NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niektórzy już o Tobie zapomnieli na FCBARCA. Maja lepszego następcę pupileczka Roberto.
8
Chłopcze to nie kucany berek, że ten, który kucnie to nie gania ;)
7
Tutaj nie chodzi o kozła ofiarnego, zrozumcie to ludzie. Nie jest taki zły jak się wydaje? dobre..
Jaki zestresowany? Wczoraj to piłkarze Leganes powinni być zestresowani a o mało nie zremisowali czy nie wygrali gdyby nie Mats.. on ma problem z przyjęciem piłki i to praktycznie co mecz. Odskakuje mu ta piłka, zagrywa do boku.. pozbywa się piłki w głupi sposób. Wczoraj nawet była taka sytuacja, że Ney się wkurzył na niego, bo chciał kontynuować akcję a ten wycofał do tyłu. To jest stres?
Wspieranie wspieraniem, gra słabo i jest kompletnym niewypałem. To gość za prawie 40 milionów. MISTZ EUROPY! Zobacz jak wszedł w drużynę Draxler.
1
Sorry, ale ja się z tym nie zgodzę kompletnie. Dlaczego zatem bramkarz jest obwiniany o to, że minie się z piłką po dośrodkowaniu? Przecież ma pecha, że piłka sie prześlizguje pod ręką? Dlaczego napastnik jak nie trafi w piłkę z paru metrów? Bo się piłka niefortunnie prześlizguje.. błagam. Mats zagrał świetny mecz, ale to był jego błąd spowodowany przez głupią stratę Pupilka. Obiektywności trochę.
Leo na poziomie znośnym? Yhym..
2
ME* poprawka ;)
22
O czym Ty pitolisz?? Zagrał bardzo słabo tylko z PSG, wczoraj zagrał dobre spotkanie i zdecydowanie był zawodnikiem meczu. Oglądałeś w ogóle mecz? Człowieku, czego Wy oczekujecie? Leo w tym roku jest najlepszym naszym zawodnikiem pod względem bramek i gry. Ma być obrońcą, pomocnikiem i napastnikiem?
To jest w ogóle śmieszne. Ronaldo od początku sezonu gra totalne dno, jest gwizdany przez swoich kibiców. Raptem zagrał dwa ostanie mecze "dobrze" i już jest gadka, że jest wspaniały. Leo ciągnie ten wózek ze szrotem, zdarzył mu się jeden słaby mecz i gadacie takie kocopoły, że szok..
2
Na pewno LM i LE ;)
1
Sorry, ale wczoraj to na zawodnika meczu zasługuje bez wątpienia Leo. Starał się z przodu, często jego zagrania były blokowane, ale i tak miał dobre spotkanie. No i 2 bramki, co automatycznie idzie w górę.
Gdyby nie to zachowanie Matsa przy bramce to stawiałbym na niego, jednak to bardzo obciąża jego konto. Oczywiście, dzięki jego genialnym paradom nie straciliśmy bramek. Mimo wszystko bardzo dobry mecz, jednak na zawodnika meczu bym nie postawił.
Roberto - Kryminał - kolejny mecz. I to z Leganes!!!! Jego strata była tragiczna, jednak chciałbym zauważyć, że Barca kolejny raz nie wyciągnęła wniosków z pressingu, który zakłada rywal.. Mats uporczywie rozgrywa do obrońców. Jego podanie do Roberto moim zdaniem też było kompletnie niepotrzebne. Idealną miał pozycję na wybicie. Co zapewne zrobiłby Jasper.
Gomes- Kryminał - nie mam już siły pisać o tym zawodniku i nawet jego obrońcy nie mają chyba już nie mają argumentów..
Rakieta - 1/2 Kryminał - jego dośrodkowania z bardzo dobrych pozycji było tragiczne.. jednak miał kilka fajnych akcji. Za mało jednak..
1
Lol.. jeden z najlepszych sędziów na świecie.. nieźle..
2
Real w tamym roku ani razu nie zagrał lepiej niż PSG wczoraj. I nie mają szans? Błagam.
1
Wiesz, ja nie mówię, że w ogóle nie ma kibicowania. Na każdym stadionie są kibice, którzy coś tam pokrzykują, ale mimo wszystko to nie jest to samo co np: kibice Borussi, United.. a szkoda.
1
Ja nie mówię, że to było niesamowite i popieram obrazę, ale kibicowali swoimm byli z nimi. Naszych kibiców trzeba prosić o wsparcie. Nie raz piłkarze czy trenerzy proszą o to..
