NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Gavi w opasce kapitana odbiera trofeum za zwycięstwo w Lidze Mistrzów. To musi się tak skończyć.
7
@JimMorrisonFCB @ProMILs I chyba skończy się szczęśliwie, bo dziewczyna dostała sporo ofert pracy. Jest szansa, że ucieknie z patologicznej firmy i znajdzie coś normalnego. Trochę stresu, ale ostatecznie powinno wyjść na plus.
28
Ciekawe, czy szef Januszexu miał dzisiaj o poranku świadomość, że to będzie jeden z najgorszych dni w jego życiu.
3
Komentarz usunięty
6
Na Twitterze w "Najpopularniejsze dla Ciebie" fraza "Januszex" i człowiek już wie, że jest ciekawie.
4
@Mario96w @Lionel_Messi10 Ip Man obejrzany jakieś 15151551551 razy.
5
@Barcasub Jean Claude Van Damme
Sylvester Stallone
Denzel Washington
Donnie Yen
31
"Nie żyje 37-latka potrącona przez pijanego kierowcę w Gostyninie (Mazowsze). Kobieta prowadziła wózek z dziewięciomiesięcznym dzieckiem. Podejrzany o spowodowanie wypadku przebywa w areszcie. Miał w organizmie ponad dwa promile".
Do kamieniołomu na dożywocie.
0
@Kamiloza91 Janusz Laskowski - lubię jego emocje i doceniam to, że potrafi dobrze przygotować się do każdej dyscypliny, którą komentuje (a komentował ich już naprawdę wiele).
Przemysław Babiarz i Sebastian Chmara - ale tylko za lekkoatletykę.
Pan Włodzimierz Szaranowicz to już legenda, ale wiadomo, już nieczynny.
13
@Forsyth Cudowne uzdrowienia to akurat chleb powszedni w Polsce. Idź na komisję lekarską w ramach ZUS-u, gdzie decyduje się kwestia Twojej renty. Ludziom nogi odrastają!
6
@Arden Nałóg to paskudna sprawa.
0
@Czajka90 Brighton powinien Marcelo Bielsę po nogach całować za to, że dał mu szansę i uczynił z niego najlepszego obrońcę Championship. On był wtedy na wypożyczeniu w Leeds i wrócił do Brighton jako gotowy materiał na obrońcę. Tak może przesiedziałby sezon na ławce w Brighton i za wiele by nie pograł.
22
Jeżeli nie Barcelona, to trzymam kciuki, by to Atletico zwyciężyło w Lidze Mistrzów. Niech los odda im to, co zabrał przy główce Ramosa w doliczonym czasie gry czy dwa lata później w rzutach karnych.
Oprócz tego byłaby to świetna nagroda dla Griezmanna, który jest fantastycznym piłkarzem oraz Simeone, którego kunszt trenerski jest naprawdę niesamowity.
1
@mambeppe_yomenik Severus Snape znany też jako Hans Gruber.
0
@mekston Niech zmienią nazwę na Puchar Szejka.
6
36. urodziny tego wspaniałego koszykarza. Stephen Curry!
3
@Culer9002 Proszę bardzo. Jeszcze faktycznie dorzucić Ramosa i Beckhama.
15
Podobno ciągle leci.
https://x.com/BabyJackpool/status/1768082138572677366
5
Czyli będący w tym sezonie w wybitnej formie, Lautaro Martinez, nie strzelił w dwumeczu 1/8 finału żadnego gola, a drewniany i wypalony Robert Lewandowski może pochwalić się dwoma trafieniami?
To są właśnie te detale.
3
@Gibbon_FCB Spokojnie, przegralibyśmy 5-0.
0
Ale jak to PSV odpadło?! Przecież w potężnej lidze holenderskiej byli nie do zatrzymania!
2
@Encore Juan Roman by to strzelił.
0
@maroon No podobno nie możesz kibicować Atletico w meczu z Interem, bo wtedy życzysz źle Barcelonie. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale trzymam kciuki za Griezmanna.
0
Co oni znów nawymyślali z jakimiś współczynnikami i Klubowymi Mistrzostwami Świata, że człowiek nie może kibicować w neutralnym meczu tej drużynie, którą bardziej lubi, bo to wpływa niekorzystnie na Barcelonę. Jakieś chore zasady.
0
Barcelona nie powinna bać się Interu. Spokojnie do zrobienia.
3
Porażka Aryny Sabalenki sprawia, że Iga Świątek ma zagwarantowane co najmniej 101 tygodni na pozycji liderki rankingu WTA.
1
@FcPortoFan1999 Elegancko.
1
@marcin62 Jakby przyszła z pomalowanymi paznokciami, to mogła jej palec obciąć...
4
@Pedri16Future
Im większy regulamin, im więcej zakazów, tym większy przejaw do buntu.
Osobiście nie widzę niczego skandalicznego w zafarbowanych końcówkach. Metoda, którą obrała nauczycielka, na pewno nie sprawi, że zyska sympatię lub osiągnie sukces wychowawczy. Przecież to absurd. Sam pozwalam swoim uczniom mówić do mnie po imieniu lub "cześć", jeśli mają taką ochotę. Każdą lekcję zaczynam od zapytania ich, co u nich słychać, a na zajęciach każdy może się napić wody/soku, jeśli jest wyjątkowo spragniony.
Nie mam problemu z zaangażowaniem uczniów. Nikt nie przeszkadza, każdy uważa, większość chętnie rozmawia o literaturze, a uczniowie nie widzą we mnie wroga, a kogoś, kto faktycznie chce im pomóc.
Myślę, że to dobra droga, bo dzięki temu uczeń miał do mnie zaufanie i nie miał obaw, by przyjść do mnie i powiedzieć, że w jego domu stosowana jest przemoc.
0
@Joe_Barbaro Sylvinho. Zazwyczaj na ławce, a gdy już grał, to jak profesor. Popisowy występ w finale Ligi Mistrzów.