NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Idzie po kolejna ZP faworyt haha
2
Nie przetłumaczysz to niektórym fachowcom. Mbappe gra i strzela i już pieprzą, że jest lepszy niż Dembele, który nie gra haha
1
Ależ to rodzinne, jego matka jest taka sama. Pamiętacie tą sytuację z jego dzieckiem i matką? Nie ważni są inni, tatuś najważniejszy ;/
8
Hahah, najbardziej zabolało Ceerke. Po tej cieszynce Leo wszystkie media o tym pisali, naprawdę było głośno ;) No, a że było głośno to ktoś musiał to zmałpować. Haha
http://bit.ly/2AGIj2t taka oto prawda.
70
I ma najlepszą stronę o piłce nożnej w historii.
24
I sędziów .................
1
On ma słabe statystyki a i tak wygrywa hahah
12
Dokładnie. Prawdziwy mistrz nigdy nie mówi o sobie, że jest najlepszy ;) Nie mogę i jak tu go lubić?? Już część osób na tej stronie zdążyło go wylizać a teraz po tej wypowiedzi schowali się do nory hahaha
Zaraz ktoś zapoda, że Messi nie gra tak głową, bo nie ma innych argumentów, hahahahaha
12
hahahahah i hahahah i hahahaha i hehehehehe i hehehehe hahaha --> jeżeli to prawda co powiedziała ta panienka to po prostu tyle mam do powiedzenia.
1
@Don-Corleone - nie wypowiesz się na temat swojego ulubionego piłkarza? Twój Ceerek zdobył 5 ZP ;) Był bezkonkurencyjny haha
17
Napisał w nocy to samo i miał tylko 2 lajki. Poczekał więc do rana wkleił to co już napisał i tera będzie wincyj ;]
1
Szczerze to nie wiemy jak to wszystko wyglądało ;) Barca nie musiała się zgodzić na to, ale jednak. Nawet jeżeli z jego ojcem chcieli takiej sumy za podpis to też nam nic do tego. Barca się zgodziła i zaproponowała mu to. Widocznie ich stać.
11
Kolejny oryginał. Co Cię interesuje ile Barca mu płaci? Może lepiej jakby zaczął grać charytatywnie?
14
Nie rozumiem takich ludzi jak TY. Niby ulubiony piłkarz Messi, a oburzyłeś się jak BarcaInfo wrzucił grafikę śmiejącą się z Ronaldo z tymi golami.. kolejny wynalazek. Dla Twojej świadomości Leo nie grał wszystkiego, poza tym on aż tak pazerny nie jest. Ronaldo wie, że jego ostatnim ratunkiem jest LM i spina poślady z tak mocarnymi ekipami jak Apoele itp.
1
Hahaha, tak nudny meczor, ale Mathieu poprawił mi humor haha:D
1
Mogę się założyć, że ta druga komentatorka wypowie przynajmniej z 5 razy "Cristiano Ronaldo" 100% jak co mecz.
8
Hahaha, nie wierzę. Co was interesują pieniądze Barcelony. Ma to niech płaci. Ciekawe czy Wy sie przejmujecie finansami firm, w której pracujecie OMG! "Tak Leo kocha klub", "Nie wierzę" itp.. Niech zarabia tyle ile mu Barca da. Jakby nie było jej stać to by tyle nie dali. Proste. Poza tym kto jak nie najlepszy piłkarz wszech czasów ma tyle zarabiać?
2
Dwa lata jesteś na stronie i nie wiesz, że informacja jest u góry strony?
1
No przecież Rakitic to drugi Dawid Bekem.
Zaraz Delofeu będzie drugim Garinnchą. Haha
16
Jak pisałem już po finale LM. Ronaldo na pewno otrzyma ZP. Niestety, ale teraz to LM oraz trofea drużynowe są wyznacznikiem. Chore, bo nawet nie jest najlepszym zawodnikiem swojego zespołu.. no tak zaraz ktoś powie, że najlepszy strzelec, pff.. kolejny wyznacznik gol z dupy. Nie ma chyba statystyk, w których Ronaldo jest najlepszy. Kluczowe podania, dryblingu, wykreowane sytuacje, itp.. haha, ale jest najlepszy! Chore, bo teraz wystarczy, że Real wygra LM, Ronaldo pewnie będzie królem strzelców i z automatu kolejna ZP. Kij, że gra jak ostatnia c*ota. Gol w LM i hiroł.
4
Ależ tak jest zawsze ;) Tutaj to każdy wyciąga wnioski po ostatnim meczu. Jak zagramy 1 połowę mega kosmicznie a drugą słabą to już jest mega krytyka każdego po kolei. PSG ostatnio wdupiło. Valencia to samo.. i to w 10.. Także mecz meczowi nie równy.
4
Nie tylko Ty masz problemy, nie tylko Ty masz wiele innych spraw na głowie. Oczywiście, że życie się nie zmieni, ale skoro tutaj jesteś to z jakiegoś powodu chyba nie? I ten powód jest oczywisty. Dla Ciebie to pewnie tylko zabicie czasu albo z nudów? Dla mnie to pasja i przejmuję się wygraną jak i porażką. A skoro w wygranej rywali pomaga sędzia to dla mnie nie pierdoła. Dla mnie pierdołą jest gadania o fifie oraz zakłady niektórych.
1
No tak, ciekawe co powiesz na zeszły sezon. To dla Ciebie też pierdoły?
1
Nie zapominaj, że Real ma sędziów ;)
2
Ramos wreszcie się doigrał! Haha, ileż to było takich sytuacji, w których z premedytacją wyskakując uderzył łokciem.. całe mnóstwo. Ważne, że Real nie odrobił punktów. Valencia zapewne się zbliży, ale mimo wszystko bardziej Realu i sędziów się obawiam.
1
Hahah, Rakitic grałby nawet jakby strzelił 2 samobóje..
15
Faktycznie zbieg okoliczności, że Ceerek dostał Maroko :D:D:D "Nie strzelaj, bo Ci nie dam" hahaha
1
3 razy robiłem symulację losowanie i 3 razy Portugalia miała cienkopisów hahahah :D
6
Nie potrafi się przebić. Nieźle. Jakby dostawał wystarczającą ilość minut to kto wie co by było. Jak było na początku sezonu? Za dobrą grę w nagrodę dostał ławkę. Myślisz, że to jest motywujące dla piłkarza? Trzeba być Luisem Suarezem żeby grać wszystko nie grając nic. Totalną padakę.
1
Ludzie, nie o to biega.. pochwała i krytyka należy się bez względu jaki to jest przeciwnik.