Nazwa
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Kiedy dotkniesz mnie gdy jestem w pędzie,
symulka będzie,
Nawet jeśli wiem, że ustałbym spokojnie,
może lepiej zanurkować... Efektownie!"
0
Jeszcze nie przegrał, a już wymówek szuka, ach ten Ronaldo ;
0
On jest po prostu obiektywny.
11
Niech już lepiej ćwiczy bronienie karnych przed El Clasico :
3
Gospodarzami są wszyscy kibice Barcy :-)
0
6 karnych (albo 5?) miał, 1 nie strzelony.
0
Moim zdaniem Barcelonie bardziej był potrzeby ktoś jak Suarez: Silny, wysoki oraz potrafiący uderzyć z dystansu.
0
Przeanalizowałem całą tą sytuację w sposób naukowy i wyszło mi takie równanie:
Pozycja Barcelony w lidze (1) - Pozycja Realu w lidze (4) = 3 miejsca różnicy ;o
Tyle w tym temacie.
0
Barca > Real
0
RONALDO JEST SKSZYDŁOWYM!
3
Gdyby Cris powiedział, co myśli o tych wszystkich ludziach, to poszedłby do więzienia...
2
To naprawdę wielka strata :
1
Raczej ty nie oglądałeś, tamten sezon Busiego był równie słaby co początek tego. No może troszkę przesadziłem.
11
Patrząc obiektywnie to zamiast Busquetsa powinien być nominowany Koke lub Rakitić.
0
Jest jeszcze świetny Alaba, który moim zdaniem jest na podobnym poziomie, a może nawet lepszym :-)
0
Tak twierdzi Ronaldo. On też myśli, że jest najlepszym piłkarzem na świecie. Ja bym mu tam nie wierzył :-)
0
Zgadzam się, ponieważ... oh, wait...
0
Pamiętam jak ludzie nie spinali się o wszystko. To były czasy...
0
Czerwony - Sędzia linowy (moim zdaniem zawalił o wiele bardziej niż główny) i skuteczność (a raczej jej brak) naszych zawodników :)
0
Zapewne Bravo. Skoro on broni w lidze to dlaczego miałby bronić ktoś inny? Chyba, że (Oby nie) przytrafiłaby się mu kontuzja
0
Obchodzi nas Real bo to nasz największy rywal w lidze i znienawidzony klub :)
0
Dobra, coś mi właśnie nie pasowało bo przeczytałem 1 października a to 11. Ok, dzięki za odpowiedź ;-)
0
Tak odbiegając od tematu, Polska - Niemcy to w ogóle dziś czy kiedy? Jakiś taki niepoinformowany jestem :D
3
I co teraz powiecie hejterzy Pedro? Jeden z nsjlepszych strzelców Barcy w CL. Szah-mat :-) Prawdziwy crack!
0
Ale oni piszą o meczach o punkty :-)
0
W Pedro - cracka nad crackami nie wierzysz? :-)
0
Jak dla mnie może grać sam Pedro, mistrz!
0
Ale ten gol z przewrotki to tylko z główki :D Pedro to klasa sama w sobie :-)
Mnie to się wydaje, że w tym meczu to może nawet pobić magiczny rekord Pelego 1283 goli.
0
Z tymi hejtami na Szefa się wstrzymajcie jeszcze z 2 godzinki :-)
1
I oczywiście jako najlepszy piłkarz na świecie sam sobie zaasystuje przy tuch wzystkich 10 bramkach :-)