Nav

0

gratulacje mlody.

Nav

0

spyke

Ja jednak proponuję, żebyś to ty się nie odzywał, bo ci to nie wychodzi za dobrze :)

"niech się zajmie grą w swoim "wielkim klubie", który niedawno przegrał kolejny mecz."

A jak Barca przegrywała w tamtym sezonie wszystko od początku do końca, to też się tak wypowiadałeś o Barcelonie? Jakoś Manchester po 3 kolejkach w tamtym sezonie siedział w strefie spadkowej, a jak się to skończyło każdy widział. Więc buda!

Nav

0

To on kogoś jeszcze interesuje ?

Nav

0

Ja nie wiem, że wam mamusie nie pozwalają chodzić na imprezy, to czepiacie się Ronniego?

Nav

0

Timek

myslisz, że gdyby żonka chciała mieszkać w Hiszpanii to by nie mieszkała? :|

Nav

0

A ile w tym wymysłów prasy? Zapewne więcej niż sobie możemy to wyobrazić.

Nav

0

Preza, ale ty jesteś pusty =(

Nav

0

Bardziej mnie zaciekawiło to, że 3-letni klub chciał sprowadzić czołowego napastnika jednego z najlepszych klubów w Europie...

Nav

0

Finally.

Nav

0

masq

Niby taki rozsądny, a lekceważy przeciwnika?

Nav

0

POPO może właśnie warto się nad sobą zastanowić?

Szkoda, że Wisła trafiła na Barce, bo szanse na awans w takim wypadku spadły do zera, ale plus jest taki, że będzie (jeśli Wisła ogra Beitar) to bardzo ciekawy i atrakcyjny mecz.

Nav

0

Tak, tak, Messi zaraz przeszedłby wszystkich zawodników i strzelił 20 bramek. K**wa ale debile z co niektórych.

Nav

0

Aż mi się przypomniały mecze z Kluivert'em i Rivaldo :D

Nav

0

Ty już wszystko dobrze wiesz w jakiej formie byłby R10...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?