2

Mam ból tyłka, jak Ci nie pasi to ignoruj i tyle. Nie cierpisz CR7 i Madrytu? Niemożliwe..... rzygać Ci się chce? Droga wolna.

Można wałkować cały czas. Jeszcze raz polecam opcję IGNORUJ. Jak Ci nie pasuje to blokuj wszystkich i tyle. Ty jak sypiesz żartami, które już są dawno niemodne to jest dobrze? Mamy się śmiać i sikać?

1

Nie pojmałeś kolego o co biega ;) Nie, powinien zejść z boiska ;)

4

Dokładnie.. za te same jego ambicje i ciężką pracę powinien dostawać co roku ZP. Przygotujmy się, że tak będzie przez najbliższe tygodnie, przecie Ceerek ma przed sobą potęgi światowego futbolu!!!

3

Małe poprawka do tłumaczenia do Asa:

"Cristiano znowu strzela gole" - powinno być: "Cristiano spotkał się/zetknął się z golem" REENCUENTRO- spotkanie, zetknięcie się.

Tak sobie myślę, słabą mentalność ma ten Pan z okładki Asa, cieszyć się z gola jakby wygrał MŚ..?

1

Jakie to jest przewidywalne ;) Ceerka oczywiście G daje drużynie w potrzebnie, tracą punkty, to było usprawiedliwianie, że jeszcze się nie wyleczył.. ;)

Pierwszy mecz ogórkowy, gdzie Portugalia bez niego wygrałaby wysoko i już POWRÓCIŁ! Król Futbolu, King of Ogóras!!

To jeszcze nie koniec, przed nim mega mocarne ekipy:

Oto Tournee Maszyny:

- Andora - DONE
- Wyspy Owcze
- Legia
- Leganes

Przygotujcie się, że przez najbliższe tygodnie będzie na ustach całego świata i jego twarz będzie dzień w dzień ;)

1

Hehe, większość tylko czekała na błędy wielkich bramkarzy aby powiedzieć: "Nawet najlepszym się zdarza" ;)

3

Katalończyk chce jechać do Portugalii? Nieźle xD hehe

Ja po tym Psełdoełro to w życiu tam nie zawitam, choć piękny graj ;)

7

Komentarz usunięty

2

Suarez 2020 - oby oby!

Ceerka ma kolejny rozwód z kibicami? I on się dziwi.. nic nie daje, marudzi, obraża się, nie cieszy się z goli kolegów.. czysty egoizm - każdy to widzi nawet kibicie.. ale nie, on musi być obrażony i smutny. Taki stan będzie do dwumeczu z Legią. Wtedy Król powróci, pfff

47

Pamiętam jak po każdej z tych sytuacji Marc był broniony, usprawiedliwianie na maxa, a to obrońca przeszkodził, nie błąd Matsa a strzał życia itp itd.. i tak jest do dzisiaj. Ciekawy jestem dlaczego obrońcy Matsa nie bronią tak np Mathieu, Busiego czy Leo, ktory nieraz dostał naganę za "człapanie".

Marc w ogóle nie uczy się na błędach. Musi się ogarnąć, bo nie dobrze to zaczyna wyglądać.

5

Nie ma co gadać o ZP, milion %, że zdobędzie Cerrunio.

W grafice są gole i asysty. Jakby dodać dryblingi, kluczowe podania to Leo zjadłby x2 Ceerke.

ZP wygra osoba, która nawet nie jest w TOP3 na świecie, ale co tam. Koledzy wygrali to zbiera tego owoce.

2

Yeaaaaaaaaaaaaaa!!!

Na to czekałem, wreszcie, jeszcze Leo, Rakieta i jest komplecik!

1

Mmm.. i cóż mogę zrobić z tym wstydem? Zakrywam się ręką.

Uwielbiam przyśpiewki cygańskie, cyganeczka Zosia jest mega ;) Co to śmierdzących butów to tego nie lubię, dlatego dbam jak tylko mogę, chociaż czasami jak w korkach się gra to jest nieuniknione. Powiem Ci, że niektórym bramkarzom śmierdzą bardziej ręce w rękawicach niż piłkarzom nogi - powaga ;)

2

Mówisz? Kurdę, to w takim razie muszę być pierwszy, muszę się bardziej postarać, choć będzie ciężko...

31

„Cristiano zdenerowował się na Bernabéu” - biedaczek... powinni przygotować mu podwyżkę.. Cristiano spokojnie, przyjdą mecze z Legią walniesz 15 bramek i znowu będziesz Królem Futbolu!!!

1

Zgadzam się, ale nie wiem dlaczego Cię to zabolało skoro ktoś tak napisał? To w ogóle nie jest umniejszanie. To tak samo jak pisali ludzie o Carlesie - wróć, tak samo Abidal, Ronaldinho, ba! Ostatnio pisali tak o Munirze, że woleliby go aniżeli Paco ;)

1

Czy według Ciebie jak ktoś napisał: "Bravo wróć" to znaczy, że go wyzywa, że go miesza z błotem, krytykuje? ;]

2

Jakby kolego chciało Ci się odszukać niektóre wpisy to widziałbyś, że niektórzy już wcześniej mówili/pisali, że Mats jest średniakiem. Zanim Eleven przejął LL, zanim ktokolwiek wiedział kto to jest Mirosławski. Poza tym może czaruje i bije od niego "prześcieradłem" to uważam, że to bardzo dobry komentator!

