Nazwa
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Pedro zadedykował bramkę Mathieu :D
0
futbolhd na meczykach, chyba najlepsza transmisja :)
0
Możliwe, że Mascherano przesunie się na DP, Busqets na ŚP a Iniesta na ŚPO. Kto tam wie co wymyśił ten Lucho .
0
Adama 15min na boisku i 7 udanych dryblingów o,O
Jeśli będzie się dalej tak rozwijał to może być naprawdę wspaniały piłkarz. Niesamowicie szybki, bardzo silny, ambitny. Wypożyczenie będzie dobrą opcją, ale tylko gdzieś, gdzie będzie grał. Jeśli ominą go kontuzje to możemy już za 2/3 lata mieć naprawdę dobrego i wartościowego zmiennika :)
2
"wywalczy" to słowo kluczowe :-)
0
Mam nadzieje, że jutro w końcu się odblokuje i przestanie marnować "setki". Dopiero wtedy rozwiąże się jego worek z bramkami. Widać, że po przerwie zatracił swoją skuteczność i musi ją odzyskać, ale nie kosztem takich akcji jak z Valencją (mam na myśli sytuację, gdy po wywalczeniu piłki po błędzie bramkarza, zamiast wystawić Messiemu "patelnię" strzelał "na pałę" z półobrotu).
0
O ile dobrze pamiętam to stroje z sezonu 2012/13 to nie miały jakoś specjalnie pasków :)
2
0
Zgadzam się z tym. Za CR'em przemawiają tylko statystyki i trofea, ale niestety to one są najważniejsze dla trenerów itp. w decydowaniu na kogo oddadzą swój głos. Spojrzą na suche statystki i mają "o, Ronaldo strzelił najwięcej goli, wygrał to i to". Ugryzienie Suareza wykluczyło go z walki o złotą piłkę, a CR'a nie wykluczyły symulki i inne niesportowe zachowania.
Gdybym ja mógł oddać swój głos wahałbym się między Neuerem a Messim. Jednak uważam tak samo jak ty, że przy każdym możliwym wyborze skandalu by nie było (no chyba, że Messi by wygrał - wtedy ból dupy "kibiców" królewskich sięgnąłby zenitu)Dodam jeszcze, że jak dla mnie zdobywca złotej piłki powinien być wzorem do naśladowania, a jak dla mnie CR za swoje zachowanie na boisku nie może nim być.
0
Właśnie ma według nich 252 :) Nie uznają mu jakiegoś tam gola...
20
Marca i AS powinni zatrudnić PKW, żeby przeliczyli gole Messiego.
0
Ten artykuł był pewnie przygotowany od meczu z Realem, dlatego stare dane :P
1
na pewno ciekawsza będzie nauka polskiego :)
0
masz http://futbolhd.tv/stream2.php
0
Ty się nie liczysz. Jak bramki "nieliczące się"?
0
Jak dla mnie:
Bravo
Alves/Montoya-Bartra/Vermalen-Mathieu/Pique-Alba/Adriano
Masche/Busi
Iniesta/Rafinha - Xavi/Rakiitić
Suarez/Munir-Messi/Sandro-Neymar/Pedro
Po "/" są zmiennicy
0
Powodzenia!
1
Zgadzam się. Rafinha to bardzo kreatywny zawodnik, mogą być z niego ludzie. Rakitić natomiast jest defensywnie (bo musi łatać dziury po Alvesie) nastawiony, ten piłkarz pokazuje swoje atuty zwłaszcza w ofensywie. Jeżeli Iniesta oraz Busquets nie wrócą do formy, a Masche dalej będzie grał na ŚO, to marnie to widzę. Samym atakiem (który i tak nie funkcjonuje najlepiej) nic nie zdziałamy.
0
Ha, ha, ha.
1
Zarząd przemyśli twoją propozycję.
0
Trzeba wprowadzić zmiany. Messi gra za 2 linie ofensywne, co mu nie wychodzi, bo to nie może się udać... Moim zdaniem sam Neymar powinien rozwiązać problem, bo Messi nie ma z kim grać (nie uważam, że gra fenomenalnie, ale ciągnie sam całą grę).
6
Skład według redakcji zdecydowanie najlepszy (moim zdaniem).
0
Dokładnie, ocenimy go po zdobytych trofeach (Jeżeli takowe będą).
0
Drugi strzelec ligi nie został nominowany do nagrody za najlepszego napastnika ligi, więc coś jest nie tak. Poprzedni sezon Messiego nie był wyborny, ale raczej był lepszy niż C. Vela.
0
Zgadzam się z tobą. Przecież teraz nie ma szans, żeby wygrał ktoś inny niż Ronaldo czy Messi. Tak będzie jeszcze przez kilka najbliższych lat.
0
Według ciebie, to co zrobił przez poprzednie sezony wpływa na to, że ma większe szanse na zdobycie trofea, które jest przyznawane za ten rok? Co z tego, że przez 6 kolejnych turniejów międzynarodowych zdobywał gole, skoro na tegorocznym strzelił tylko 1? Moim zdaniem nie ma (a przynajmniej nie powinno mieć) to znaczenia.
0
Nie ma kogo :-)
1
Neymar wtedy chyba bardziej dostał z kolana Iniesty
2
Alves czerwień? Jeden z jego lepszych meczów od 2 sezonów.
0
Płacz po przegranej czas zacząć...
Swoją drogą dziwne, że strona jeszcze nie padła.