Nazwa
Dołączył/a: kwiecień 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
On w meczu spełnia tą samą funkcje co Pedrito - nic nie robi :) Różnica jest taka, że Pedro zwykle wykonuje swoją pracę na ławce. te 0,5 w nocie jest za to, że miał czyste konto, poza tym nie miał nic do roboty :)
0
Aha? W Piłce nożnej w 30 minut można zrobić prawie wszystko. A poza tym chyba nie zrozumiałeś o co chodziło koledze :)
0
O,o. Ciekawe jak to przewidział? Jasnowidz!?
Tak, odpisuje mu po 6 latach
0
Nie będzie drugiego Puyola :'(
0
Ale te 500mln mają być przeznaczone na modernizację Santiago Bernabeu - czytanie ze zrozumieniem :)
0
Po prostu na Barcelonę autobus jest najlepszą taktyką dla słabszych drużyn, które nie mają niemal nic do zaoferowania w ataku :) Z Realem grają tak a nie inaczej, bo oni oddają inicjatywę i pozwalają utrzymać się rywalowi przy piłce. Barca woli sama mieć kontrolę nad spotkaniem, więc przeciwnicy zamykają się we własnym polu karnym. Dlatego my nie straciliśmy jeszcze gola, a Real stracił ich 6 (w La liga).
1
Przecież oni nigdy razem we dwóch na ŚPD nie zagrali o-O
1
Zubi weźmie to pod uwagę ;)
0
Nie, nikogo nie dziwi. Jak by było pod Suareza ustawione, to nie było by to 1 dzień po zakończeniu kary :)
0
Ronaldo czy Messi to się cieszą, że w Legii nie ma Wawrzyniaka :)
0
A może to był żart?
0
Messi - Suarez - - -Neymar - Reus - Cuadrado - - -Iniesta/Rakitić - - -Mascherano/Busi/Rakitić - - -Pique - Mathieu - kupiony/Bartra - - - Ter Stegen. W managerze by się sprawdziło :)
0
Według mnie Reus jest o klasę lepszy od Falcao :) Poza tym wypożczenie Kolumbijczyka miało wiązać się z jego kupnem w następnym sezonie,
0
Jeśli będzie lepszy niż kupieni, to nie widzę problemu, żeby grał w pierwszym składzie :)
0
Może go wyrzucili? :C
0
Bardziej ofensywnego od Alvesa.
0
Chyba nie ma takiego zawodnika :)
1
Jesteś najbardziej irytującym użytkownikiem na tej stronie. Czepiasz się byle czego i z tego powstają spiny. Typowy madritista :)
0
Alexis? is that you?
0
Ma podobno za około 90mln przejść do PSG bo dostaliśmy ofertę
1
Nas już na niego nie stać :)
0
Xavi grał na środkowym pomocniku, Messi na podobno być ofensywnym pomocnikiem.
0
Jeśli szef będzie tak grał to może być nawet jakiś typo bez nóg :D
0
Lucho powiedział, że nie miejsca w składzie dla Songa, bo Masche zostanie przesunięty na ŚPD :)
0
Nie no, jacyś drewniani są :D
0
To jesteś jakiś inny.
3
I tak nikt ich nie lubi za to, że są Niemcami. Jeszcze pogarszają swoją sytuację.
0
Wiadomo, że dla nich to tyle co nic, ale i tak fajny gest
1
Nie wiesz co to ironia? Poziom inteligencji niektórych kibiców Realu Madryt mnie zaskakuje.
0
Ich da się zastąpić, Leo jest tylko jeden ;)