Nav
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gratulacje mlody.
0
spyke
Ja jednak proponuję, żebyś to ty się nie odzywał, bo ci to nie wychodzi za dobrze :)
"niech się zajmie grą w swoim "wielkim klubie", który niedawno przegrał kolejny mecz."
A jak Barca przegrywała w tamtym sezonie wszystko od początku do końca, to też się tak wypowiadałeś o Barcelonie? Jakoś Manchester po 3 kolejkach w tamtym sezonie siedział w strefie spadkowej, a jak się to skończyło każdy widział. Więc buda!
0
To on kogoś jeszcze interesuje ?
0
Ja nie wiem, że wam mamusie nie pozwalają chodzić na imprezy, to czepiacie się Ronniego?
0
Timek
myslisz, że gdyby żonka chciała mieszkać w Hiszpanii to by nie mieszkała? :|
0
A ile w tym wymysłów prasy? Zapewne więcej niż sobie możemy to wyobrazić.
0
Preza, ale ty jesteś pusty =(
0
Bardziej mnie zaciekawiło to, że 3-letni klub chciał sprowadzić czołowego napastnika jednego z najlepszych klubów w Europie...
0
Finally.
0
masq
Niby taki rozsądny, a lekceważy przeciwnika?
0
POPO może właśnie warto się nad sobą zastanowić?
Szkoda, że Wisła trafiła na Barce, bo szanse na awans w takim wypadku spadły do zera, ale plus jest taki, że będzie (jeśli Wisła ogra Beitar) to bardzo ciekawy i atrakcyjny mecz.
0
Tak, tak, Messi zaraz przeszedłby wszystkich zawodników i strzelił 20 bramek. K**wa ale debile z co niektórych.
0
Aż mi się przypomniały mecze z Kluivert'em i Rivaldo :D
0
Ty już wszystko dobrze wiesz w jakiej formie byłby R10...