3
Kibice PSG byli genialni.. to są niesamowite emocje. Każdy drybling, każdy odbiór, każdy strzał nagradzany brawami, krzykami. Emocje jak w Anglii czy Niemczech.. Nawet podczas zmian niesamowite to jest jak wykrzykują imię piłkarzy.
W Barcelonie to przybędą pikniki i zajadać się będą kiełbaskami, z telefonami na insta, na ptaszku i na fyby. Po golu to delikatne klaskanie aby nie wylać Coli. PFff.. Zaraz odezwą się kibice, którzy byli na Camp Nou i zaprzeczą, że tak nie jest. Że tam słychać doping.. owszem słychać na tak wielkim stadionie to proste że słychać. Ja na meczu trzecioligowym na staionie też słyszę GŁOŚNY DOPING.
1
Oczywiście, że nie będzie. Ale jak Roberto albo Gomes zagrają "wybornie" to znowu będzie: "I co Hejterzy Gomesa" Wierzyłem w niego! Pfff.. po LM, PO LL.. zostanie Puchar Króla! WOW!
6
Podziel się swoją opinią... no tak..
Przede wszystkim brawo dla PSG. To było coś niesamowitego. Kilka słów o naszych piłkarzach.
1. Bez wątpienia najlepszy był Neymar. Napędzał akcję, ale co z tego jak nikogo nie było. Mats również wyróżniał się na tle innych.
2. Roberto? To jest po prostu kolejna tragedia w jego wykonaniu. 5 min meczu i już widziałem, że to będzie kolejna autostrada prawą stroną. Nie wiem jak niektórzy mogą być tak zaślepieni i gadać, że daje coś z TYŁU. Co daje? Ta jego pasywność jest przerażająca. Nie jest to poziom światowy. Na Granady to jest idealny.
3. Leo? Kolejny mecz z cyklu: "nie chce mi się biegać, pochodzę i zobaczymy co się wydarzy" Przykro było na niego patrzeć. Pomocy nie było, więc starał się coś rozegrać i przez to te głupie straty... ;(
4. Gomes? Wiele już na jego temat tutaj było powiedziane. TRAGEDIA. Ostatnie mecze, w których niby pokazał coś tam to był jego max. To nie jest piłkarz na miarę Barcy i LM z takim przeciwnikiem jak PSG. Nie chce nic złego o nim mówić, ale jego przyjęcia piłki, jego zwrotność to są tragiczne i tutaj nie ma gadki, że wypali czy coś. To się umie albo nie. Jego start do piłki jest po prostu totalnie żenujący. Prawie taki jak u Busiego..
dalej szkoda pisać... bo podobnie. Nie podniesiemy się już z tego, jedyne co zostaje to walczyć o Ligę i mieć nadzieję, że Real wtopi..
3
Roberto umie zabezpieczyć tył?? Błagam człowieku obudź się. To już nie jest śmieszne takie gadanie. Kolejny mecz pokazał, że tego nie potrafi!
1
Busiego? Błagam.. co jak co, ale mimo wzrostu to on kompletnie nie potrafi grać głową, nie wspomnę o wyskoku.. .. i to jest przykre ;)
10
La Rambla przygotowana na dzisiejszy mecz? ;) Jak co mecz tutaj dzieją się niesamowite rzeczy ;p Niestety na żywo mało kiedy tu zerkam, ale mimo wszystko da się poczuć tą energię hehe
Kupowanie, sprzedawanie, ubliżanie, chwalenie xD
3
Dokładnie. To miał strzelać Ney, ale widać, że Suarez to jest kocur i idealny napastnik :) Nie interesuje go co się dzieje, rusz to przodu i walnąć bramkę xD
2
Widzę, że ta wpadka z okładkami cały czas jest wynagradzana ;) Szkoda, że usuwacie komentarze dotyczące tej wpadki ;)
2
Oczywiście nie popieram takiego zachowania jak czekanie na święto, aby sprawić kobiecie przyjemność, czy zabrać ją na kolacją. Moim zdaniem facet jak i kobieta powinni każdego dnia okazywać sobie uczucia. Przyjemności sprawiać, zaskakiwać.
