Nav
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie, gotowi ?
0
moj post byl do zuziazla
z tym nizej nie da sie dyskutowac, jak sadze.
0
Tak, zapewne.
Przy krytyce która spada na niego praktycznie co kilka dni, nie można powiedzieć, że jest słaby psychicznie. A pokazał kiedy? Łzy? Sa setki zawodników którzy płakali po porażce. Przestrzelone karne? Najwiekszym legendom footballu zdarzało się jest marnować.
0
Skromnoscia to on nigdy nie grzeszyl, jedyna tego zaleta (dla niego oczywiscie, nie dla ludzi ktorzy go nie znosza) jest taka, ze jest silny psychicznie i pewny siebie, co pozwala mu grac na takim poziomie. W Anglii tylko na Old Trafford jest ciepło przyjmowany :D
0
mowisz, ze final LM byl slaby w jego wykonaniu? ahhh sorry, karnego nie strzelil przeciez.. no tak..
0
sciah
no witam, milo ze pamietasz :D
czym? sa tu osoby, ktore od dluzszego czasu byly pewne swego tj. zwyciestwa Messiego. Problem w tym, ze Messi na ta nagrode nie zasluzyl, a uzytkownicy nie potrafia obiektywnie spojrzec na cala sytuacje.
A ja odpowiem tak:
w tamtym sezonie zdrowy byl Ronaldo - przewazal. W tym sezonie zdrowy byl Messi - tym razem to on przewaza. I pisze to przy was wszystkich: jesli Messi utrzyma obecna forme, a Ronaldo jej nie poprawi - Złota Piłka 2009 dla Messiego.
0
widozcnie ogladasz mecze te ktore mu nie wyszly
a co do slow ManUfana...
popieram, jestescie sfrustrowani.
0
moje typy:
1. C. Ronaldo
2. Torres
3. Xavi
dalej nie istotne.
0
barcamessi tacy ludzie jak ty przynoszą wstyd temu serwisowi.
pozostaje miec nadzieje, ze mama zagoni cie do ksiazek lub nie oplaci ci internetu.
0
sciah
rzeczywiscie, w finale LM z Chelsea nie istnial :-)
dobra, zly przyklad, zaraz jakis nieomylny zawodnik wszechczasow powie, ze Ronaldo wtedy nie strzelil karnego ;-)
0
A prawda jest taka, że zazdrościcie. Gdyby Ronaldo przyszedł pewnego dnia do Barcy to pochwałom nie byłoby końca.
0
Messi? za co? :D
obiektywizmu troche dzieciaczki.
0
Gdzies tam widzialem propozycje, aby w 11 znalezli sie Dani Alves, Materazzi, Quaresma, Eto'o. Powiem tyle - ROTFL :D
0
fiflok ---> hahaha :D
0
Prawidłowo.
0
Gdyby mieli dostać po Veyronie, to można się zastanowić czy nie za drogo, ale kilka R8 to nic dla takiej korporacji jak Audi.
0
ANTILAPORTA - odejdź na zawsze.
0
matrix20 - 100% prawdy.
0
Brawo Guardiola!
0
Na kilka godzin przed meczem o Superpuchar Europy z Sevillą (początek sezonu 2006/2007) Ronaldinho wziął udział w reklamie. Jak zakończyło się tamto spotkanie dla podopiecznych Franka Rijkaarda wszyscy pamiętamy.
TAAAAAK to wina Ronaldinho, że przegraliśmy! hahah XD
0
Trochę obiektywniej panowie ;)
A ty ungl, zejdz na ziemię. Kaka' pochwalił Messiego, a ty już o transferze mówisz, żenada :D
0
Zajebiście, + 10 do szybkości i + 5 do siły.
0
zaack
więc wg. ciebie zamiana ławki w Realu na pierwszy skład w City to krok w tył? awesome ;)
0
Co nie zmienia faktu, że cała ta sytuacja z City jest żałosna.
0
I dobrze, szkoda tylko, że tak późno się zgłosił.
0
Z innej beczki:
Robinho w Manchesterze City ;-)
0
mam satysfakcję, bo wiedziałem, że tak będzie jak zarząd kupi Henry'ego. ;)
0
fffj weź wyjdź i zamknij drzwi.
0
szkoda, że nie 40.
0
nie żartuj.