2

Dobra, Celta pokonuje Almerię i łapie oddech.

Teraz wygrana z Realem i wszyscy będą szczęśliwi.

1

Nam ten Bayern pewnie i tak by z trzy strzelił.

5

Dobrze, że nie chciał nawiązać do dwunastu apostołów.


20

To są właśnie te detale.


5

@Ojciec5tkidzieci Podpisuję się pod Twoim komentarzem. Mąż mojej znajomej pracuje w służbie więziennej. Też kiedyś rozmawiałem z nim na ten temat. Potwierdził, że w zasadzie nic nie grozi takiej osobie. Na spacery osobno, do łaźni osobno. Ochronka pełną gębą.

3

@Pedri16Future Przekleję swój komentarz.

Nic go nie czeka w więzieniu. Tacy są na ochronce, siedzą albo na pojedynczych celach, albo z takimi jak on. Na spacer wychodzą osobno. Skończy się jedynie na krzykach z okien.

17

Kolejny ranking, który nie uwzględnił Messiego. Ale zaraz i tak zlecą się jego obrońcy, którzy będą to usprawiedliwiać i szukać tony wymówek.


10

@AduŚ07 Nic go nie czeka w więzieniu. Tacy są na ochronce, siedzą albo na pojedynczych celach, albo z takimi jak on. Na spacer wychodzą osobno. Skończy się jedynie na krzykach z okien.

Gwałciciele i pedofile to najgorsze "ludzkie" ścierwo. Powinni być eliminowani ze środowiska.

5

Niepopularna opinia:
Anna Przybylska to mocno przeciętna aktorka, która jest windowana głównie przez to, że zmarła tragicznie w młodym wieku.

5

@parpe Same żarty, heheszki, tańce, swawole. Marzy mi się, żeby polski polityk był w końcu poważny i zatroskany o los Ojczyzny.

Ale to chyba zbyt wielkie marzenia.

0

@lucca87 A kto tutaj do TOP40 dał Freitaga, a nie dał Kubackiego? xD https://zapodaj.net/plik-OYYioaUDJy

Co takiego osiągnął Kubacki?
- Mistrzostwo świata
- Brązowy medal mistrzostw świata
- Brązowy medal igrzysk olimpijskich
- Triumf w Turnieju Czterech Skoczni
- 7 zwycięstw w zawodach PŚ i 22 razy na podium

No i gdyby nie tragedia osobista z żoną, to byłby w TOP3 Pucharu Świata.

Jak w ogóle można te osiągnięcia porównywać z Freitagiem? xD

Nie dyskutuję więcej na ten temat, bo zestawianie Freitaga (który ma jeden indywidualny medal w lotach, podobną liczbę zwycięstw i podiów, co Kubacki) z Kubackim, który ma takie osiągnięcia, to jest przejaw braku znajomości dyscypliny. Absurd xD

I ten Peterka wyżej niż Prevc. Peterka, który nie zdobył ani jednego medalu MŚ, ani jednego medalu igrzysk wyżej niz Prevc, który jest mistrzem świata w lotach, dwukrotnym medalistą igrzysk i dwukrotnym medalistą msitrzostw świata. I nie zmienia tego nawet fakt, że Peterka ma jedną KK więcej. Albo Janda na równi z Prevcem. Przecież tego się nawet nie da skomentować :D

Kończę dyskusję, bo tutaj są takie fikołki, że głowa pęka :D

2

@lucca87 Tak, tak, tak, bo normalnie Sakala, Markeng i Jelar byliby w czołówce. Tak samo mogę Ci powiedzieć, że nie pasuje Ci do narracji, dlatego o nich nie wspominasz.

4 zawodników z Top 10 PŚ poza drugą serią, dwóch kolejnych ledwie weszło, a do tego Sakala, Markeng i Jelar w TOP10 serii. UIważasz, że pierwsza seria była sprawiedliwa?

Serio chcesz powiedzieć, że w normalnych i uczciwych warunkach czterech zawodników z czołowej dziesiątki Pucharu Świata nie weszłoby do drugiej serii? I Ty to nazywasz uczciwą serią? :D

Nie mów mi o pierdzieleniu głupot. Już Cię zresztą ludzie wyjaśnili raz w komentarzach na skijumping. Tutaj podobnie się ośmieszasz. Przecież piszesz to dlatego tylko, bo jesteś fanem Ryoyu. Gdyby nie to, to całkowicie inną narację byś prowadził.

