0

Nie ma tego złego. Przynajmniej odpadną z nami.

1

Roman Kołtoń:
- Słyszałem w kilku mediach taki scenariusz, że ewentualnie jako pierwszy trener Bayernu do końca sezonu miałby wkroczyć Thomas Muller.

Roman, wyjdź.

0

@Faro Już nie przesadzajmy.

11

Barceloniarz, który chciał wydać kupę kasy na Olmo, powinien być natychmiast zwolniony.

5

Pep Guardiola po odpadnięciu Manchesteru City z Barceloną:

"Zawsze wiedziałem, że Xavi to niezwykle inteligentny zawodnik, dlatego w ogóle mnie nie zdziwiło, że teraz jest też dobrym trenerem. Trenowanie go podczas okresu w Barcelonie było dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Już wtedy imponował zmysłem taktycznym, niesamowitymi pomysłami meczowymi oraz ogromną inteligencją. Gdy prowadziłem Barcę, już wtedy uwielbiałem go obserwować i czerpałem z jego piłkarskiej wiedzy. Dzięki temu stałem się lepszym trenerem. Ma wszystko, by być najlepszym szkoleniowcem w historii Barcelony".

2

@MESSIah16 Jak to co? Ciągle by kłamał, tylko nadal jako premier.

4

@MadafakinGuy
Byłem u psychologa i polecam każdemu. Odbudowa swojego zdrowia psychicznego jest kluczem do dobrego samopoczucia w innych sferach. Trzymam kciuki!

0

@Danny Gaucho W kolejnym odcinku dowiemy się, czy sprzedawca złapał chytrego chłopa z Pabianic.

1

@JimMorrisonFCB "Wojna na Ukrainie?! Pff, to jest geopolityka, dzieci!".

0

@MessiForeverTheBest Klasyczny sposób na zwiększęnie zasięgu twitta. Dość popularny zabieg na profilach marketerów.

Jestem zwolennikiem naturalnej komunikacji i deklinacji, ale takie hashtagi to już coś powszechnego.

4

Protest rolników to temat zastępczy dla wojny Lidl vs. Biedronka.

Niemiecki dyskont z kolejnym ciosem!




3

Dowódcy sił zbrojnych powinni porozmawiać z producentami kostki brukowej, bo widzę, że ostatnimi czasy to bardzo popularna amunicja wśród polskiego społeczeństwa.

1

@LM10GOAT Nie ma ani jednego racjonalnego argumentu, który uzasadniałby słuszność wyboru Probierza na to stanowisko. Niech się nie dziwi zatem, że wypominają mu znajomość z Kuleszą.

3

@Kidd Przecież jedziemy na ten turniej, wygrywamy go, a po turnieju Michał Probierz zostaje kanonizowany.

4

O, jakoś umknęła mi ta informacja o tej restauracji i prostestach z nią związanych.

Widzę jednak, że mocno tam działają.
https://www.facebook.com/watch?v=363641796500312&locale=pl_PL


15

Oficjalnie.


1

@Chucky A po meczu udzieliłby wywiadu:
"Byliśmy lepsi. Napoli nie chciało grać w piłkę".

0

@Danny Gaucho Van der Sar? Wspaniały.

7

@negreanu "Pojawia się pytanie, komu przeszkadza prezydent Warszawy? Na żywo z metra dla Polsat News, Rafał Trzaskowski".

5

Ale gość chodziłby w barcelońskiej maszynie Hansiego Flicka.
https://x.com/MunichFanpage/status/1765143529234272674

1

No, jestem pod wrażeniem Mbappe. Ależ będzie strzelał w przyszłym sezonie w PSG.

2

@AFA Brak starych emerytów, którym nie chce się grać + najlepsza krajówka z Al Dawsarim na czele = sukces.

11

Thomas Mueller z 54 golem w Lidze Mistrzów. Umacnia się na 7. miejscu i traci już tylko 2 gole do Ruuda van Nistelrooya.

1

@Bocheno1 O, prawda.

@Kidd Oj tam, dzisiaj strzela :P

0

Mbappe, Haaland, Kane - w ostatnich dniach wielcy napastnicy strzelają gole.

3

0

@Messi1992 Zgadzam się! Myślę, że Pan Włodzimierz nawet z wyścigu żółwi uczyniłby pasjonujące widowisko. Uwielbiałem go też za lekkoatletykę.

Cudowny komentarz Usaina Bolta.


18

Można sobie gadać o La Manitach, mistrzostwie świata Messiego, trypletach, sekstetach i innych rzeczach, ale gdy człowiek posłucha tego monologu Włodzimierza Szaranowicza, to po prostu uświadamia sobie, że żadne sukcesy zagranicznego klubu/zawodnika nie są w stanie wywołać tego, co człowiek czuje podczas występów polskich reprezentantów.

A to co człowiek przeżył podczas wyczynów Adama Małysza? No po prostu coś niesamowitego. To nie tylko wielkie sportowe emocje, ale pewnego rodzaju rytuał, gdy człowiek zjadł rosół, kluski, roladę, a potem całą rodziną siadał przed telewizorem, trzymał kciuki i dmuchał w narty, wierząc, że to coś pomaga.

I nie gadajcie mi o Borkach, Laskowskich, Twarowskich, Pełkach, bo to, co pan mistrz komentarza sportowego Włodzimierz Szaranowicz odwalił przy monologu Adama Małysza, przeszło po prostu do historii. I nie zmienią tego żadne błędy, żadne pomyłki, żadne przekręcenia nazwisk. Adam Małysz to Włodzimierz Szaranowicz, a Włodzimierz Szaranowicz to Adam Małysz.

Właśnie tak. My dzięki tym transmisjom żyliśmy życiem zastępczym. A tego kogo wtedy nie było na świecie, niech żałuje.


0

@Popitek12 No i po co to wstawiasz? Już raz nam wyłączyli Facebooka.

1

@AlexDark00 A w czym nie ma?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?