepszym wykonawcą wolnych świata ;)

2

Dokładnie. Miałem do niego ogromny szacunek za to jak gra w tym wieku. Tak jak Do Iniakiego. Fałszywy gostek. Gadał, że sędzia się myli i on się niby nie kłóci a wczoraj kto darł mordę na sędziego :)

4

Wszedł, grał. Przy każdym kontakcie było słychać. Powiem jednak, że w tym meczu Aduriz nie był sobą :) Jakiś grzeczny chłopaczek z niego wczoraj. Chyba się przydygał i ochłonął ;)

3

Typowe dla sędziów w Hiszpanii.. GÓrka co chwile przeciągał mecz, zmiana a ten daje 1 min.. pacany dosłownie. Trzeba się cieszyć z gola i teraz jeszcze bardziej przycisnąć ;)

2

Hahaha, kibicuję od wczoraj ;)

2

Dokładnie Lewy jest starszy w tym swoim głosowaniu :p

3

I zawsze wychodzi dla Realu na korzyść a dla nas nie? To też pech?

3

Ma 100% racji? Barca jest faworyzowana? hahah

3

Coś jesteś nie na czasie. "Gra stary Mascherano" Jakbyś nie wiedział jest Umtiti, który gra bardzo solidnie.

Roberto daje radę póki co więc zastępca Alvesa jako taki jest. O Vidalu szkoda gadać, bo Lucho go po prostu nie lubi coś musiał nabroić więc pewnie poleci.. a szkoda bo też w ofensywie ostatnio mu szło nieźle.

1

Blokować nie ma co, warto czasami wejść i pośmiać się z tego pajaca xD

1

Tak właśnie u nas jest. Mats nie jest złym bramkarzem, ale nawet na niego nie można liczyć. Brawo wielokrotnie po błędach obrony, potrafił niezłą paradę i pomóc drużynie.

Z drugiej strony co do gry nogami. Tak bym się nie zachwycał tym, co robi Mats, bo ostatnio mimo tego, że ma dużo kontaktu to te jego zagrania są podanie są strasznie ryzykowne i niedokładne.

1

1. Kto napisał wina ter Stegena?
2. Nie ma wyciągać piłki nie do obrony, ale cokolwiek zrobić pomóc :) Są tacy bramkarze, nawet jemu się takie zdarzały.

Nawet jeżeli za dużo filmów z Brucem Lee to co? Nie czaje nawiązania do tego. Ty natomiast za dużo w tej pozycji jak w awatarze spędzasz. Fuj.

1

Nie napisałem, że bramkarz jest od naprawiania każdego błędu, czytaj uważnie. Ter nie pomaga nawet po błędach. Gdybać można, wielu bramkarzy jednak potrafi wspomóc drużynę w takich sytuacjach.

1

WIelki Hejter ;) Nauczy się znaczenia tego słowa to po pierwsze ;) Poza tym z takim kimś jak Ty to szkoda pisać, Ty masz lepszą opinię tutaj ;)

10

Troche z Was brechta. Krytykujecie każdego, dosłownie oprócz Ter Stegena. Ludzie dzisiaj kolejny raz pokazał, że w takich kontrach NAWET PO BŁĘDACH kolegów nie potrafi pomóc obronić. Nie wyciąga nas z sytuacji nie do obrony, chyba że piłka leci w jego kierunku. Drugi mecz z rzędu biernie się zachował mógł lepiej.

1

A Ty zanim skomentujesz to przeczytaj uważnie mój komentarz. Nie napisałem, że PRO odchodzi z City.

1

Pep znowu wymyśla? Po co go usprawiedliwiać. Owszem jest genialnym trenerem, ale jest z drużyną tylko jak jej dobrze idzie. Jak coś się sypie to zaraz gadanie, że się wypala i odchodzi, kończy karierę albo zmienia klub.

1

Narzekał na mało minut to teraz ma najwięcej ;) Jak na razie nie ma do niego zastrzeżeń. Broni, bo broni, ale meczu nam jeszcze nie wygrał. Czekamy na to.

48

hahah, redakcja naprawdę?

ok Arda 10, zasłużył ;)

Ja nie wiem jednak co Messi musi zrobić aby dostać od was 10 ;) Za Mecz z CITY W LIDZE MISTRZÓW gdzie miał 3 gole i asystę dajecie mu 9.5, Arda za to samo przeciwko 3 ligowej drużynie 10 ;)

haha i hehe

1

I znowu ten Aduriz ;) Pique i Umtiti nie inaczej!

7

Hehe, spokojnie ludzie! To tak dla zmylenia dali im Seville ;) Zapewne jak Real będzie przegrywał to wynajdzie się jakiś haczyk aby ich zdyskwalifikować;)

20

Z jednej strony fajnie, że pierwszy skład, ale Swansea? Drużyna, która walczy o utrzymanie? Nie, nie.. Aleix jest zdecydowanie ambitniejszy. Jaja byłby jakby jednak przeszedł a Swansea spadło..

1

Hahahah i hahahaha xD Gajowy z Hogwartu xD

2

Mam teraz takie pytanie do tych, który skreślali Rakietę i wychwalali w niebiosa Gomesa.

Jakie wnioski po wczorajszym meczu?

Poza tym niech się niektórzy zdecydują, bo to wygląda tak:

Rakieta - zagrał dobry mecz, ale oczywiście dla niektórych to przeciwko 3 ligowej drużynie i szkoda.

Gomes - najgorszy na boisku - nic się nie dzieje, bo to tylko 3 ligowiec..

Zdecyduje się wreszcie, bo to jest żałosne.

20

Powiem Wam, że niedobrze się robi jak człowiek czyta te bzdury, które mówi GUTI.. nie idzie pojąć ktoś taki jak Guti pier.. takie kocopoły. Normalnie poziom El Jarek.

1

Hahahah, dobre xD

1

Jacy wy jesteście dziwni ludzie.. masakra. Gomes rónież gra kupę. Zachywace się jego pojedynczymi zagraniami. Jak nie idzie kilku nowym to jest gadka DAJCIE MU CZAS, DAJCIE MU SZANSĘ. Rakitić bez formy i już ława zasłużył, czemu się dziwi pfff.. żałosne. Też można powiedzieć dajcie mu szansę. Busi popełniał gorsze rzeczy, katastrofalne i też było na ławę!!! Odpalił i to cieszy..

1

To Cię najbardziej boli? TO co muszą powiedzieć ludzie jak się nazywają Krystian ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?