NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dziś wiosna za oknem, to i człowiek w końcu mógł się wybrać na porządny spacer.
https://zapodaj.net/plik-c8KlVnPHZs
2
@mekston Jeżeli wierzyć Wikipedii, Iago Aspas na 23. miejscu. Osiemnasty Samuel Eto ma tych goli 162. Do zrobienia.
7
Iago Aspas strzelił swojego 150 gola ligowego dla Celty. To jednocześnie pierwszy zawodnik, który w ostatnich dziewięciu sezonach La Liga może pochwalić się wynikiem dorobkiem przynajmniej 10 G/A.
https://x.com/FootColic/status/1761741089268982096
0
Iago! Aspas!
Takie mecze jak dziś Celta musi po prostu wygrać.
0
Najlepsze polskie kanały o Urbexach lub zjawiskach nadprzyrodzonych?
Śledzę aktywnie Urbex History, ale szukam czegoś więcej.
Polecicie coś? Dziękuję!
0
@FcPortoFan1999 Interesowała niektórych na La Rambli :-)
0
W tym sezonie Kane > Lewandowski.
Bardzo prawdopodobne, że obaj skończą sezon bez trofeum.
4
Tak naprawdę Raphinha celowo udawał, że nie potrafi grać w piłkę. Tak naprawdę Xavi celowo udawał, że nie potrafi w trenerkę. Tak naprawdę Robercik celowo miał zniżkę formy, a nawet zatrudnił Hiszpanów, by tańczyli z Anką i dawał żyć plotkom.
Teraz zaskakujemy przeciwników. Raphinha odpala tryb, w którym gra niczym połączenie Neymara z Ronaldinho, Lewy jest skuteczniejszy niż w Bayernie, a Xavi jak amator rozgrywa w finale Ligi Mistrzów Manchester City i nawet Pep Guardiola przychodzi do niego uczyć się trenerskiego fachu.
Ładnie to Laporta rozegrał. Już się cieszę z tych trofeów.
1
@tristan87 24.03 na mecz do Moskwy. 30.03 na boks do Krasnodaru.
3
@Bzyczekk Ale wiesz, że wszystko zależy od człowieka, a pies trzymany w mieszkaniu może być lepiej prowadzony od tego, co mieszka na wsi? Pies przesypia większą część swojego życia, więc jeżeli będzie miał zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu i bodźców, to po powrocie do mieszkania, ze zmęczenia, i tak prześpi resztę dnia. Prawidłowy rozwój psa to nie tylko spacery, ale zabieranie go w miejsca, w których może zakosztować nowych zapachów, popracować węchem, bo właśnie tego potrzebuje do rozwoju. Zabawy wymagające od psa wysiłku psychicznego męczą go bardziej niż wysiłek fizyczny.
I uwaga, pies, który tylko biega po podwórku, wcale nie ma lepszego życia od tego, który mieszka w mieszkaniu. Dlaczego? Bo taki pies podwórkowy będzie traktował owe podwórko jako przedłużenie swojego domu. Skazany na te same zapachy nie będzie się prawidłowo rozwijał, będzie zdziczały i będzie ciągle szczekał z frustracji, bo nie ma się gdzie wyładować. Nie ma kontaktu z nowymi zapachami, bo cały ogród jest w jego zapachach, więc on traktuje ten ogródek zupełnie tak jak swój dom. Tak, psa na wsi też trzeba zabierać na spacery, więc to, że inny mieszka w mieszkaniu, nie ma absolutnie żadnego znaczenia, jeżeli będzie miał zapewnioną odpowiednią dawkę ruchu.
Też mam psa (aktywnego!). I też mieszkam z nim mieszkaniu. Średnio dwa-trzy razy w tygodniu ma zapewnione 10 kilometrowe spacer w różnorodne miejsca (nie cały czas w te same), a raz w tygodniu zabiegam go na minimum 20 kilometrów. Też ma złe życie, bo nie biega po podwórku i mieszka w mieszkaniu? Dbam przede wszystkim o jego prawidłowy rozwój i kontakt z różnymi zapachami.
"Mój pies ma dużo ruchu, bo przez cały dzień biega po podwórku" - to idiotyzm, który wypowiadają osoby, niemające pojęcia o rozwoju psa.
