NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobra, Celta pokonuje Almerię i łapie oddech.
Teraz wygrana z Realem i wszyscy będą szczęśliwi.
1
Nam ten Bayern pewnie i tak by z trzy strzelił.
5
Dobrze, że nie chciał nawiązać do dwunastu apostołów.
20
To są właśnie te detale.
5
@Ojciec5tkidzieci Podpisuję się pod Twoim komentarzem. Mąż mojej znajomej pracuje w służbie więziennej. Też kiedyś rozmawiałem z nim na ten temat. Potwierdził, że w zasadzie nic nie grozi takiej osobie. Na spacery osobno, do łaźni osobno. Ochronka pełną gębą.
3
@Pedri16Future Przekleję swój komentarz.
Nic go nie czeka w więzieniu. Tacy są na ochronce, siedzą albo na pojedynczych celach, albo z takimi jak on. Na spacer wychodzą osobno. Skończy się jedynie na krzykach z okien.
17
Kolejny ranking, który nie uwzględnił Messiego. Ale zaraz i tak zlecą się jego obrońcy, którzy będą to usprawiedliwiać i szukać tony wymówek.
10
@AduŚ07 Nic go nie czeka w więzieniu. Tacy są na ochronce, siedzą albo na pojedynczych celach, albo z takimi jak on. Na spacer wychodzą osobno. Skończy się jedynie na krzykach z okien.
Gwałciciele i pedofile to najgorsze "ludzkie" ścierwo. Powinni być eliminowani ze środowiska.
5
Niepopularna opinia:
Anna Przybylska to mocno przeciętna aktorka, która jest windowana głównie przez to, że zmarła tragicznie w młodym wieku.
5
@parpe Same żarty, heheszki, tańce, swawole. Marzy mi się, żeby polski polityk był w końcu poważny i zatroskany o los Ojczyzny.
Ale to chyba zbyt wielkie marzenia.
0
@lucca87 A kto tutaj do TOP40 dał Freitaga, a nie dał Kubackiego? xD https://zapodaj.net/plik-OYYioaUDJy
Co takiego osiągnął Kubacki?
- Mistrzostwo świata
- Brązowy medal mistrzostw świata
- Brązowy medal igrzysk olimpijskich
- Triumf w Turnieju Czterech Skoczni
- 7 zwycięstw w zawodach PŚ i 22 razy na podium
No i gdyby nie tragedia osobista z żoną, to byłby w TOP3 Pucharu Świata.
Jak w ogóle można te osiągnięcia porównywać z Freitagiem? xD
Nie dyskutuję więcej na ten temat, bo zestawianie Freitaga (który ma jeden indywidualny medal w lotach, podobną liczbę zwycięstw i podiów, co Kubacki) z Kubackim, który ma takie osiągnięcia, to jest przejaw braku znajomości dyscypliny. Absurd xD
I ten Peterka wyżej niż Prevc. Peterka, który nie zdobył ani jednego medalu MŚ, ani jednego medalu igrzysk wyżej niz Prevc, który jest mistrzem świata w lotach, dwukrotnym medalistą igrzysk i dwukrotnym medalistą msitrzostw świata. I nie zmienia tego nawet fakt, że Peterka ma jedną KK więcej. Albo Janda na równi z Prevcem. Przecież tego się nawet nie da skomentować :D
Kończę dyskusję, bo tutaj są takie fikołki, że głowa pęka :D
2
@lucca87 Tak, tak, tak, bo normalnie Sakala, Markeng i Jelar byliby w czołówce. Tak samo mogę Ci powiedzieć, że nie pasuje Ci do narracji, dlatego o nich nie wspominasz.
4 zawodników z Top 10 PŚ poza drugą serią, dwóch kolejnych ledwie weszło, a do tego Sakala, Markeng i Jelar w TOP10 serii. UIważasz, że pierwsza seria była sprawiedliwa?
Serio chcesz powiedzieć, że w normalnych i uczciwych warunkach czterech zawodników z czołowej dziesiątki Pucharu Świata nie weszłoby do drugiej serii? I Ty to nazywasz uczciwą serią? :D
Nie mów mi o pierdzieleniu głupot. Już Cię zresztą ludzie wyjaśnili raz w komentarzach na skijumping. Tutaj podobnie się ośmieszasz. Przecież piszesz to dlatego tylko, bo jesteś fanem Ryoyu. Gdyby nie to, to całkowicie inną narację byś prowadził.