Chodzi o to, że tacy, którzy nie robią tego w normalne dni to przynajmniej w to święto sprawią, że kobieta się poczuje wyjątkowo.. sztucznie nie sztucznie, ale dla niektórych nawet takie coś się liczy. Stąd też uważam, że takie święto nie jest niczym złym, choć oczywiście się zgadzam, że powinno się to robić w zwykły, normalny dzień. A kwiatki w formie zaskoczeń dawać nieodświętnie ;)
8
A wiesz dlaczego? Większość facetów gada, że każdy dzień powinien być jak walentynki, każdego dnia powinien swoją kobietę traktować jak skarb i okazywać miłość, owszem to prawda, to dlaczego tego nie robią? Wieczne odwlekanie, niestety mnie również to się zdarza. Walentynki to niby święto obu zakochanych, ale wszyscy wiemy, że to taki drugi dzień kobiet ;)
Chociażby w taki dzień jak dzisiaj człowiek jest "zmuszony" dać kwiatka i okazać uczucie. To jest bardzo fajne. Ludzie często zapominają jacy powinni być w zwykły, normalny dzień.
1
Masz Internet kablem, który był tyle razy przerwany? mmm.. jaśniej? Masz zapewne Neostratę i kabel przerwany? Kupujesz nowy kabel i działa.
A tak na poważnie to żaden radiowy nie będzie lepszy, czasami jest owszem szybko, ale bardzo często jest niestabilny, choć zależy gdzie. Orange ostatnio ma mega problemy.. przerywa, zrywa połączenia, długo ładuje, ale to jest spowodowane tym, że mają jakieś stabilizacje łącza i to może się jakiś czas pojawiać.
2
Porównanie jest spoko, ale ale ;) Znowu wyjdzie na to, że Leo nie trenuje ciężko. Tak jak Songo. Niby Songo nie trenuje ciężko ;)? Od dziecka w zwykłym Dragon Ball zaiwaniał z mlekiem po górach.
Leo trenował również bardzo ciężko. Nie można mówić, że Leo ma talent a Ronaldo nadrabia ciężką pracą. Jest wielu, którzy trenują więcej i ciężej od niego. Ronaldo dodatkowo sprzyja niesamowite szczęście, z tym nie ma dyskusji.
7
Moim zdaniem to nie jest głupi pomysł.
W Madrycie niezłe budowle powstają. Atleti będzie miało WANNĘ.
Real - KIBEL - http://i16.photobucket.com/albums/b28/strenkt/Barcelona/23830_10150168010770206_702205205_11982553_5789352_n.jpg
haha
1
Moim zdaniem bardzo dużo zależy od Alaves, bo jeżeli się zgodzą na Camp Nou to Barca się uśmiechnie. Tak czy inaczej nie ma co gadać. Będzie gdzie będzie.
Benzema 2021? hehe fioletowi płakali, że chcą go sprzedać a tutaj SUPRAJS!
1
Jak już Ci wiele osób napisało to jest uśmiech, a dlaczego? W komunikatorach czasami są minki, które są przyporządkowane do jakiegoś konkretnego kodu, np: :-) albo ;[ Bardzo dużą popularność emotki zrobiły dzięki gadu gadu.
xD albo jak niektórzy wolą Iksde to jest bardzo fajna i sympatyczna minka. Nie każdy lubi tego typu zagrywki. W stanach np tak piszą: "K g2g CY :)" :)
2
Dokładnie. Mówili, że był spalony i nawet się nie poprawili przez cały meczor ;) No co zrobić. A wiesz co jest śmieszne, że czasami niektórzy oglądają mecze zerkając. Taki znajomy dziś w pracy mówił, że Leo powinien dostać żółtko za symulkę. Wyśmiałem go. Przełączył pewnie na ten moment, w którym Orłowski mówił o tej symulce i plotka gotowa;)
3
Na fioletowej płacz na gazety katalońskie, tutaj na madryckie :) Olejcie to! Mamy finał! Możemy tylko się cieszyć, że kolejny raz możemy wygrać TAK MAŁO WAŻNY PUCHAR.
1
Dokładnie zgadzam się. Liga angielska naprawdę pod tym względem jest niesamowita.
Wczoraj to Leszek powiedział w pierwszym momencie, że Leo symulował, ale po powtórce zmienił zdanie. Tak naprawdę chodzi o to przekazywanie emocji, których wczoraj u nich w ogóle nie było. La Boga o mało się nie zsikał jak w końcówce Atleti nie strzeliło..
No i właśnie te dwie sytuacje o których wspomniałaś z czerwonymi kartkami.. no po prostu zapłon mają niesamowity.. W lidze angielskiej to od razu by wyłapali..