0
@draxidox Jak zwykle nie nadążyliśmy za tym wybitnym rozumem.
Oczywiście on jest mądry, a my głupi, bo gdybyśmy zrozumieli, co on ma do przekazania, to byśmy na niego zagłosowali xD
3
@Safrani Pseudohodowle to prawdziwa tragedia. Niestety, w dużej części jest to wina społeczeństwa, które to napędza. Ludzie chcą mieć "rasowego" pieska, więc walą do pseudohodowli, no bo przecież po co przepłacać.
2
@Zbyszard Na pewno swoją ofiarnością i poświęceniem skrócił sobie karierę. Nie da się ukryć jednak, że on inaczej nie potrafił. Musiał iść na całego.
Pamiętam, że w meczu z Benficą, wyskoczył i tak niefortunnie upadł, że doznał kontuzji ręki, która wyeliminowała go z meczu z Realem. Najpierw mówiono o złamaniu, potem na szczęście wyleciał tylko na dwa tygodnie. Barcelona prowadziła wtedy już 2-0, więc w zasadzie nie musiał tak mocno się poświęcać, ale to już był taki charakter. Do końca bez względu na wszystko.
1
Steve Kerr na dłużej w Warriors.
2
Tak było.
9
@mekston Aubameyang serię pięciu spotkań zrobiłby w trzy spotkania.
17
@tristan87 A jak wiemy mniejsze zarobki przekładają się na punkty w rankingach. Podobno mają odebrać Lewemu tytuł króla strzelców ligi hiszpańskiej i wręczyć go Gabończykowi.
45
@AmigoBlancos Lewandowski jest słabym napastnikiem, a Michniewicz jest dobrym trenerem. Tak to skomentuję.
Mam wrażenie, że gość ewidentnie nie lubi Roberta. Najpierw teksty, że tak słabego napastnika Barcelona nie miała, a niedawno, że Lewandowski zbrzydł mu po aferze premiowej, bo Stanowski wie coś, czego inni nie wiedzą. No i oczywiście nie może powiedzieć. Porównanie z Gudjohnsenem tylko to puentuje.
Tak daleko musi sięgać? Czyli co? Jest gorszy od Depaya? De Jonga? Auby? Kabaret xD
10
Co za głąb. No to sobie pograł w hokeja.
4
Brawo, panie Kamilu. Wynik Kranjca równie imponujący, zważywszy na fakt, że wiele swoich skoków oddawał w czasach, gdy skocznie nie były jeszcze tak przebudowane i 200 metrów było uzyskać dużo trudniej.
5
Stephen Curry został ósmym graczem w historii z dorobkiem 23 tys. punktów i 6 tys. asyst. Dołączy do elitarnego grona, w którym są LeBron James, Russell Westbrook, Kobe Bryant, James Harden, Oscar Robertson, Jerry West oraz John Havlicek.
1
@HighestInTheRoom Tobiasz swoim zachowaniem zasłużył na to, aby idioci wypisywali do jego rodziny? Co? Pomyślałeś zanim napisałeś?
0
@Pedri16Future Pewnie na TikToka.
4
Jedynym zespołem przeciwko któremu Nikola Jokić nie zanotował triple-double jest Denver Nuggets.
2
@jacobFCB Tam w zasadzie cała mafia jest świetna. Czuć ten respekt :P
4
@jacobFCB Wybieram "Odwróconych". Tam w zasadzie każdy pokazał, że potrafi zagrać kapitalnie. Więckiewicz oczywiście ponad wszystkich, ale sam Żmijewski mnie mocno zaskoczył. Dla mnie to jeden z ulubionych seriali.
0
@Majkel34 Nie oceniam wokalu, ale sama piosenka dla mnie mdła, nijaka, taka jak tysiące innych. W mojej opinii nie ma w sobie niczego, co sprawiłoby, że człowiek chciałby włączyć ją ponownie.
0
@Joe_Barbaro Formuła 1, futbol amerykański, piłka wodna.
3
@Mario96w Uuu, fan Cristiano Ronaldo złapany na gorącym uczynku!
0
To już wyższy poziom absurdu.