NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Oczywiście, że nie jest ;) No tak.. typowe. Zagra dobrze, to jest gadka, że to tylko 3 ligowiec. Nie wszyscy radzą sobie z 3 ligowcami )
1
I gdzie są Ci fachowcy, którzy wczoraj krytykowali Denisa po 1 połowie?:)
2
A słyszałeś o takim piłkarzu jak Dani Alves? Od razu eksplodował?
Semedo super się wprowadził, grał dobrze, po czym na ławkę. Zupełnie tak samo jak z Denisem. Zagrał dobrze to ławka. Myślisz, że to też nie ma wpływu na pewność siebie i poczynania?
Semedo nie zagrał źle. Śmieszy mnie to, że niektórzy krytykowali go za stratę bramki. A widzieliście co robił RAKIETA????? Semedo miał 2 rywali a ten stoi patrzy się i cofa.. ale nie. Prawa strona to z automatu wina Semedo.
6
Powiem Ci, że jest tutaj mnóstwo osób, które są o wiele bardziej przewrażliwione na punkcie Realu. Prawdziwi "antymadridiści". Kiedyś była tutaj niezła naparzanka, ale teraz jest ostry regulamin i się nie udzielają, bo dbają o "wizerunek". No a inni walczą o lajki ;)
6
Na pewno wyglądałby inaczej - nie byłoby go w ogóle jeżeli nie dotyczyłby Realu ;]
16
Bo tego typu komentarze, że Ronaldo czy Benzema powinni się obudzić to powinieneś pisać na fioletowej. A nie tutaj. Naprawdę nie spodziewałeś się tego, że ktoś się odniesie do tego? Nie ja to kto inny.
Jeżeli Ty jesteś obiektywny to przyznasz, że w tamtym sezonie Real nie powinien zdobyć tytułu. Tyle błędów było na ich korzyść, że szok. Zresztą przejrzyj sobie Interneta. W tamtym sezonie było wiele artykułów albo komentarzy analizujących błędy.
34
Myślę chłopaczku, że pomyliłeś strony. Problemy Realu nas nie interesują. I nikt się nie musi budzić ;] Poza tym dzięki sędziom Real odrobił pkt i podejrzewam, że to nie koniec.
4
Wczoraj Paulina nie była zła. Miał kilka wpadek, ale również miał dużo odbiorów i ratował dupę nie raz. Zdecydowane na plus. Myślę, że to nie kwestia wchodzenia z ławki czy pierwszego składy tylko forma dnia.
6
1000% ma gwarantowany skład. Patrząc na to co robią Ci, którzy go zastępują.
8
To już nie jest nawet śmieszne. Ten człowiek to może nic nie grać, ale wystarczy, że je*nie 2 gole i już hiroł...
A potem jest gadanie, że najlepszy na świecie. A ludzie to łykają. PR działa. Dajmy na to, że Leo strzeli 2 gole Realowi, a potem Ronaldo Gironie 3 i jak będzie? Prosta matematyka: 3>2. Ronaldo lepszy. I mniej więcej tak to wygląda. A takie rzeczy jak kluczowe podania, dryblingi, wykreowane sytuacje to się G liczą.
26
Uwielbiam komentarze tutaj na La Rambla. ;)
Griezmann - zagra dobry meczor - DZIK! Brać go, bo 100 mln to promocja!
Griezmann - zagrał słabo - nie ma sensu wydawać 100 mln - to głupota..
Zdecydujta się.
1
A Messi na to: - http://givemesport.azureedge.net/images/17/04/28/51e3cec5b56e7db3d5882703250a96d8/960.jpg
24
Ceerek to jest jedyny piłkarz, który może 80/90% meczów zagrać tragicznie, ale jak zagra 1 dobry mecz to każdy zapomina o tym i znowu jest gadanie, że jest najlepszy. TO jest fenomen ;/
Gadacie o ZP, nie łudźcie się, że kto inny ją wygra. To było 100% pewne po finale LM. Od tamtej pory nie musiał nic grać, mogłby sobie zrobić wakacje i tak by ją dostał- niestety.
Tak jak teraz, gra kupę, miernota totalna, ale jak z Atleti strzeli gola albo dwa to najlepszy na świecie ;)
17
Przecież jemu tylko na tym zależy to nie ma co się dziwić. Kij z mistrzostwem, liczy się PICICI!
13
" gdyby Messi nie tracił wszystkiego co wypracował semedo, to sam semedo wyglądał by znacznie lepiej w oczach innych."
--> hahaha. To co powiesz na to jakby wyglądał Messi jakby wszyscy bez wyjątków wykorzystywali jego zagrania i PIĘĆSETKI, które innym daje.
