NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN
A tam chyba będzie jakieś weselicho niedługo z tego, co ostatnio czytałem.
14
A u mnie pojawił się maleńki uśmiech, że Cristiano Ronaldo ma swoją chwilę na tym mundialu i strzelił. Jego kariera jest wybitna, a lepszą miał tylko Messi. Przecież te jego gole i tak niczego nie zmieniają w debacie, a jeżeli mają mu dać jakąś radochę? Niech strzela. Swoją drogą, jest w tym wszystkim coś symbolicznego, że 41-letni zawodnik, który w wielu sytuacjach już nie może i nie domaga, jednak strzela. I nie ma znaczenia, że to Uzbekistan.
Natomiast przelecenie po komentarzach, które zostały tutaj napisane, nadal zadziwia, że niektórzy wciąż to przeżywają. Część osób ukrywa się za sarkazmem, część za żartami, a u części puszcza nawet agresja.
Nie będę hipokrytą. Też kiedyś taki byłem, ale z tego wyrosłem. Niemniej jest w tym coś niepokojącego, że po tym, co 4 lata temu zrobił Messi i co robi na tym mundialu, u wielu osób gole Cristiano Ronaldo są nadal tak ciężkim przeżyciem.
Życzę Wam pozytywnych emocji, bo tylko takie powinien wyzwalać futbol.
25
@Black_Wolf_95
Tak, chciałbym dodać, że Real Madryt to najobrzydliwszy klub w historii futbolu.
16
Lionel Messi został najlepszym piłkarzem w historii 18 grudnia 2022 roku. Ale fajnie, że znów o tym przypominał.
8
Messi strzelał gola w 8 z ostatnich 9 meczów na mistrzostwach świata. Zatrzymać go potrafił tylko jeden człowiek.
Jak zwykle Polak rodak najlepszy.
6
Gole na mistrzostwach świata:
Bartosz Bosacki - 2
Jan Bednarek - 1
Lautaro Martinez - 0
3
@mekston
To prawda. Modele symulacyjne idealnie przewidziały, że praca Hansiego Flicka okaże się porażką.
2
@Laminedependencia
Na pewno? Ostatnio trafiłem na jakiś film, gdzie dziennikarz pytał tamtejszych o wymowę i faktycznie jakoś tak inaczej mówili.
4
@Kgorecki2500
No dobra, ale też czytamy Bordo, a nie Bordeauks (gdybyśmy chcieli czytać po polsku). Podejrzewam, że Kurasą (czy jak to tam idzie) to jakaś ogólnie przyjęta nazwa. Tak samo czytam Czile a nie Chile.
4
@MichuZ44
A ja nie rozumiem, dlaczego ktoś interesuje się tym, co nosi ktoś inny. I to zainteresowanie jest tak duże, że musi założyć o wątek na Twitterze. Niech każdy chodzi w tym, w czym czuje się dobrze.
0
@Starrk
Słuszna uwaga.
8
Z okazji meczu reprezentacji Argentyny łapcie ciekawostkę.
Zawodnik reprezentacji Argentyny Alexis Mac Allister ma brata Kevina, który również jest piłkarzem. Kevin dostał to imię na cześć Kevina McCallistera, bohatera filmu "Kevin sam w domu" i "Kevin sam w Nowym Jorku". Co więcej, rodzice tych zawodników byli tak wielkimi fanami filmu, że celowo zaplanowali ciążę w taki sposób, by drugi z braci, Alexis, urodził się 24 grudnia. I udało się, bo zawodnik przyszedł na świat 24 grudnia 1998 roku. Planowali już to z pierwszym dzieckiem, ale niestety wskutek konieczności szybszego porodu i bycia wcześniakiem, Kevin urodził się już 7 listopada.
1
@macio_944
Panie, w Gliwicach pokazuje, że w zasadzie od sześciu godzin powinno padać i nadal nie spadło nic.
4
Anita Włodarczyk powolutku łapie rytm. Do Mistrzostw Europy jeszcze trochę czasu, a Anita znana jest z tego, że SB robi na imprezie mistrzowskiej, gdy rywalki już niekoniecznie...
W tym roku 41 lat i czuję, że będzie walka o medal.
0
@Luciano99
"Arteta trener z Instagrama" xD
15
Najpierw fandzolenie, że Lewy nie jest legendą w żadnym klubie, w którym grał, potem tekst o tym, że Robert sam nie zrezygnuje z gry w reprezentacji, bo jest pazerny na rekordy, a teraz pan dziennikarz stwierdził, że woli mundiale bez Polaków.