Juz nie wspomnę o fakcie, że wyżej umieściłeś osiągnięcia Freitaga niż Kubackiego. Przecież to komedia :D

17

@GeneralXavi Wydać 100 zł na koszulkę, która wygląda gorzej niż te gratisy, które rozdają na jakichś targach edukacyjnych i dniach otwartych szkoły. Interes życia.

8

@Pedri16Future Biedna ambasada.

2

@lucca87 Tak samo jak Dawid Kubacki i Kamil Stoch w pierwszej serii ze względu na warunki nie mieli okazji, by skoczyć dobrze, bo wgniotło ich w bulę.

Nie wiem, dlaczego piszesz tylko o drugiej serii. Przecież, gdyby nie loteria w pierwszej, to niektórzy zawodnicy nie byliby tak wysoko po pierwszej serii. Ziga Jelar - 3, Sakala - 6, Markeng - 7, itd. Dlaczego zatem po pierwszej serii powinien zostać przerwany? Jak już nie było sprawiedliwie w pierwszej, to niech też nie będzie sprawiedliwie w drugiej.

Koniec końców pierwsze trzy miejsca zajęli Dawid Kubacki, Kamil Stoch i Stefan Kraft, czyli zawodnicy, którzy przez cały weekend, zarówno w treningach, jak i kwalifikacjach, skakali najlepiej.

1

@LM10GOAT W ramach ciekawostki powiem, że urodził się w Kumanowie. Hehe.

5

Dokładnie 5 lat temu miał miejsce najbardziej nienormalny i szalony konkurs w historii skoków narciarskich.


4

Kolejny dzień w biurze.


3

Brawo Jeremy.


1

@MesQueUnClub96 Wskaż, proszę, post, w którym nasmiewalem się z Lewego, oznaczając Ciebie.

0

@MesQueUnClub96 To nie prowo. To po prostu fakty. Haaland ma w sobie wszystko, by stać się wybitnym piłkarzem. Od najmłodszych lat imponował zadziornością. Nie bez powodu na młodzieżowych turniejach bił rekordy. Zresztą już jest świetnym piłkarzem. Może być jeszcze większym. Ma w sobie tę bezczelność, której brakuje Hubertowi.

0

Ech, gdyby Hurkacz miał mental Haalanda. Niestety, Hubertowi często brakuje odwagi, którą posiada w sobie Norweg.

4

Gdy gra wejdzie za mocno.


4

@Peciak Miało być zabawnie i sarkastycznie, wyszło żenująco.

Uprzedzając pytania. Nie, nie jestem wyborcą Tuska.

1

@Rust_Cohle Nic nie wskazuje na to, że Liverpool to wygra, dlatego właśnie wygra.

5

Ale człowiek miał szczęście, że mógł śledzić i oglądać w szczycie formy tych dwóch wariatów.


3

@Pawel13sz Całościowo to pewnie ktoś z grona Xavi, Iniesta, Busquets czy Puyol.

Osobiście jednak stawiam na Ronaldinho. Niesamowite umiejętności w szczycie formy, magia, która sprawiła, że kibice zakochali się w Barcelonie, ale przede wszystkim to był człowiek, który wydobył Barcelonę z przeciętności i ponownie uczynił ją wielką.

2

@mrboom U nas wpadło 30 kilometrów po górskich terenach typu Węgierska Górka, Rysianka, Prusów, itd. No i powiem, że takie 30 kilometrów bardziej dało w kość niż 50 po płaskim! :D

@Bykunn U mnie właśnie te spacery pomogły w polepszeniu kondycji i zrzuceniu nadprogramowych kilogramów :)

@TR3YWAY Spokojnie dałbyś radę. Grunt to dobre towarzystwo, wygodne buty i można maszerować!

1

@Bykunn Ponad 20 kilometrów to jest naprawdę kapitalny wynik. Zaczynałem od 5-10, potem 15-20 i tak coraz więcej.

5

W tym roku planuję pobić swój spacerowy rekord jednego dnia. Powinno się udać, bo w niedzielę zaliczyłem już 20 kilometrów, w sobotę szykuje się 30, więc forma do maja powinna być gotowa :)

https://zapodaj.net/plik-zNAtdMi3RF

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?