NGRonnie10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
"– Nie było żadnego zakładu z Messim."
Luisito pogadaj sobie, stawiasz tego grilla i nie ***** ;P
2
No to spoko, nie będzie problemu jakbyś spróbował wybielić sobie jakąś farbą. Jak chce Ci się bawić i zaszaleć to leć do fryzjera będzie fajny efekt. Nie słuchaj się nikogo, że go głupie czy coś takiego. Każdemu jakieś szaleństwo się należy i przydaje - powaga ;]
9
Hehe, kiedyś jak byłem dzieckiem często czymś się malowało xD
Powiem Ci, że możesz to zrobić "szamponetką", prosty szybki sposób, nie jest to bardzo trwałe, ale spróbować możesz. Poza tym zależy jaki masz kolor włosów. Jak masz bardzo ciemne to kup normalną farbę jasna albo idź do fryzjerki to Ci rozjaśni - wybieli!
Najlepiej idź do fryzjera i powiedz - Na Króla Futbolu! Zobaczymy czy będzie wiedziała o kogo chodzi - a jak nie daj Boże powie jakąś herezję i wspomni o człowieku na R.. to naprostuj ją xD Trzeba ludzi kształcić haha
24
No Suarez niech leci na zakupy na grilla, przegrał zakład ;) Hehehe
0
Komentarz usunięty
1
Może lepiej nie, bo przeciwko Realowi odpuszczałby grę i patrzył na Ceerkę ;]
A tak na poważnie, to każda zawsze fajnie jak silny klub europejski interesuje się naszym grajkiem ;]
2
Trochę życia, za dużo czasu tutaj spędzasz ;) Czasami fajnie jest wyjść na spacer ;)
2
Hahah, wiesz co? Czekałem aż ktoś zgoni winę na Busquetsa ;);););) Długo nie czekałem, zamykam temat ;]
Wybijanie twoim zdaniem to szansa na kontrę? ;)
5
Ludzie.. znowu temat bramkarzy co drugi pisze o tym.. ok, dołączę się.
Śmieszą mnie Ci, którzy tak zacięcie bronią Marca. Kur.. miał mnóstwo kontaktów z piłką, ok. Taka jest jego rola, taki to był mecz, w którym pressing stosowali niesamowity, spisał się w niektórych sytuacjach naprawdę dobrze, ale na litość boską skoro uważacie, że to był jego bardzo dobry mecz to nie mam pytań..
2,3 wybicia kryminał, blisko utraty bramki. Liczycie w ten sposób, że to są TYLKO te 2 złe wybicia. Nie bierzecie pod uwagę jego niepewnych wyjść, albo odgrywanie piłki do kolegi, który musi się namęczyć aby to przyjąć lub uważać, bo zanim piłka doleci to przeciwnik pierwszy ją dopadnie..
Nie był to jego bardzo dobry mecz, ale też nie był katastrofalny. Potwierdza się jedno, nie daje w ogóle spokoju ani pewności.
Zachwycacie się ilością kontaktów z piłki albo niektórzy tym, że dostał piłką w twarz i grał dalej.. wolę aby miał kilka kontaktów w meczu i dał pewność. Co nam po tym, że będzie miał 1000 kontaktów z piłką i dziesiątki genialnych podań jak zaraz dowali takiego babola, że stracimy gola na wagę pkt.. nie pojmuję tego.
Musi się jeszcze wiele nauczyć, ale jak będzie dalej tak grał to jak powiedział Mirosławski czy Ćwiąkała Lucho w końcu się wkur.. i postawi na kogoś innego.
1
Liga niemiecka jest tak samo nudna i mdła jak Włoska. Oczywiście jeszcze 2,3 mecze i Lewy kandydat do ZP ;)
9
Może w ogóle nie wracać, niech się cieszy nagrodą i robi brzuszki.
2
Ciekawe co na to najlepszy piłkarz Europy ;) Czy to jemu na RENKE?!
4
Zaraz wielcy fachowcy z forum będą jechać po Bravo, że to jego wina, że poszedł dla kasy itp itd. Przypomnę zawczasu niektórym, że jak była informacja od przyjaciela Bravo to gadaliście, że gazety piszą bzdury i to ploty. Poza tym przyjaciel to przyjaciel i broniąc Claudio "naściemniał" mediom. Teraz gazety piszą prawdę, bo tak wygodniej, prawda?
Zaproponowali mu nową umowę, chcieli aby został i po co? Aby wypełniał lukę na ławie? Za świetne sprawowanie ława ;)
7
Hahahahaha, rozbrajasz system. Idź może jeszcze raz luknij na wczorajszą galę.
8
Klasa? Czyja klasa? Ceerki? Ha ha. Został zaspokojony nagrodą to nie będzie odpowiadał, bo jest hepi. Jakby tego nie wygrał to odpowiedziałby inaczej i zapewne byłby smutny ;] Coż. Teraz będzie cudowny Cristiano, dobry, potulny. Ma LM, ME, pewnie ZP więc póki co będzie zadowolony i szczęśliwy. Nie będzie odstawiał numerów ;) Zaczną się schody i wyjdzie prawdziwy Ceerek.
2
Myślisz, że Borussia coś ugra? TO nie jest ta sama drużyna.. można ich nazwać prawie że ogórkami..
5
Real, Portugalia i Real..
3 największe farty ostatnich 2 lat, to po prostu nie idzie mi pojąć.
3
Wiele osób tutaj pisało zaraz po 1 meczu Legii, że trafi na Real.. Mega, mega mnie to wkurzyło.
