NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pytaj @BarcaInfo ;)
1
Zwykły troll z Ciebie. Piszesz: "Gdyby to PSG przegrało w pierwszym meczu 0:4 to nie robiłbym sobie złudnej nadziei na awans. "..
Po pierwsze gdyby P$G nie wygrało 4:0 to byś się tu nie zarejestrował. Poza tym śmiem twierdzić żeś śmietankowy tylko maskujesz się jako kibic PSG i prowokujesz.
1
Oby nie, bo Rakieta naprawdę od kilku meczorów zwyżka formy a wiemy co potrafi dać jak jest w formie. Ta genialna gała wczoraj to poezja ;) Myślę, że LE nie zaryzykuje wprowadzenia Gomesa.
6
Z wczorajszego meczora to najbardziej cieszy forma Busiego i Rakiety. Tego brakowało! W takim samym składzie powinni wyjść z PSG. Bez kombinacji.
1
Z tym telefonicznym gestem Leo to jak widzę nie tylko ja miałem takie wrażenie, że chodzi o JP xD hehehehehehe
17
I to jego: "Jedenzero"...
Po golu ManU się podniecił. Borek: "chyba minimalny spalony", Boniek: "Sędzie nie widział, nie liczy się "h ahaha xD
Co do Borka to jeszcze wtedy nawet był spoko, ale teraz to jest tragedia. Sztuczne emocje poza tym to teraz to bardziej celebryta
niż komentator.
1
Po pierwsze nikt nie powiedział, że sędziowie gwiżdżą WSZYSTKO na Ronaldo, nigdy nie gwizdali wszystkiego. Po drugie leć na fioletową i tam go broń. Ma tam coraz mniej obrońców... przykre..
4
Karny dla Realu w latach '60 ;)
http://www.fangol.pl/view/201666/karny-dla-realu-w-pucharze
Oczywiście z dupy, ale takie czasy.W każdym razie nic się nie zmieniło jeśli chodzi o ten zespół. Ronaldo się sam przewraca = karny, James fauluje Mordica= karny ;)
1
Głupoty totalne to, co pierdo*i ;) Jakby był wynik 1:0 to by tak nie powiedział. A tak to to jest prawie niemożliwe i dlatego takie słowa. Nie ma tutaj co się doszukiwać jego dobroci albo o jakimś skupianiu się na lidze..
1
Zgadzam się, bardziej chodzi mi o sytuację z Villareal. Niektórzy mówią, że to Real pokrzywdzony więc odpowiadam, że sędziowie muszą czasami na niekorzyść Realu coś zrobić aby nie wyszło to perfidne. I tak wychodzi o perfidnie, bo ogólny rozrachunek jest taki jak napisałeś czyli więcej pkt miałaby Barca.
2
Nawet jeżeli niektórzy sędziowie gwiżdżą pod Real to zrozumcie, że nie będą robić tego w każdym meczu i ewidentnie. Czasami nawet będą gwizdać przeciwko Realowi dla zmydlenia oczu. Dobrze wiedzą, że Real ma przewagę punktową mimo zaległego meczu to mogą sobie pozwolić na to.
Tutaj trzeba zsumować błędy jak ktoś to już zrobił i widać ile było na korzyść dla tych a ile dla tych. Tego się nie da oszukać i dziwne, że wszystko jest na korzyść Realu..
9
Ciekawe z jakimi torbami wyjdzie??? Dodatkowo ponoć ten sędzie jest "Szefem" funclubu Realu jakiegoś tam na zadupiu, haha
2
11
A ile pkt zapewnił najlepszy piłkarz ŚWIATA?
1
Widzę, że ostro bronisz Rafinerię. No i właśnie. Zauważasz tylko i wyłącznie "plusy" i dobre strony będąc ślepy na to jak sobie NIE RADZIŁ. Oczywiście się nic nie dzieje, zagrał genialnie i nie potrzebujemy innego pomocnika, bo dla Ciebie jest to podstawowy zawodnik. Mylisz się. Rafa mimo gola i dosłownie kilku dobrych akcji nie zagrał dobrych zawodów, ale jest gol i to najważniejsze. Moim zdaniem on ma potencjał, ale nie na topowe ekipy.
1
Wiem, że dostają. Real ma nawet specjalny przedział w autokarze na prezenty dla sędziów. Bardziej chodzi o to, że oni wyszli z tymi torbami nawet ich nie ukrywając. Jakby nie było to troszkę prowokacja.
