NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tristan87 Tu chodzi przede wszystkim o to, że gada, że to było dla niego łatwe starcie, całkowite pod kontrolą, oczywiście po fakcie. A przebieg walki pokazał całkowicie coś innego.
Zresztą Adamek zawsze był znany z tego, że gadał głupoty. Jakiś czas temu nazywał FAME MMA patologią poniżej godności, a teraz sam tam walczy.
1
Tomasz Adamek potwierdza, że nadaje się freakfightowych organizacji:
- Kibice pewnie oczekiwali większej bitki ringowej – że Mamed stanie i pobije się, bo po to kibice kupują PPV, żeby zobaczyć wymianę ciosów, no a Mamed nie chciał stanąć w konfrontacji i się bić bo wiedział, że polegnie. Było jak było, bo do tanga trzeba dwojga.
- To były łatwe pieniądze, bo jak mówię – nie było wielkiej roboty.
10
@AFA Wróciłeś do Argentyny?
0
@LaLigaPD Trener z rezerw. Odważna decyzja, chociaż z pewnością częściowo spowodowana faktem, że Celta nie ma pieniędzy na innego szkoleniowca, a odprawę Benitezowi trzeba było zapłacić.
To nie jest zła kadra. Oby ten trener coś z tego wyciągnął.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Popitek12 FC Barcelona.
1
@TR3YWAY W końcu. Ileż można było się męczyć. Gościowi już dawno odjechał poważny futbol. Celta ma na kadrę na coś więcej niż tylko desperacka walka o utrzymanie.
4
Samochód, mieszkanie, obrączki, telefony, laptopy i telewizor - wszystko już zastawione, a pieniądze postawione na Napoli. Przynajmniej człowiek o 23 będzie bogatszy.
4
@mrboom Nie wiem, czy by zmieniła. Nie mam wiedzy w tym temacie, by to obiektywnie ocenić. Ale zawsze to miłe, gdy wyjątkowa kanalia i zbrodniarz wojenny idzie do piachu. Gorzej chyba by nie było :P
6
@barcanawieki Skąd u niego założenie, że jeżeli jest dobrym piłkarzem, to musi się nadawać do pracy McDonald's?
3
Szlag, już myślałem. Ach, szkoda!
12
Życzę dużo zdrowia! Przyda się, by mieć siły stanąć przed wymiarem sprawiedliwości.
1
@ranger3120 Szczerze mówiąc, to nie wiem :P
7
Biją ruskich.
2
Super inicjatywa. Szanuję.
7
Dziś 34. urodziny obchodzi Dawid Kubacki!
⭐️ Indywidualnie:
◉ Brązowy medalista olimpijski;
◉ Mistrz i brązowy medalista mistrzostw świata;
◉ Triumfator Turnieju Czterech Skoczni;
◉ 11-krotny zwycięzca zawodów Pucharu Świata;
◉ 38 razy na podium w zawodach Pucharu Świata.
⭐️ Drużynowo:
◉ Brązowy medalista olimpijski;
◉ Mistrz i dwukrotny brązowy medalista mistrzostw świata;
◉ Dwukrotny brązowy medalista mistrzostw świata;
◉ Dwukrotny brązowy medalista mistrzostw świata w lotach;
◉ 22 razy na podium w drużynowych zawodach Pucharu Świata.
1
Nie no, doświadczeni piłkarze z Europy nie potrafią trafić w światło bramki z rzutu karnego. Niezła parodia.
1
@macio_944 Jednak strzela trzeci.
1
W sumie muszę zwrócić honor @mekston i innym. W Europie potężne szachy, manewry taktyczne, gra na wynik, co sprawia, że futbol jest nudny, a w Azji grają jak w szkole i przez to futbol jest wesoły.
3
@J4no Zrobiłem dlatego, bo coś czułem, że po golu zniknie. Dlatego tez nie odświeżałem strony.
Spokojnie, nie archiwizuję wpisów :P
0
@mekston Czyżby hattrick Ronaldo w zmarnowanych stuprocentowych sytuacjach?
2
Dlaczego skasowałeś swój komentarz @MarioVeB!? Czyżby miał na to wpływ fakt, że "to drewno z Belgii" chwilę po Twoim komentarzu strzeliło gola?
https://zapodaj.net/plik-kHh8qEXDas
4
@Kidd Człowiek się nie spodziewał jednocześnie, że tutaj tyle fanów Cristiano Ronaldo, którzy niby krytykują, niby piszą o pasterzach, niby ich to nie obchodzi, niby nikt się nim nie przejmuje, bo już dawno odjechał mu poważny futbol - a tutaj cyk, tyle ukrytych fanów.
4
Podziwiam Was, że o 22:30 w poniedziałek z własnej woli oglądacie te arabskie wyczyny.
Rozumiem, że ktoś może chcieć zażyć sportowego widowiska, ale przecież w tym samym czasie gra liga angielska, hiszpańska i włoska.
64
@MESSIah16 Jordi Alba. Obrzydliwy symulant, który padał przy najmniejszym kontakcie. Do tego bardzo często pyskówki wobec sędziów, machanie rękami, a potem udawanie niewiniątka.
0
Kiedyś brylował w Lechu, teraz podbija angielską ligę. Człowiek może wyjść z Ekstraklasy, ale Ekstraklasa z człowieka nigdy.
#NieZapomnijSkądTutajPrzybyłeś.
0
@tomek8756 Lucyfer.
2
@Rewolucja123 Jeżeli czujesz, że doszedłeś do tego ciężką pracą, wymagało to od Ciebie trudu, wyrzeczeń, konsekwencji, to bez względu na finalny wynik, jest to niesamowitym wyczynem. Jeżeli tego nie czujesz, to chociażby 100 osób napisało Ci, że to super wynik, to i tak będziesz miał wątpliwości, gdy jedna napisze, że to słabo.
2
A gdzie tam! Wygląda tak młodo, że na pewno bym go zapytał o dowód, jakby mnie poprosił o kupno energetyka.
5
@macio_944
Warto piętnować takie zachowania, chociażby dla samej zasady. I pokazywać, że w internecie nie jest się anonimowym, a za hejt trzeba odpowiedzieć. Sam mierzyłem się na Facebooku z takim gagatkiem. Skończyło się zgłoszeniem sprawy odpowiednim służbom i przeprosinami z jego strony. Zresztą na Twitterze, wśród znanych osób, często też jest pokazywane, że ludzie, którzy wylewają pomyje na kogoś, później przepraszają, gdy pokaże się im, że jednak nie są anonimowi.