4

Ładne podsumowanie. Wreszcie jest ktoś, kto zauważa coś takiego jak niewymuszone błędy. Są sytuacje, gdzie Mats ma piłkę, potem coś tam świruje, czeka aż napastnik do niego podbiegnie a następnie podaje piłkę do bocznego obrońcy albo pomocnika, na tyle niedokładnie, że ten ledwo co przejmuje albo lekko trąci i wylatuje na aut albo pod nogi przeciwnika. Później w statystykach wychodzi na to, że Marc podał dokładnie a temu obrońcy czy pomocnikowi jest liczona strata. To głupie, ale tak właśnie jest.

3

To może się pozbądźmy Leo skoro wygraliśmy z Realem? Wygrywamy, przegrywamy, ale Leo daje coś, czego nikt inny nie potrafi.

3

Na szczęście to był ostatni weekend bez Króla Futbolu. Tylko on może ten "bałagan" naprawić. Leo wracaj, bo bez Ciebie to wszystko G warte!!!

1

Uważaj, z nim nie wygrasz. Mats jest ulubieńcem tej strony i cokolwiek nie zrobi to zawsze znajdzie się argument na obronę. Być może często krytykuję Matsa, ale nie dlatego, że go nie lubię, ale dlatego, że znowu człowiek musi się martwić o słabą obstawę bramki i brak spokoju.. szanuję bardzo Matsa, ale nie przekonuje mnie i uważam, że to średniak.. niestety. Mam nadzieję, że będę się mylił i pod koniec roku przyznam wszystkim rację. Pochylę głowę!

Mario natomiast w ogóle nie ma szacunku do Bravo to kolejna sprawa, on szanuje tylko legendy albo pupilków.

3

Jemu zdarza się zbyt często. Nie wyciąga wniosków i nie uczy się na błędach. Zawiódł wczoraj totalnie.

Co do obelg to tego się nie wyzbędziesz, są i zawsze będą. Ludzie piszą różne rzeczy pod wpływem emocji, nie każdy potrafi powstrzymać wylew żółci ;]. Bardziej nie znoszę frajerstwa i donosów. Ignorujesz, usuwasz i tyle.

3

Akurat podzielam zdanie Mirosławskiego co do Matsa, na obecną chwilę jest to przeciętny bramkarz. Ja mam tylko nadzieję, że nie stracimy więcej przez niego punktów.

4

Byłeś pewien, że ten gol kiedyś padnie. Statystycznie niemożliwe.. no tak.. to lepiej się przygotować, że po stu centymetrowych podaniach walnie babola, tak? Lepiej niech z tego zrezygnuje i da więcej spokoju, bo w ogóle tego nie daje. Co nam po tych dokładnych podaniach jak zaraz stracimy punkty za brak odpowiedzialności?

Co do Pique to myślałeś, ze powie "Mats zje...ł" ten mecz? Bardzo się szanują i nikt nigdy na nikogo nie zgodni winy, to w Barcy normalne.

Zgłaszałeś wypociny? Może lepiej na policję?

4

Kolejne punkty stracone..

Co do Matsa to dużo już zostało napisane. Ja tylko wspomnę jeszcze raz to, co cały czas tutaj powtarzam. Mats nigdy nie będzie najlepszy na świecie, niektórzy już teraz uważali go za nr1. "Nojer" przereklamowany, Bravo za stary i lepszy nie będzie. Bla bla bla..

I co wam po tych jego prawie 100% podaniach, które zazwyczaj są zwykłym klepaniem z obrońcą? To jest typ bramkarza, który owszem zagra kilka dobrych meczów, ale prędzej czy później zawsze popełni błąd, głupi błąd na wagę punktów.. co nam po tym, że dobrze broni przy wyniku 3,4 do 0 dla nas? Marc w ogóle nie daje pewności ani spokojniu, w ogóle. Nie wiem czy się ogranie czy nie, ale LE powinien dać szansę Jasperowi. Tak to widzę na obecną chwilę.

1

To na Realu chyba źle napisali, bo jest tak:

"UEFA ukarała Legię Warszawa za wydarzenia w meczu z Borussią Dortmund grzywną 80 tysięcy euro oraz zamknięciem całego stadionu na dwa najbliższe mecze grupowe w Lidze Mistrzów. "

Dwa najbliższe? To jak w końcu 1 czy 2?

2

Będzie płacz!!! Nie będzie miał się gdzie wypinać. Cieszynkę zapewne nie wykona w rogu boiska, ale poleci na środek i tam: "SIIIIIIIIIIIIIIIIIII"!

4

No to papa Legia-piękna wizytówka ;) Brak kibiców! Szczerze? A ja mam to gdzieś, na Real nie pojechałbym za darmo ;)

26

Madryt zapomniał o czerwie Ronaldo za kopnięcie, Karny po jego mackach.. to jest kolejne recydywa i nic żadnych konsekwencji mieć nie będzie.. ile to jeszcze będzie trwało? masakra..

Jakby na miejscu Schmelzer'a to był Godin to dla księżniczki skończyłoby to się niedobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?