NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TR3YWAY Kolejnym krokiem będzie propozycja walki w FAME MMA.
4
@Sulimo A mówił Ci @Danny Gaucho, że nie musiałeś myć. Słuchaj wujka Jasona.
12
Był talent sportowy, były marzenia, było całe życie przed nią, a tutaj pojawił się nowotwór, który wszystko zniszczył.
Zbyt młody wiek na umieranie. Dramat.
4
@bstryyy Wtedy La Rambla przestałaby istnieć :P
0
@JoeBlack Ale to Ty pierwszy zacząłeś. Tyle ode mnie w tym temacie. Miłego dnia.
PS Nie, nie głosowałem na PO.
0
@JoeBlack Czyli przyjmując tę narrację Donald Tusk też jest politykiem krystalicznie czystym, bo nie ma prawomocnego wyroku?
0
@tristan87 @Zoker @JoeBlack Kto kupował respiratory od handlarza bronią z pominięciem procedur, które nigdy do Polski nie trafiły? Kto współpracował z firmą brata Szumowskiego? Nad tym też było głosowanie?
35
Obietnice obietnicami, ale żeby tęsknić za partią, która podczas pandemii, gdy ludzie umierali, robiła sobie na tym biznes, mając w nosie zdrowie Polaków nie tylko tych z pandemii, ale tych którzy z różnych przyczyn nie mogli dostać się do lekarza, to już trzeba mieć nieźle zryty beret.
Żeby było jasne, mówię o respiratorach od handlarza bronią czy współpracy z firmą brata Szumowskiego.
Miłego dnia.
2
@Kratos1990 Nie mam pojęcia, bo szczerze mówiąc, to pierwszy raz słyszę o tej pani. Czytam, że przez 25 lat współtworzyła markę Amazon i mocno miała pomagać Bezosowi. Niby miała stworzyć biznesplan. Jaki był faktyczny w tym jej udział? Nie wiem :P
1
MacKenzie Scott, była żona Jeffa Bezosa, przekazała 640 milionów dolarów na rzecz 361 organizacji non-profit. Kobieta wcześniej obiecywała, że połowę swojego majątku odda potrzebującym.
2
Panie Mourinho, dziękujemy, że dał pan szansę Zalewskiemu.
1
@Danny Gaucho Obie drużyny czekają dziś na pierwszego... gola.
0
Trzeba przyznać, że Estonia stawia twarde warunki. W ich grze widoczna jest zadziorność. Upór. Brak presji. Ewidentnie sprzyja im fakt, że nie są faworytem. Błyskawicznie dostosowali się do gry na trudnej murawie i tym samym nadrabiają te braki w wyszkoleniu technicznym. Podopieczni Michała Probierza muszą pilnować, by plany o EURO2024 nie stały się dziś jedynie mrzonką. Polski szkoleniowiec powinien uczulić naszych zawodników na te długie podania wrzucane za kołnierz. Mam nadzieję, że w drugiej połowie obejrzymy reprezentację Polski solidną, mocną, dającą gdzieś tę europejską solidność do której przyzwyczaili nas w grze klubowej.
0
@Matheu12 Tak, a w grupie zmierzymy się z Gibraltarem, San Marino i Liechtensteinem.
7
Panie Laporta, powiem niekulturalnie, bo inaczej się nie da: Nie pierdol pan farmazonów.
0
@koziar No nie da się ukryć, że Różański sporo zyskał i faktycznie miał szczęście, jakiego nie miał nikt inny. Jednak mam do niego jakąś sympatię, jego żona jest super skromną i niepompowaną kobietą, więc cieszę, że mógł skorzystać z takiego farta. Jeżeli będzie teraz skutecznie bronił mistrzowskiego tytułu, to powinien trochę podbudować swoją opinię. Przeciwnik dość symboliczny, bo ma na koncie sporo polskich ofiar :D
0
Pierwsza obrona mistrzowskiego pasa przed Łukaszem Różańskim.
0
Jakie polecacie filmy fabularne, których akcja dzieje się w obozach koncentracyjnych?
0
@Murazor Wiem, pamiętam, nawet o tym napisałem. Valdes przy golu na 4:2 z rzutu rożnego był faulowany (trzymany za rękę, jesli dobrze pamiętam). Szkoda, bo wynik 3:2 dawał nam awans, a Barca przejęła inicjatywę.
