0

On w meczu spełnia tą samą funkcje co Pedrito - nic nie robi :) Różnica jest taka, że Pedro zwykle wykonuje swoją pracę na ławce. te 0,5 w nocie jest za to, że miał czyste konto, poza tym nie miał nic do roboty :)

0

Aha? W Piłce nożnej w 30 minut można zrobić prawie wszystko. A poza tym chyba nie zrozumiałeś o co chodziło koledze :)

0

O,o. Ciekawe jak to przewidział? Jasnowidz!?

Tak, odpisuje mu po 6 latach

0

Nie będzie drugiego Puyola :'(

0

Ale te 500mln mają być przeznaczone na modernizację Santiago Bernabeu - czytanie ze zrozumieniem :)

0

Po prostu na Barcelonę autobus jest najlepszą taktyką dla słabszych drużyn, które nie mają niemal nic do zaoferowania w ataku :) Z Realem grają tak a nie inaczej, bo oni oddają inicjatywę i pozwalają utrzymać się rywalowi przy piłce. Barca woli sama mieć kontrolę nad spotkaniem, więc przeciwnicy zamykają się we własnym polu karnym. Dlatego my nie straciliśmy jeszcze gola, a Real stracił ich 6 (w La liga).

1

Przecież oni nigdy razem we dwóch na ŚPD nie zagrali o-O

1

Zubi weźmie to pod uwagę ;)

0

Nie, nikogo nie dziwi. Jak by było pod Suareza ustawione, to nie było by to 1 dzień po zakończeniu kary :)

0

Ronaldo czy Messi to się cieszą, że w Legii nie ma Wawrzyniaka :)

0

A może to był żart?

0

Messi - Suarez - - -Neymar - Reus - Cuadrado - - -Iniesta/Rakitić - - -Mascherano/Busi/Rakitić - - -Pique - Mathieu - kupiony/Bartra - - - Ter Stegen. W managerze by się sprawdziło :)

0

Według mnie Reus jest o klasę lepszy od Falcao :) Poza tym wypożczenie Kolumbijczyka miało wiązać się z jego kupnem w następnym sezonie,

0

Jeśli będzie lepszy niż kupieni, to nie widzę problemu, żeby grał w pierwszym składzie :)

0

Może go wyrzucili? :C

0

Bardziej ofensywnego od Alvesa.

0

Chyba nie ma takiego zawodnika :)

1

Jesteś najbardziej irytującym użytkownikiem na tej stronie. Czepiasz się byle czego i z tego powstają spiny. Typowy madritista :)

0

Alexis? is that you?

0

Ma podobno za około 90mln przejść do PSG bo dostaliśmy ofertę

1

Nas już na niego nie stać :)

0

Xavi grał na środkowym pomocniku, Messi na podobno być ofensywnym pomocnikiem.

0

Jeśli szef będzie tak grał to może być nawet jakiś typo bez nóg :D

0

Lucho powiedział, że nie miejsca w składzie dla Songa, bo Masche zostanie przesunięty na ŚPD :)

0

Nie no, jacyś drewniani są :D

0

To jesteś jakiś inny.

3

I tak nikt ich nie lubi za to, że są Niemcami. Jeszcze pogarszają swoją sytuację.

0

Wiadomo, że dla nich to tyle co nic, ale i tak fajny gest

1

Nie wiesz co to ironia? Poziom inteligencji niektórych kibiców Realu Madryt mnie zaskakuje.

0

Ich da się zastąpić, Leo jest tylko jeden ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?