Juz nie wspomnę o fakcie, że wyżej umieściłeś osiągnięcia Freitaga niż Kubackiego. Przecież to komedia :D
17
@GeneralXavi Wydać 100 zł na koszulkę, która wygląda gorzej niż te gratisy, które rozdają na jakichś targach edukacyjnych i dniach otwartych szkoły. Interes życia.
8
@Pedri16Future Biedna ambasada.
2
@lucca87 Tak samo jak Dawid Kubacki i Kamil Stoch w pierwszej serii ze względu na warunki nie mieli okazji, by skoczyć dobrze, bo wgniotło ich w bulę.
Nie wiem, dlaczego piszesz tylko o drugiej serii. Przecież, gdyby nie loteria w pierwszej, to niektórzy zawodnicy nie byliby tak wysoko po pierwszej serii. Ziga Jelar - 3, Sakala - 6, Markeng - 7, itd. Dlaczego zatem po pierwszej serii powinien zostać przerwany? Jak już nie było sprawiedliwie w pierwszej, to niech też nie będzie sprawiedliwie w drugiej.
Koniec końców pierwsze trzy miejsca zajęli Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Stefan Kraft, czyli zawodnicy, którzy przez cały weekend, zarówno w treningach, jak i kwalifikacjach, skakali najlepiej.
1
@LM10GOAT W ramach ciekawostki powiem, że urodził się w Kumanowie. Hehe.
5
Dokładnie 5 lat temu miał miejsce najbardziej nienormalny i szalony konkurs w historii skoków narciarskich.
4
Kolejny dzień w biurze.
3
Brawo Jeremy.
1
@MesQueUnClub96 Wskaż, proszę, post, w którym nasmiewalem się z Lewego, oznaczając Ciebie.
0
@MesQueUnClub96 To nie prowo. To po prostu fakty. Haaland ma w sobie wszystko, by stać się wybitnym piłkarzem. Od najmłodszych lat imponował zadziornością. Nie bez powodu na młodzieżowych turniejach bił rekordy. Zresztą już jest świetnym piłkarzem. Może być jeszcze większym. Ma w sobie tę bezczelność, której brakuje Hubertowi.
0
Ech, gdyby Hurkacz miał mental Haalanda. Niestety, Hubertowi często brakuje odwagi, którą posiada w sobie Norweg.
4
Gdy gra wejdzie za mocno.
4
@Peciak Miało być zabawnie i sarkastycznie, wyszło żenująco.
Uprzedzając pytania. Nie, nie jestem wyborcą Tuska.
1
@Rust_Cohle Nic nie wskazuje na to, że Liverpool to wygra, dlatego właśnie wygra.
5
Ale człowiek miał szczęście, że mógł śledzić i oglądać w szczycie formy tych dwóch wariatów.
3
@Pawel13sz Całościowo to pewnie ktoś z grona Xavi, Iniesta, Busquets czy Puyol.
Osobiście jednak stawiam na Ronaldinho. Niesamowite umiejętności w szczycie formy, magia, która sprawiła, że kibice zakochali się w Barcelonie, ale przede wszystkim to był człowiek, który wydobył Barcelonę z przeciętności i ponownie uczynił ją wielką.
2
@mrboom U nas wpadło 30 kilometrów po górskich terenach typu Węgierska Górka, Rysianka, Prusów, itd. No i powiem, że takie 30 kilometrów bardziej dało w kość niż 50 po płaskim! :D
@Bykunn U mnie właśnie te spacery pomogły w polepszeniu kondycji i zrzuceniu nadprogramowych kilogramów :)
@TR3YWAY Spokojnie dałbyś radę. Grunt to dobre towarzystwo, wygodne buty i można maszerować!
1
@Bykunn Ponad 20 kilometrów to jest naprawdę kapitalny wynik. Zaczynałem od 5-10, potem 15-20 i tak coraz więcej.
5
W tym roku planuję pobić swój spacerowy rekord jednego dnia. Powinno się udać, bo w niedzielę zaliczyłem już 20 kilometrów, w sobotę szykuje się 30, więc forma do maja powinna być gotowa :)
https://zapodaj.net/plik-zNAtdMi3RF