1
Dokładnie, to kolejny do odstrzału. W ogóle dziwię się, że skomentował te upominki ;) Bywały lepsze okazje hehe
3
Haha, a co może zagrał wspaniale? Człowieku, włącz mecz jeszcze raz. Nie skupiaj się tylko i wyłącznie na bramce. Miał mnóstwo beznadziejnych strat, gubił się. Chłopak jest dobry, ale jak już wiele osób pisało na słabsze ekipy. Mieliśmy dużo szczęścia w tym meczu gdyby nie Mats to nie byłoby zwycięstwa - ponownie.
2
Już się znalazł haha ;)
5
Nie wiem ile w tym prawdy, ale ponoć sędziowie po wczorajszym meczu Realu opuścili El Madrigal z torbami Realu hahaha, nie no nieźle.
15
Jak bardzo cieszy ta wygrana Barcy.. blisko było jeszcze wpadki Realu, ale oczywiście to norma, że jakimś cudem się wybronią., w każdym razie dla nich też ta gra nie wygląda ciekawie.
U nas wczoraj Rafinha mimo gola to zagrał fatalnie.. co jak co, ale Iniesta bez formy i Busi to po prostu nie mamy pomocy. Rakieta, Gomes, Rafinha na lepsze zespoły są bardzo słabi.. zero szybkości, zrywu... z topowych zespołów mamy chyba najwolniejszą pomoc. Kasmirski jest szybszy aniżeli wszyscy nasi pomocnicy.. to trzeba zmienić, bo blado wyglądamy. A nasz pressing właśnie jest taki chaotyczny, bo zanim ktokolwiek do niego ruszy to jest po ptokach.
2
Broń go broń. Nie wiem w jakim kontekście, ale każdy wie, że tylko on jest zdolny do takich słów, także to nie byłby jego pierwszy raz.
11
„ja strzeliłem gola, a ty co zrobiłeś?” --> To najważniejsze. Strzelił gola a porażka obciąża drużynę. Po dwa zero prawie sie rozpłakał, ale jak strzelił to zadowolony cały mecz.
1
www.usunznakwodnyzkoszulki.com
3
Każda porażka Realu dobrze smakuje i cieszy, a tym przypadku jeszcze lepiej, bo złapaliśmy kontakt, dlatego taki hurraoptymizm. Teraz mamy ciężki mecz z Atleti i jeżeli wygramy to będzie bardzo dobry krok, aby jeszcze bliżej być Realu.
1
Lepszego kabaretu nigdzie nie ma ;) Nawet na LA RAMBLA!)
8
"Ta witryna jest nieosiągalna" hahahaha i hahaha i heheh xD
3
Witamy, witamy.
A cóż Cię skłoniło do kibicowania Barcelonie? Z reguły każdy twierdzi, że poprzez ładną, spektakularną grę, ale jak zacząłeś przed 0:7 z Bayernem to ciekawi mnie to ;)
Co do Dragon Ball to tutaj również jest wielu fanów (w tym ja) tego anime.
2
Oby ;)!!!!!!!!!
1
Ludzie... z PSG zagrał tragiczny mecz i raptem zrobiło się z tego kilka tygodni.. NIE WIERZĘ. Człowieku z Leganes gdyby nie on i Mats to bylibyśmy w czarnej dupie. Nie był to jego spektakularny meczor, ale i tak był najlepszy. Pytam jeszcze raz, czego Ty oczekujesz? Że w każdym meczu będzie wystawiał po 100 patelni, których i tak nie potrafią wykorzystać? Zapewne też nie pamiętasz poprzednich meczów jak to było. Każdemu zdarza się słabszy mecz, dzień. Z PSG miał go każdy. Gdyby nie Leo to Barca nie kwalifikowałby się nawet do eliminacji LM. Taka jest prawda.
Dlaczego wspomniałem Ceerkę? Ano dlatego, że jesteś taki sam jak Ci z fioletowej i z BernabełU. Gra kupę od początku sezonu, wyszły mu zaledwie dwa meczory i już jest zachwyt. Każdy zapomina co się działo, 3,4 mecze temu. Ty tak samo. 1 mecz zagrał tragicznie i już krytyka albo gadka, że nie ten sam Leo, że nie jest liderem itp itd. Obejrzyj sobie każdy mecz od początku sezonu i wtedy wyciągnij wnioski.