NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma tego złego. Przynajmniej odpadną z nami.
1
Roman Kołtoń:
- Słyszałem w kilku mediach taki scenariusz, że ewentualnie jako pierwszy trener Bayernu do końca sezonu miałby wkroczyć Thomas Muller.
Roman, wyjdź.
0
@Faro Już nie przesadzajmy.
11
Barceloniarz, który chciał wydać kupę kasy na Olmo, powinien być natychmiast zwolniony.
5
Pep Guardiola po odpadnięciu Manchesteru City z Barceloną:
"Zawsze wiedziałem, że Xavi to niezwykle inteligentny zawodnik, dlatego w ogóle mnie nie zdziwiło, że teraz jest też dobrym trenerem. Trenowanie go podczas okresu w Barcelonie było dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Już wtedy imponował zmysłem taktycznym, niesamowitymi pomysłami meczowymi oraz ogromną inteligencją. Gdy prowadziłem Barcę, już wtedy uwielbiałem go obserwować i czerpałem z jego piłkarskiej wiedzy. Dzięki temu stałem się lepszym trenerem. Ma wszystko, by być najlepszym szkoleniowcem w historii Barcelony".
2
@MESSIah16 Jak to co? Ciągle by kłamał, tylko nadal jako premier.
4
@MadafakinGuy
Byłem u psychologa i polecam każdemu. Odbudowa swojego zdrowia psychicznego jest kluczem do dobrego samopoczucia w innych sferach. Trzymam kciuki!
0
@Danny Gaucho W kolejnym odcinku dowiemy się, czy sprzedawca złapał chytrego chłopa z Pabianic.
1
@JimMorrisonFCB "Wojna na Ukrainie?! Pff, to jest geopolityka, dzieci!".
0
@MessiForeverTheBest Klasyczny sposób na zwiększęnie zasięgu twitta. Dość popularny zabieg na profilach marketerów.
Jestem zwolennikiem naturalnej komunikacji i deklinacji, ale takie hashtagi to już coś powszechnego.
4
Protest rolników to temat zastępczy dla wojny Lidl vs. Biedronka.
Niemiecki dyskont z kolejnym ciosem!
3
Dowódcy sił zbrojnych powinni porozmawiać z producentami kostki brukowej, bo widzę, że ostatnimi czasy to bardzo popularna amunicja wśród polskiego społeczeństwa.
1
@LM10GOAT Nie ma ani jednego racjonalnego argumentu, który uzasadniałby słuszność wyboru Probierza na to stanowisko. Niech się nie dziwi zatem, że wypominają mu znajomość z Kuleszą.
3
@Kidd Przecież jedziemy na ten turniej, wygrywamy go, a po turnieju Michał Probierz zostaje kanonizowany.
4
O, jakoś umknęła mi ta informacja o tej restauracji i prostestach z nią związanych.
Widzę jednak, że mocno tam działają.
https://www.facebook.com/watch?v=363641796500312&locale=pl_PL
15
Oficjalnie.
1
@Chucky A po meczu udzieliłby wywiadu:
"Byliśmy lepsi. Napoli nie chciało grać w piłkę".
0
@Danny Gaucho Van der Sar? Wspaniały.
7
@negreanu "Pojawia się pytanie, komu przeszkadza prezydent Warszawy? Na żywo z metra dla Polsat News, Rafał Trzaskowski".
5
Ale gość chodziłby w barcelońskiej maszynie Hansiego Flicka.
https://x.com/MunichFanpage/status/1765143529234272674
1
No, jestem pod wrażeniem Mbappe. Ależ będzie strzelał w przyszłym sezonie w PSG.
2
@AFA Brak starych emerytów, którym nie chce się grać + najlepsza krajówka z Al Dawsarim na czele = sukces.
11
Thomas Mueller z 54 golem w Lidze Mistrzów. Umacnia się na 7. miejscu i traci już tylko 2 gole do Ruuda van Nistelrooya.
1
@Bocheno1 O, prawda.
@Kidd Oj tam, dzisiaj strzela :P
0
Mbappe, Haaland, Kane - w ostatnich dniach wielcy napastnicy strzelają gole.
3
Curry w 2016.
https://x.com/CurryTooWavy/status/1380926231437185028
0
@Messi1992 Zgadzam się! Myślę, że Pan Włodzimierz nawet z wyścigu żółwi uczyniłby pasjonujące widowisko. Uwielbiałem go też za lekkoatletykę.
Cudowny komentarz Usaina Bolta.
18
Można sobie gadać o La Manitach, mistrzostwie świata Messiego, trypletach, sekstetach i innych rzeczach, ale gdy człowiek posłucha tego monologu Włodzimierza Szaranowicza, to po prostu uświadamia sobie, że żadne sukcesy zagranicznego klubu/zawodnika nie są w stanie wywołać tego, co człowiek czuje podczas występów polskich reprezentantów.
A to co człowiek przeżył podczas wyczynów Adama Małysza? No po prostu coś niesamowitego. To nie tylko wielkie sportowe emocje, ale pewnego rodzaju rytuał, gdy człowiek zjadł rosół, kluski, roladę, a potem całą rodziną siadał przed telewizorem, trzymał kciuki i dmuchał w narty, wierząc, że to coś pomaga.
I nie gadajcie mi o Borkach, Laskowskich, Twarowskich, Pełkach, bo to, co pan mistrz komentarza sportowego Włodzimierz Szaranowicz odwalił przy monologu Adama Małysza, przeszło po prostu do historii. I nie zmienią tego żadne błędy, żadne pomyłki, żadne przekręcenia nazwisk. Adam Małysz to Włodzimierz Szaranowicz, a Włodzimierz Szaranowicz to Adam Małysz.
Właśnie tak. My dzięki tym transmisjom żyliśmy życiem zastępczym. A tego kogo wtedy nie było na świecie, niech żałuje.
0
@Popitek12 No i po co to wstawiasz? Już raz nam wyłączyli Facebooka.
1
@AlexDark00 A w czym nie ma?