0
Włodzimierz Szaranowicz o igrzyskach olimpijskich:
"Zawsze byłem admiratorem igrzysk olimpijskich. Uważałem, że jest to wartość, którą trzeba chronić, dlatego że we współczesnym świecie bywało tak, że igrzyska niosły zmiany swoim humanizmem olimpijskim, ale bywało tak, że pod naporem wydarzeń, zwłaszcza wojennych – „milczały”, ale później wracał lepszy czas i lepsze życie.
Igrzyska mają taką moc sprawczą, poprzez to, że jest to jakaś zasada uniwersum – wartości, które po prostu nie przeminą nigdy.
I chciałem znaleźć do tego jakiś klucz opowiadania, dlatego, że te wielkie misteria, jakimi są ceremonie otwarcia i zamknięcia, one są niezwykle ważne dla współczesnego świata, bo opowiadają nam o tym, jaki świat mógłby być, z różnych powodów nie jest, ale sport potrafi w jakimś momencie przynieść chociaż minutę myślenia o tym, że jesteśmy lepsi – i to jest po prostu wartość, której nie warto się pozbywać i starać się chronić tego jak dobro największe.
I to jest już w Waszych rękach, dlatego że igrzyska oczywiście się zmieniły: sport-show, komercjalizacja, gigantyzm, ale nadal osią są, jest ceremoniał olimpijski, jest to wszystko, co składa się na tę uroczystość, która pokazuje, że są stopnie w „drabinie kultury”, które trzeba przejść, żeby osiągnąć tytuł mistrza olimpijskiego; to bardzo ładnie powiedział Gustaw Holoubek, że: złoty medal olimpijski jest największą nagrodą moralną, jaką człowiek może ofiarować drugiemu człowiekowi”.
Piękno słów, którymi Włodzimierz Szaranowicz wyrażał swoją miłość do sportu, to coś niepowtarzalnego.
4
@Albatros Messi jest najlepszy w historii, ale dla mnie to Ronaldinho jest największym magikiem. To gra Brazylijczyka w szczycie formy dostarczała mi najwięcej satysfakcji. Gdybym miał wybrać zawodnika, którego wyczyny boiskowe mógłbym przeżyć jeszcze raz, bez wahania wskazałbym na Ronaldinho.
@pt9 Tak, to był jeden z najlepszych meczów, jaki oglądałem. Trzy szybkie gongi od Chelsea i wydawało się, że jest po Barcelonie, ale wtedy do gry wkroczył Brazylijczyk. Szkoda, że nas w końcówce przekręcili (faul na Valdesie), bo może ten mecz wyglądałby wtedy inaczej. W ogóle starca Chelsea z Barceloną w sezonach 04/05 i 05/06 to coś niesamowitego. Jak na złość trafiały na siebie te drużyny. TVP nawet się nie zastanawiało, by w we wtorek pokazać Barcelonę-Chelsea i za tydzień w środę też.
9
Kto wtedy tego nie widział, niech żałuje. Człowiek złapał się za głowę i zastanawiał się, jak to w ogóle możliwe. Można oglądać bez końca.
O geniuszu Brazylijczyka najdobitniej świadczy fakt, że pomimo bycia dość krótko na topie, i tak zapisał się w historii futbolu.
0
@Albatros Można. Gdyby to było złe to Bóg by inaczej świat stworzył.
1
Zwiększają się nasze szanse na awans.
3
@Ojciec5tkidzieci Czytałem, że podobno znalazł się prywatny sponsor, który był zainteresowany wyłożeniem kasy, ale tylko na Leona. No, to jest mocny transfer. Aspiruje do transferu z gatunku tych, jakich jeszcze nie było.
1
@Zoker Nie dość, że za późno, to na dodatek zwyczajnie nas na niego nie stać.
0
@Kratos1990 Myślę, że nie tylko, bo jednak Aryna była w nim szalenie zakochana. A przynajmniej można było odnieść takie wrażenie. No i też dla niej rozstał się z poprzednia partnerką, z którą miał dzieci.
10
75. urodziny obchodzi dziś najwspanialszy komentator w historii, czyli Pan Włodzimierz Szaranowicz.
1
@Kratos1990 Musieli się rozstać jakoś niedawno, bo jeszcze 8 marca wrzucali wspólne zdjecia, ona pokazywała naszyjnik i też były teksty w stylu "Mój kochany".
Ogólnie ciężka sprawa, bo jeżeli ktoś odbiera sobie życie, to mocno musiał cierpieć.
7
@Martwy Moja mama też.
Albo jesteśmy rodzeństwem, albo to przypadek.