Mam wrażenie, że Żelazny ma jakiś problem ze swoim krajem. Nie rozumiem, dlaczego ciągle jest wszędzie zapraszany, skoro ekspert z niego żaden.
1
@AmigoBlancos
Wystarczy posłuchać tego pasażera i słów jakich używa, by wiedzieć, że to patola. Dramat xD
5
@Luciano99 @macio_944
Skisnąłbym, gdyby on faktycznie rozmawiał z tą rodziną, a ci dla beki puścili mu takie info, żeby sobie chłop napisał xD
26
„Richarlison utknął na szczycie Everestu, będziemy musieli wystawić Endricka”
Ancelotti:
15
@Safrani
Pewnie na La Rambli, jak my wszyscy, degeneraci.
28
Niedawno internet obiegła informacja, że młody chłopak sprzedawał lemoniadę na jednej z bogatyńskich ulic. Ktoś jednak zgłosił go do straży miejskiej. Na szczęście funkcjonariuszki, które przyjechały na miejsce, zamiast wlepić mu mandat, wykupiły cały zapas lemoniady.
Okazało się, że Fabian zbierał pieniądze na wyprawkę do szkoły. Zawsze kupowała mu ją babcia, ale w tym roku chciał ją odciążyć i samodzielnie zarobić na wszystkie zeszyty oraz inne przybory.
Teraz młody Fabian postanowił odwdzięczyć się za miły gest. Dzień później spotkał się strażniczkami miejskimi i podarował im bukiet słonieczników.
https://scontent.fktw6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.99422-6/727989356_971681855692145_4009243229197146929_n.png?stp=dst-jpg_tt6&cstp=mx2048x1629&ctp=s2048x1629&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=833d8c&_nc_ohc=vpJPm30mNqUQ7kNvwElr2C8&_nc_oc=AdrZNB9-MvVwMPBcvm_j9cVkWnvYputUJLJ_QLuL5dCnsLGwMhd6wmVHYTqBgOanrVmw6IUyppmu_LOnRwDA1s2f&_nc_zt=14&_nc_ht=scontent.fktw6-1.fna&_nc_gid=SRPoHGi7ufAJSQfUYNs7Jg&_nc_ss=7b2a8&oh=00_Af8DbjakAgxBtDIkz7k9kZ0q0IxJo61hT3LfbNv00twMWw&oe=6A3EA7F6
3
@MichuZ44
Dla mnie Turcja. Nie dość, że straciła już szansę na wyjście z grupy, nie strzeliła żadnego gola i nie ma nawet punktu, to na dodatek całą drugą połowę z Paragwajem grała z przewagą zawodnika, a i tak nie potrafiła tego wykorzystać.
3
@AmigoBlancos
Ferran ma dwa gole, tyle co Robercik ;)
PS żeby nie było. Jestem uczciwy: sprawdziłem w necie :D
4
@Dari0G
Mefedron Light
7
Świetnie wydane publiczne pieniądze. Gratulacje z powodu ogromnego sukcesu.
Narodowe Centrum Badania i Rozwoju dofinansowało kwotą ponad 38 mln zł projekt polegający na "opracowaniu nowego rodzaju piwa o ustandaryzowanej strukturze profilu cukrowego i niskiej zawartości alkoholu (3,4%)". Rezultatem projektu jest piwo Perła Fit. NCBR tłumaczy, że został on "poddany merytorycznej ocenie niezależnych ekspertów i na podstawie ich rekomendacji został wybrany do dofinansowania".
3
@Faro
Ja też wolę Ronaldo od Messiego. Brazylijczyk to mój idol z dzieciństwa.
0
@Eto'o9 R10
Wspaniali byli. Joga Bonito w całej okazałości.
1
@derus
Pewnie, że szkoda, ale z drugiej strony jest to piłkarz z gatunku tych, który zdobył wszystko, a jednocześnie przeżył futbol na własnych zasadach.
Chociaż z drugiej strony on miał dobry sezon 2009/2010 i jak dla mnie zasłużył na mundial. W Milanie zrobił 15 goli i 17 asyst, miał 30 lat, ale tutaj niestety wyszedł upór Dungi, który po prostu nie lubił Ronaldinho. Może to była zemsta za to, gdy go kiedyś ośmieszał w lidze brazylijskiej. A o braku sympatii Dungi do Ronaldinho było już głośno kilka lat wcześniej...
4
Przez ten mecz nie poszedłem na zakończenie roku szkolnego, ale dla tego gola warto było zostać w domu. Dobrze, że mama się zgodziła.
0
@ranger3120
O ty, diable. ( ͡° ͜ʖ ͡°)