NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Co jest złego w tym, że napisał o maturze? To jest ważna rzecz w życiu człowieka. Ktoś, kto się czuje częścią społeczności fcbarca to się chwali. Tak jak niektórzy piszą o narodzinach dziecka. To też Ci przeszkadza? Piękny moment w życiu, o którym ktoś chciał napisać i napisał.
A jak się pisze o tej księżniczce to co z tego? Kogoś to boli to pisze i tyle.
1
Każdy z nas wygrałby ogromne pieniądze jakby była możliwość obstawienia, że gazety będą pompować ZP Ceerki po udanym meczu w półfinale.. jakież to jest irytujące.
1
Który to już meczor w ostatnich 10 min?
1
Ehhh.. to jest po prostu chore.. Casermiro fauluje co mecz na "pomarańczową" a czasami nie dostaje nic. Gra na niewidocznym.
1
Parejo jest do zmiany. zaraz wyleci...
1
Hahahha, pięknie!!!!!!!
1
hahahaha to jest karny? hahahahahahahhahahahahaahahahhahahah
1
Zapewne będzie a jak Real wygra LM to zdobędzie ZP, to jest chore, bo ten człowiek nie jest nawet w top5 najlepszych piłkarzy świata, ale sami wiemy jak jest.
10
Święcicki nie zmarnuje okazji aby pospuszczać się nad Cristiano ;) Jakże to jest przewidywalne :)
1
Real znowu gra na wrzutki ;] Mając takich bocznych obrońców można sobie na to pozwolić. Marcelo to jest przekozak. Co mecz praktycznie MoTM!
Jeszcze jednak bramka Ceerki i będzie to główny kandydat do ZP - norma.
1
Komentarz usunięty
20
Panie Alfredo oczywiście, że to jest gorsze niż Palec Raula, Kalma Ceerki i faker Kur*ahala ;) Tyłeczek pęka.
1
Gooool Konkwistador Estadio Santiago Bernabeu xD Ależ to fajnie mu wyszło hehe
1
Mimo że Neymar ma więcej to Leo dryblingi są nieocenione. Ney czasami się kiwa, ale nic z tego nie wynika. Rywal i tak jest przed nim;]
Ronaldo? Nieźle.
1
Hahah dobre, a jak się już bawić to lepiej byłoby jakby Real dostał 5 karnych z kapelusza i wszystkie zmarnował Ceerek :) A wtedy Piket z przewrotki w 95minucie :)
1
Czyli uważasz, że jak ktoś strzeli w meczu 2 bramki grają przy tym kupę to z automatu ta gra zamienia się w genialną? Niestety tak nie jest, choć wiadomo bramki najważniejsze.
Zresztą nie ma co gadać, bo w madrycie sobie wybierają co jest ważniejsze co roku. Raz gole, trofea.
2
Haha, Ceerek w tym sezonie totalne dno, ale zobaczcie. Wystarczy, że Real dojdzie do Finału a ta księżniczka strzeli.. 100% ZP. Niestety, ale tak to jest. W tym momencie w LM ratują go gole, te 5 z Bayerem. Wszyscy zapomną, że po spalonych. Zapomną również o jego fatalnej grze, no ale 5 bramek naje*ał.
11
A tutaj komentarz Ray'a xD
3
Leo zostanie prędzej zawieszony za uszkodzenie łokcia Marcelo ;]
2
Marcelo powinien miec czerwo, ale kolejny raz utwiedza mnie w przekonaniu, że to jest najlepszych ich zawodnik. Jest niesamowity. Rakieta kompletnie nie radził sobie. Ci, którzy mówią, że Marcelo słabo broni są ślepi. Broni genialnie i czasami napastnicy czy pomocnicy przy nim wyglądają blado. Tak czy inaczej nie powinno go być na boisku i oby jakimś cudem ukarali go.
1
Ten to ma tupet. A po meczu z Bayernem gadali, że to nie wpłynęło hahaha i hahaha i hahaha i hahaha i hehehe
2
Wiesz? Przyznam, że nie wierzyłem w Roberto, ale po meczu z PSG to jest co mecz bardzo solidny i daje jakość. Niesamowity chłopak.
Leo? Brak słów. Król futbolu znowu pokazał klasę. I nie było takiego farta jak z Bayernem.
2
Czekam na dzień, w którym Pique zostanie prezydentem Barcy ;) Wreszcie będzie ktoś z cojones!
2
Hahaha i hahaha i hehehe i hahaha...
na poważnie. Nikt na świecie tak jak Ronaldo po słabym spotkaniu nie potrafi strzelić 3 bramek.. to jest naprawdę niepojęte ile ten człowiek ma szczęścia. Dzisiaj public relations i PIAR działają i za chwile przyznają mu ZP hahahahah, a nie oszukujmy się gra bardzo przeciętnie.. Jakim jednak cudem te bramki mu wpadają? pff...
1
WENGRZYN to jest mega irytujący. On nie powinien mieć wstępu do studia i wypowiadania się jako fachowiec. Real operuje lepiej piłką. Ronaldo pokazał się z dobrej strony, zapewne chodziło mu o jedną sytuację. Dla niego gorszy był Bale niż Ronaldo, Bale przynajmniej wraca i pokazuje się. Ale kto się będiz z tych pseudo fachowcem kłócił.
2
Robben jest bardzo, ale to bardzo stały w swojej grze i to mi również imponuje. W Polsce wielu go krytykuje, bo czasami nie podaje Lewemu, w każdym razie dla mnie to jest jeden z najlepszych piłkarzy Bayernu.
3
Powiedzcie mi dlaczego oni tego WENGRZYNA biorą do studia? Kurdę, ten człowiek mówi wszystko odwrotnie jak było. Typowy Realowiec.
4
Zaraz będzie, że 57% to nie są prawdziwi kibice hahah xD
6
Wiecie co? Owszem, Dybala strzelił 2 nawet ładne bramki. Niby błędy naszych, ale nie będe mu ujmował. Poza tymi dwoma bramkami to moim zdaniem nie zagrał w tym meczu jakiejś rewelacji. Leo mimo 0 dorobku był lepszy. I jakby odjąć te bramki Dybali to wypadłby słabiutko.
1
"Przecież go nie zraniła bomba, tylko szyba po wybuchu."
Nieźle bagatelizujesz ten wybuch.. Marc ma ponoć poważny problem z ręką - tak przynajmniej prezesBVB powiedział. To wielkie szczęście, że nic poważnego sie nie stało. Gdyby nie mocne szyby to kto wie co by się stało.
Poza tym: "Przecież go nie zraniła bomba, tylko szyba po wybuchu. " No tak, nic nie ma strasznego, bo BOMBA go nie dotknęła tylko skutki tej bomby. Co TY piszesz? To tak jakbym kogoś zepchnął z góry i powiedział przecież to nie moje ręce go zabiły tylko kamienie na dole....