0

"Kiedy dotkniesz mnie gdy jestem w pędzie,
symulka będzie,
Nawet jeśli wiem, że ustałbym spokojnie,
może lepiej zanurkować... Efektownie!"

0

Jeszcze nie przegrał, a już wymówek szuka, ach ten Ronaldo ;

0

On jest po prostu obiektywny.

11

Niech już lepiej ćwiczy bronienie karnych przed El Clasico :

3

Gospodarzami są wszyscy kibice Barcy :-)

0

6 karnych (albo 5?) miał, 1 nie strzelony.

0

Moim zdaniem Barcelonie bardziej był potrzeby ktoś jak Suarez: Silny, wysoki oraz potrafiący uderzyć z dystansu.

0

Przeanalizowałem całą tą sytuację w sposób naukowy i wyszło mi takie równanie:

Pozycja Barcelony w lidze (1) - Pozycja Realu w lidze (4) = 3 miejsca różnicy ;o

Tyle w tym temacie.

0

Barca > Real

0

RONALDO JEST SKSZYDŁOWYM!

3

Gdyby Cris powiedział, co myśli o tych wszystkich ludziach, to poszedłby do więzienia...

2

To naprawdę wielka strata :

1

Raczej ty nie oglądałeś, tamten sezon Busiego był równie słaby co początek tego. No może troszkę przesadziłem.

11

Patrząc obiektywnie to zamiast Busquetsa powinien być nominowany Koke lub Rakitić.

0

Jest jeszcze świetny Alaba, który moim zdaniem jest na podobnym poziomie, a może nawet lepszym :-)

0

Tak twierdzi Ronaldo. On też myśli, że jest najlepszym piłkarzem na świecie. Ja bym mu tam nie wierzył :-)

0

Zgadzam się, ponieważ... oh, wait...

0

Pamiętam jak ludzie nie spinali się o wszystko. To były czasy...

0

Czerwony - Sędzia linowy (moim zdaniem zawalił o wiele bardziej niż główny) i skuteczność (a raczej jej brak) naszych zawodników :)

0

Zapewne Bravo. Skoro on broni w lidze to dlaczego miałby bronić ktoś inny? Chyba, że (Oby nie) przytrafiłaby się mu kontuzja

0

Obchodzi nas Real bo to nasz największy rywal w lidze i znienawidzony klub :)

0

Dobra, coś mi właśnie nie pasowało bo przeczytałem 1 października a to 11. Ok, dzięki za odpowiedź ;-)

0

Tak odbiegając od tematu, Polska - Niemcy to w ogóle dziś czy kiedy? Jakiś taki niepoinformowany jestem :D

3

I co teraz powiecie hejterzy Pedro? Jeden z nsjlepszych strzelców Barcy w CL. Szah-mat :-) Prawdziwy crack!

0

Ale oni piszą o meczach o punkty :-)

0

W Pedro - cracka nad crackami nie wierzysz? :-)

0

Jak dla mnie może grać sam Pedro, mistrz!

0

Ale ten gol z przewrotki to tylko z główki :D Pedro to klasa sama w sobie :-)
Mnie to się wydaje, że w tym meczu to może nawet pobić magiczny rekord Pelego 1283 goli.

0

Z tymi hejtami na Szefa się wstrzymajcie jeszcze z 2 godzinki :-)

1

I oczywiście jako najlepszy piłkarz na świecie sam sobie zaasystuje przy tuch wzystkich 10 bramkach :-)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?