Nav

0

Panowie, gotowi ?

Nav

0

moj post byl do zuziazla

z tym nizej nie da sie dyskutowac, jak sadze.

Nav

0

Tak, zapewne.

Przy krytyce która spada na niego praktycznie co kilka dni, nie można powiedzieć, że jest słaby psychicznie. A pokazał kiedy? Łzy? Sa setki zawodników którzy płakali po porażce. Przestrzelone karne? Najwiekszym legendom footballu zdarzało się jest marnować.

Nav

0

Skromnoscia to on nigdy nie grzeszyl, jedyna tego zaleta (dla niego oczywiscie, nie dla ludzi ktorzy go nie znosza) jest taka, ze jest silny psychicznie i pewny siebie, co pozwala mu grac na takim poziomie. W Anglii tylko na Old Trafford jest ciepło przyjmowany :D

Nav

0

mowisz, ze final LM byl slaby w jego wykonaniu? ahhh sorry, karnego nie strzelil przeciez.. no tak..

Nav

0

sciah

no witam, milo ze pamietasz :D

czym? sa tu osoby, ktore od dluzszego czasu byly pewne swego tj. zwyciestwa Messiego. Problem w tym, ze Messi na ta nagrode nie zasluzyl, a uzytkownicy nie potrafia obiektywnie spojrzec na cala sytuacje.

A ja odpowiem tak:

w tamtym sezonie zdrowy byl Ronaldo - przewazal. W tym sezonie zdrowy byl Messi - tym razem to on przewaza. I pisze to przy was wszystkich: jesli Messi utrzyma obecna forme, a Ronaldo jej nie poprawi - Złota Piłka 2009 dla Messiego.

Nav

0

widozcnie ogladasz mecze te ktore mu nie wyszly

a co do slow ManUfana...

popieram, jestescie sfrustrowani.

Nav

0

moje typy:

1. C. Ronaldo

2. Torres

3. Xavi

dalej nie istotne.

Nav

0

barcamessi tacy ludzie jak ty przynoszą wstyd temu serwisowi.

pozostaje miec nadzieje, ze mama zagoni cie do ksiazek lub nie oplaci ci internetu.

Nav

0

sciah

rzeczywiscie, w finale LM z Chelsea nie istnial :-)

dobra, zly przyklad, zaraz jakis nieomylny zawodnik wszechczasow powie, ze Ronaldo wtedy nie strzelil karnego ;-)

Nav

0

A prawda jest taka, że zazdrościcie. Gdyby Ronaldo przyszedł pewnego dnia do Barcy to pochwałom nie byłoby końca.

Nav

0

Messi? za co? :D

obiektywizmu troche dzieciaczki.

Nav

0

Gdzies tam widzialem propozycje, aby w 11 znalezli sie Dani Alves, Materazzi, Quaresma, Eto'o. Powiem tyle - ROTFL :D

Nav

0

fiflok ---> hahaha :D

Nav

0

Prawidłowo.

Nav

0

Gdyby mieli dostać po Veyronie, to można się zastanowić czy nie za drogo, ale kilka R8 to nic dla takiej korporacji jak Audi.

Nav

0

ANTILAPORTA - odejdź na zawsze.

Nav

0

matrix20 - 100% prawdy.

Nav

0

Brawo Guardiola!

Nav

0

Na kilka godzin przed meczem o Superpuchar Europy z Sevillą (początek sezonu 2006/2007) Ronaldinho wziął udział w reklamie. Jak zakończyło się tamto spotkanie dla podopiecznych Franka Rijkaarda wszyscy pamiętamy.

TAAAAAK to wina Ronaldinho, że przegraliśmy! hahah XD

Nav

0

Trochę obiektywniej panowie ;)

A ty ungl, zejdz na ziemię. Kaka' pochwalił Messiego, a ty już o transferze mówisz, żenada :D

Nav

0

Zajebiście, + 10 do szybkości i + 5 do siły.

Nav

0

zaack

więc wg. ciebie zamiana ławki w Realu na pierwszy skład w City to krok w tył? awesome ;)

Nav

0

Co nie zmienia faktu, że cała ta sytuacja z City jest żałosna.

Nav

0

I dobrze, szkoda tylko, że tak późno się zgłosił.

Nav

0

Z innej beczki:

Robinho w Manchesterze City ;-)

Nav

0

mam satysfakcję, bo wiedziałem, że tak będzie jak zarząd kupi Henry'ego. ;)

Nav

0

fffj weź wyjdź i zamknij drzwi.

Nav

0

szkoda, że nie 40.

Nav

0

nie żartuj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?