3
Jak już gdzieś wcześniej to wyczytałem :)
Zapowiada się bardzo ciekawa walka o Trofeo Pichichi, Ronadlo ma zaledwie 1 bramkę więcej niż Ter Stegen - sikłem hehe
19
Strzelił człowiek widmo. Dla sędziów jest on niewidoczny!
1
I znowu się z Tobą zgadzam. Trafnie napisałeś. Trenerem jest Valverde i mam nadzieję, że odważy się któregoś razu posadzić Suareza.
1
Niektórzy nie rozumieją przenośni ;)
1
Komentarz dla samego przyczepienia się? Z pomaganiem jest różnie, ale też nie tego nie rozumiem. A o moich priorytetach się nie dowiesz.
1
Chce dać się przełamać? No to nieźle. Długo to trwa. Narażać ważne punkty w lidze aby ktoś się przełamał? Czasami lepiej posadzić kogoś na ławie. Przełamać to można dać jak jest pewne zwycięstwo i można wtedy się bawić w takie coś... Na razie trzeba posyłać do boju kogoś kto daje zdecydowanie więcej.
33
Hahaha, zaczynam tracić wiarę w ludzkość. Wczoraj jeden z wielu wielkich fanów Barcy i Leo szczycących się 15 letnim stażem stwierdził, że Leo na minus. Nie, no porażka... Rozumiem, że nie na 10, ale błagam. 15 lat oglądać futbol i gadać takie głupoty. Leo musi strzelić min 3 bramki, mieć asystę i jeszcze dryblinów kupę i tak ktoś się znajdzie co powie, że się nie wracał hahahaha
Co do Paco. Niektórzy twierdzą, że to nie był wielki mecz, ale strzelił bramki, bo musiał, ahahha. Właśnie! Trzeba strzelić te bramki. Jak nic należy mu się MoTM! Poza tym jak jest z Ronaldo? Może grać cały mecz kupę (zazwyczaj tak jest) strzeli jakiegoś pustaka albo karniaka i co? Wielki hiroł, ZP jego, bohater, maszyna... a jak taki Paco to: a to mus i może przypadek? haha dobre sobie.
1
Nie masz mózgu ani oczu. Włącz mecz jeszcze raz. Poza tym wiesz co to znaczy jak ktoś jest zwolniony w gry w defensywie? Idź pooglądaj Kiepskich a nie mecze.
4
Głupio wyszło. Miał wejść też Denis, ale w ostatniej chwili zrezygnował. Równie dobrze mógł zmienić Suareza.. Podejrzewam, że jeśli Suarez nie byłby wielkim przyjacielem Leo to wylądowałby na ławie.
15
Szczerze Wam powiem, że dawno nie widziałem tak słabo grającego piłkarza w Europie jak Suarez... to nie jest złośliwość, ale taka jest prawda. Nie potrafi biegać z piłką, nie potrafi podać a bliskiej odległości, nie mówiąc o ciągłym bezsensownym przepuszczaniu piłki.. Raz na jakiś czas pokaże dobre "podanie" i tyle. Niech się ogranie, bo w dalszym etapie sezonu może być ciężko.
Paco 2 bramki, nagroda ławka. To jest polityka trenerów Barcy. Zagraj dobrze to siądziesz na ławkę. Posiedzisz kilka meczów na ławie - dam Ci szansę... I tak to jest. Denis grał dobrze - a więc ława. Potem dostaje szanse i oczekuje się od niego nie wiem co. Tak samo z Semedo.
1
Ciężko powiedzieć. Micah jest genialny. Dla mnie jeden z lepszych rozgrywających jest Maruf - uwielbiam jego wizję i nieszablonowość.
3
@Don-Corleone Ty nołlajfie xD Siedzisz i wysyłasz zielone Haribo komu popadnie hahahahaha
1
A ja Wam powiem tak. Bardzo fajna rzecz, że to udostępniacie ;) Tylko teraz niektórzy będę przesadzali, aby być na szczycie hahaha ;)
W każdym razie nieźle.
1
Co za brednie ;P Nie znasz się na futbolu!!! Ceerka to najlepszy piłkarz w historii bola! Widziałeś jego przewrotkę albo pokaz siły w eliminacjach do MŚ? A i nie zapominaj, że wygrał Wygrał Portugalii ME!!!
2
Brawo! Dobrze napisane, wiele osób ma podobnie napisane. W tym sezonie to już widać jaki jest pożyteczny. Isco i Assencio pracują bardziej na własne nazwisko i nie szukają za wszelką cenę Cerrunia, który zgarnia laury za innych. To jest chore, ale teraz ZP to tylko najlepszy strzelec drużyny, która wygrywa trofea. Taki temat.