Myślałem, że zobaczymy najlepszą drużynę Świata, Króla Futbolu.. Leo.. ehh.. to będzie wielki zachwyt nad tym ***************... szkoda.. wielka szkoda. Teraz takie coś się już nie powtórzy. To była jedyna taka okazja..
1
Zaproś mnie do siebie xD
7
K w j m !!!!!! No to sobie pojechałem na mecz.. pięknie, na kiego było mi wyrabianie tej karty!!!!! Nie wierzę. Nie mam zamiaru jechać na tych ogórków a w szczególności na te białe prześcieradła.. za darmo bym tam nie pojechał.
3
Pierwszy wrzuciłem te informacje, yeahhh! Żart.
Do rzeczy.
Ciekawe co teraz powiedzą ludzie, którzy twierdzili, że poszedł za kasą i bał się rywalizacji. To jest przykra sytuacja tak naprawdę.
Zaraz pewnie będą tacy, którzy będą gadali, że to głupoty i specjalnie jego przyjaciel tak mówi aby wywołać jakąś gówno burzę, gadajcie sobie. Ja dziękuję Claudio za to, że nie płakał w mediach i nie wspomniał o tym.
Mats - oby się sprawdził w bramce, liczę na niego, jednak bardzo mnie zawiódł.
9
"Bliski przyjadziel Claudio Bravo, Julio Rodrigues, zdradził w wywiadzie, że relacja chilijskiego bramkarza i Ter Stegena była zła i ten czynnik był jednym z tych, które zadecydowały o odejściu Bravo do Manchesteru City. Bravo nie podobały się wypowiedzi Niemca, w których ten domagał się stałego miejsca w bramce Barcelony oraz jego częste wizyty w biurach włodarzy klubu. Przyjaciel Bravo zauważył, że "należy być lojalnym i zawsze wspierać Twojego kolegę z drużyny". To jasne odniesienie do złego zachowania Ter Stegena."
--> sport.es
Nadal niektórzy uważaj, że Bravo poszedł dla kasy i bał się rywalizacji w bramce?
Oczywiście zaraz ktoś będzie gadał, że to ploty, że pewnie takiego wywiadu nie było ;] Na szczęście koniec tych wszystkich gadek o bramkarzach. Mam nadzieję, że Marc się spisze w bramce i nie da powodów do krytyki..
22
Leo Messi - 350 mecz ligowy.
LE - szansa na setne zwycięstwo.
To co Leoś? Znowu czas uczcić to jakimś hattrickiem xD
4
Myślę, że jak położysz na biurku to zajmie Ci z 180mm wysokości i 140 szerokości, ale dokładnie to nie pamiętam ;)
9
Nawet nie będę oglądał tej szopki. Porażka na całego. Jutro znowu Grzmocik będzie na ustach całego świata. ZP również 100% jego.
1
Edit: Do usunięcia.
3
Może ma zbyt dużo czasu i się nudzi;) Bierz to jako formę transformacji na wyższy poziom. Tak jak Songo zamieniał się w Super wojownika ;) Leo w formie i tym się cieszmy!
2
Zgadzam się, że narcyzm tej ****** jest nienormalny, ale gadanie, że farbowanie, tatuaże czy kolczyki są jakieś "anty-męskie" jest dla mnie nieporozumieniem.
Kilka ładnych lat temu grałem w 3 różnych klubach, w każdym jednym coś z włosami robiliśmy z kolegami. To była forma rozrywki i zabawy i zwyczajnych wygłupów. Kiedyś mając 13 lat miałem na czarnych włosach z tyłu głowy pomalowany na blond znaczek nike;] Co do Leo to tak naprawdę nie wiemy czego sie pomalował ;] Może się z kimś założył albo coś w tym stylu? To jest normalne.
Co to tatuaży to jest tylko i wyłącznie jego decyzja i na pewno nie znaczy, że nie jest normalnym, facetem. Czyli wszyscy w więzieniu to nie są prawdziwi faceci, ta? Ci, którzy robią sobie łezki? Ci, który robią sobie kropi na powiekach, gwiazdki na barkach? To są zniewieściałe cioty?
4
"a Messi... był NORMALNY, a teraz wprawdzie żelu nie kładzie, ale niedługo zabraknie mu miejsca na dziary, to farbowanie włosów na blond to też nie jest objaw normalnie funkcjonującego faceta."
- Czyli jak ktoś kładzie włosy na żel to jest nienormalny, tak? Mega..
- Zabraknie miejsca na dziary? Czyli jest nienormalny, bo się tatuuje?
- Farbowanie włosów też jest według Ciebie złe? Bo? Czyli taki Pogba, który od zawsze tak robił to jest normalny, a jak Messi się pomalował to mu odwala tak?
Na dodatek dla Ciebie to nie jest objaw normalnie funkcjonującego faceta? Buahaha.. niezły jesteś. Nie siknę, bo już to za mną.
9
Dziwne, że jesteś kibicem od ponad dwóch i pół dekady i śmiesz pisać, że Leo robi dupę z gęby itp najlepszego z najlepszych jakich świat widział..
Dalej uważasz, że to chodziło tylko i wyłącznie o ten 1 głupi finał? Podjął taką decyzję jaką podjął. Wrócił do domu do rodziny, pojechał na wakacje, ochłonął, przemyślał i wrócił. Nic wielkiego.
Biedna Argentyna, jej kapitan zostawił ją w trudnym momencie.. bla bla bla. Leo nic nie jest winien ani kolegom z klubu a tym bardziej kibicom.