NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tutaj niektórzy chcieliby aby za darmo grał ;) Przejmują się tak finansami klubu jakby to były ich własne pieniądze ;) Leo jest najlepszy w historii. To być może jego ostatnia umowa i on doskonale o tym wie, dlatego chce ugrać więcej kasy, a jest tego warty. Dla niektórych nie kocha klubu, bo doi z niego :) Tylko, że on nie robi tak jak Ceerek, który wymyśla głupoty, udaje niezadowolonego i smutnego aby poprawić kontrakt.
2
Hahahahahah, u made my day xD
2
Dobra spece to kogo po tym meczu kupujemy:D? haha
16
Hehe, ludzie jesteście mistrzami:D
Co mecz, nie ważne jaki gadka, dlaczego my nie kupiliśmy tego czy tego, buahahah:D to lepsze niż kabaret!
46
Na dodatek mają: Hernandeza Hernandeza, Borbalana, Mallenco, Gila, Klop Gomes - ekipa fakt niezła:D
2
i Król Futbolu ;D
6
Czy ktoś może tego IDIOTE Hajte zabrać od tego komentowania. To jest tragedia... drewno.
1
A mistrzowie Europy to co? :D
1
Też tak myślę. Albo jeszcze lepszy kontrakt wynegocjować :)
25
Z gęby wygląda jakby coś przeskrobał ;)
3
Wiecie co? Tak wyglądał cały sezon. Owszem, Real nie grał źle, ale ile meczór ślizgał się na szczęściu czy pomocy sędziów? Dzisiaj to się potwierdziło. Rykoszety się zdarzają, ale 2 w meczu, no fuks niezły. Szkoda..
Najgorsze jest to, że w tym sezonie Leo był najlepszy na świecie kolejny raz, a Ronaldo zagarnął mu nagrodę w dosłownie 3 meczorami w LM;(
5
Hahahahahahhahahahahaha, a on mówi, żę nie było!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak dobrze, że LM nie będzie już komentował.
2
Ręka!!!! A ten już jeb... go broni.. ehh..
6
Jak dobrze, że Wolski czasami prostuje tego prostaka.. to jest jakieś nieporozumienie co tego człowiek wygaduje.. masakra..
1
Tak, tylko dla Juve. Casemiro znowu gra na niewidocznym.
2
a ta komentatorka: "dwa piękne gole" ahhahahaha i hahahah xD
1
Mam ich gdzieś, ale jeżeli faktycznie tak Isco powiedział to stracił u mnie. Byłem za tym aby do nasz przyszedł, ale to było praktycznie nierealne. Wielki bohater, bo miał dobry sezon, zapomniał już jak płakał. Łączony był z nami a tutaj takie słowa? Poza tym niech przypomni sobie na czyją cześć nazwał swojego psa? ;] też się jakoś wymigał.
W każdym razie mam nadzieję, że w przyszłym sezonie zagrzeje ławę ;]
1
Mou kiedyś powiedział, że jakby miał w drużynie 11 "Azpilicuet" to prawdopodobnie wygrałby LM ;)
2
Czytając te różnice i jakby to byli nowi kandydaci na trenera to pewnie z tego opisu wybrałbym Enrique ;)
No cóż, zobaczymy. Oby poszło mu jak najlepiej!
25
Niech ktoś przypomni na ile Ceerka oszukał? I zapewne sam kombinował z tymi firmami zagranicznymi. Za to powinien dożywocie dostać hahaha zapewne mu załagodzą.
A już myślałem, że trzeba będzie wynajmować Scofielda xD
5
"Bramka ustalająca wynik meczu cudowna – chyba za bardzo przywykliśmy do jego geniuszu, bo akcja ta dość szybko poszła w zapomnienie, a dla 99% graczy mogłaby być to bramka życia."
Podoba mi się to zdanie. Ludzie zapominają o tym rajdzie, bo zrobił to Leo.. Jakby to kto inny to spuszczanie byłoby przez tydzień.
3
Brawo Madryt. Jednak jest niesmak.. Błędy sędziowskie dały Realowi Mistrza, Barcelonie wygraną z Eibar :D
Przegraliśmy to mistrzostwo z "ogórkami", mamy najwięcej pkt z drużynami z topu, najwięcej bramek, najlepszych piłkarzy a jednak Mistrzostwa nie ma :)
5
Ludzie, co Wy tak narzekacie? Wygrać zapewne wygrają. Rozluźnienie? Proste.. Real w 2 minucie już prowadził, piłkarze oczywiście to wiedzieli to siadło im zaangażowanie.. podejrzewam, że jakby to Malaga wygrywała to rzuciliby się do gry..
9
Naprawdę podobają się wam te koszulki? Jak dla mnie porażka.. czerwony sygnet rakutena zlewa się wręcz.. a Bordowa do jak Roma ;)
Oczywistość, że nawet jak się nie podoba trzeba nabyc;]
3
Tutaj to już pajace się pozbywały Leo ;) Hehe, także to norma. Widziałeś zapewne miliony składów, taktyki, trenerów ;) Jeszcze trochę zmienią nazwę z Barcelony na coś innego!
1
No i Cristiano daje Mistrzostwo Realowi ;) ZP zaklepana! 4 meczorami ;)
1
Malaga już rozłożyła ;)
7
Wiecie jaki jest fenomen Realu? Nawet jeśli gorszy od przeciwnika to potrafi jakoś to przetrzymać i wcisnąć jakąś bramkę. Dzisiaj przez większą cześć meczora Sevilla była lepsza, no ale co zrobić? Wynik niesprawiedliwy.
Co do Ceerki to szkoda cokolwiek pitolić. Oglądałem nagrany mecz na szybciora tam gdzie był przy piłce i ? Padacznie zagrał, ale znowu 2 magiczne dotknięcia piłki i bach, bohater. Piłka go szuka i takie są fakty. Szkoda, że po meczu w tych czasami liczą się tylko i wyłącznie staty ;] ZP zaklepana.
3
Mógłby ktoś napisać ile gole Messiego i Ronaldo w tym sezonie dały punktów? Albo statystyki porównujące? Nie mogę znaleźć tego artykułu.
1
Owszem, pytania o pierdoły takie jak: O której jest mecz(gdzie jasno i wyraźnie pisze na górze strony), gdzie są najlepsze bułki w Krakowie, czy tak jak wspomniał Jim z tymi składami to denerwuje każdego. Ale matura? Błagam, przecież to trwa max 2 tygodnie.. dajmy się młodym nacieszyć i poplotkować o tym..