29

Po prostu cudowne.


14

@MichuZ44 Powinna istnieć osobna wyspa, gdzie przenosiłoby się tych wszystkich ćwierćinteligentów. Niech tam się wybijają i przekonują do swoich sympatii klubowych, ale z dala od cywilizowanych i normalnych ludzi.

8

@MesQueUnClub96 Nie chodzi o to, abyś od razu wyglądał jak Brad Pitt, Leonardo DiCaprio czy ktokolwiek inny. Warto, abyś przede wszystkim był zadbany, schludny, czysty, pachnący. Nie musisz być człowiekiem na widok, którego kobiety sikają w majtki, ale jeżeli zrzucisz nadprogramowe kilogramy, zadbasz o higienę, to poczujesz się pewnie, co automatycznie zwiększy Twoją atrakcyjność.

1

@draxidox Kordian i Wioletta.

8

"Lewandowski odwrócił się plecami do kolegów"


4

@Bykunn Zasady są dla wszystkich takie same. Inni też mogli skorzystać z tego, że turniej EURO został powiększony.

12

@HighestInTheRoom Czasami mam wrażenie, że niektórzy wczoraj tylko czekali, aż Polska przegra i odpadnie, żeby tylko napisać swoje mądrości. Nie zdziwiłbym się, gdyby część osób trzymała wczoraj kciuki za Walię w tych rzutach karnych :D

0

@Emhyr Jak chce, może nazywać nas dziadami. Zmierzam do fragmentu jego wypowiedzi, że jest tylko osiem poważnych drużyn, a reszta to dziady.

6

@Emhyr W takim razie niech na ten turniej jadą tylko poważne zespoły, bo reszta to dziady. Na poprzednim EURO reprezentacja Szwajcarii, która wyszła z trzeciego miejsca, a w grupie wygrała jeden mecz, wygrała później z Francuzami, tworząc z tego jeden z najlepszych meczów w historii mistrzostw Europy.

Zmierzam po prostu w kierunku osób, którym po prostu wiecznie coś nie pasuje i zawsze znajdą powód do narzekania. Jak to taki zły turniej, w którym gra tylko osiem poważnych drużyn, a reszta to dziady, to nie pozostaje nic innego, jak nie oglądać tego starcia dziadów.

Zresztą ostatnie EURO było kapitalnym turniejem.

1

@TR3YWAY W takim razie niech nie ogląda. Wiecznie narzeka, wiecznie nie pasuje, wiecznie jest źle.

24

Podobno nasza reprezentacja została wykluczona z EURO 2024, a awans jednak przypadł reprezentacji Walii.

Wszystko przez to, że polscy kibice zbyt mocno się cieszyli, a nie mieli do tego prawa, bo awans miał być już zapewniony wcześniej.

2

@SuperPatsonFCB Szkolnikowski akurat nie jest zbyt wiarygodny. Już go raz Boniek wyjaśnił, gdy ten strzelał bajeczkami.


8

@DLFCB I tak go uwielbiam.

22

@ToWinaSedziego I to wszystko przez Lewego, który nie wystawił mu patelni. Tak ta historia potoczyłaby się zupełnie inaczej.

3

@A4ron Z drugiej strony to Beenhaker zrobił teoretycznie więcej niż większość polskich trenerów. Awansował na EURO w najlepszym stylu, pokonując m. in. Portugalię. I to wtedy, gdy na EURO mogło awansować tylko 14 drużyn. No i zrobił to ze stosunkowo słabiutką kadrą, gdzie grał Golański i Jop, a największą gwiazdą był Smolarek, który teraz może załapałby się na ławkę.

Rozumiem, że jedziemy na EURO. I fajnie, ale nie zachowujmy się, jakbyśmy odnieśli gigantyczny sukces.

34

Jeszcze bardziej niż zwycięstwo Polski cieszy fakt, że malkontenci sobie narzekali i trzymali kciuki za porażkę, a teraz muszą grzecznie wrócić do norki.

Lewy wykorzystał rzut karny. Ciężkie to będą święta dla niektórych :D

1

Wojciech Szczęsny ośmieszył zawodnika reprezentacji Walii, tak jak podczas mistrzostw świata ośmieszył Lionela Messiego, który okazał się być zbyt słabym zawodnikiem, by wykorzystać rzut karny.

Brawo Wojtuś. Jedziemy dalej. A hejterkom i malkontentom mówimy papa.

3

Deschamps właśnie zdaje sobie sprawę, że dostanie baty od Polaków. Elegancko będzie wyjaśnić yMbappe.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@LM10GOAT Mam nadzieję, że Kuba jest na meczu, bo to będzie dobra okazja do powtórki karnego.

0

Oby Boruca wpuścił na karne.

0

@Ojciec5tkidzieci Nie no, już bez przesady. Ukraińcy są atrakcyjniejszą drużyną do oglądania. Ukraina odpadła z grupy z Anglikami i Włochami. Z tymi drugimi to miała nawet równą liczbę punktów. Bezpłciowa Islandia wygrała tylko trzy mecze, w tym dwa z Liechtensteinem xD

4

@P33ck Czyli nawet z Austrią będą ciężary, jeżeli awansujemy xD

1

@AFA Jak to tam wygląda z tymi rekordami i ile meczów bez porażki ma Portugalia?

11

W punkt.


1

@P33ck Ebi, Ebi, Ebiiiiiiii!

No i przede wszystkim nie było sytuacji, że przegrywałeś mnóstwo meczów, a i tak mogłeś zagrać w barażach :D

10

Bednarek ma migawki z Senegalem.

1

Szpakowski o potencji Roberta Lewandowskiego. Nawet on mu nie odpuści.

1

Chwilę bez Xaviego i Robert już nie wie, jak się gra.

1

Nie wiedziałem, że @Danny Gaucho prowadzi reprezentację Walii.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?