3

@P33ck Tak, co do Samuela - też świetnie go wspominam. Mam wrażenie, że przez wiele osób trochę niedoceniany, a gość przecież miał swój ogromny udział w sukcesach Barcelony Rijjkarda, jak i Guardioli. Tym bardziej, że nigdy nie byl kreowany na wybitnego napastnika, na jakąś wielką gwiazdę, ale dla tego klubu niesamowicie zasłużony.

No i do tego umiejętności defensywne w Interze... Zresztą, trzech Lig Mistrzów i dwóch potrójnych koron nie wygrywa się przez przypadek :D

9

Ta statystyka też pokazuje, jakim dzikiem w szczycie formy był Luis Suarez.

Gość nie grał cztery miesiące w piłkę, był zawieszony, nie miał rytmu meczowego, przyszedł do nowej drużyny i ligi, pierwszy raz w oficjalnym meczu Barcelony wystąpił dopiero pod koniec października, przez swoje pierwsze siedem kolejek ligowych, w których wystąpił, nie zanotował żadnego trafienia. Ale jak już się odpalił...

Pomimo wszystko i tak ma (wspólnie z Eto'o) wypada w tej statystyce najlepiej. W samej lidze nastukał 16 goli, nie mówiąc już o asystach.


3

Dzień dobry.


0

@sevs W ciągu ostatnich 6 lat to będzie 10 klub.

0

Ciekawe, ile to potrwa.


2

@Emhyr
Gdy mówiłem, że marzy mi się, byśmy byli jak Bayern, to miałem jednak na myśli coś innego niż strata 8 punktów do lidera i pieprzenie farmazonów przez trenerów.

2

@michal26 Ostatnio przecież półfinał zrobiliśmy, dokopując samemu Doncicowi. To teraz jak nic walka o złoto :P

@takisobiektos No problemem AJ-a jest w zasadzie jedynie wiek. Tym bardziej, że on zawsze w kadrze był mocno eksploatowany i był jednym z tych, którzy najrzadziej lądowali na ławce.

Bez względu na wszystko. Mam nadzieję, że kadra zrobi AJ-owi jakieś ładne pożegnanie :)

2

@michal26 No ja bym wziął z pocałowaniem ręki. Kimmich zawsze był moim marzeniem w Barcelonie :P

1

@takisobiektos Podziemski, Sochan, no i robimy ten EuroBasket w 2025 roku. Jeszcze optymalnie byłoby, gdyby Podziemski nie był traktowany jako naturalizowany gracz (wiem, że PZKosz o to walczy), wtedy uruchamiamy Slaughtera. Wiem, że AJ Slaughter już staruszek, ale nadal trudno o kogoś lepszego na "1", a AJ ostatnio dobrze gra w Hiszpanii. Zdobywamy medale i Slaughter w chwale żegna się z kadrą.

Tak, wiem, schodzę już na ziemię. To trochę fantazjowanie, ale uwielbiam AJ-a. Zawsze fantastycznie grał w tej kadrze, no i niesamowicie zżył się z chłopakami, a wiem, że prywatnie to był raczej odludek, do którego trudno było dotrzeć.

Swoją drogą, Mazurczak chyba obrażony, że go Milicic nie powołuje :P

1

@michal26 To w ogóle jest dziwne. Kane w niesamowitym gazie - teraz zjazd. Z niesamowitego Musiali to też już tak niewiele zostało, chociaż tutaj akurat była kontuzja. Kimmich? Z jednego z najlepszych piłkarzy, który potrafił obskoczyć dwie pozycje - okrutny spadek formy.

Teraz pytanie, czy to wina piłkarzy, czy trenera :P

3

@Rewolucja123
Wiem, że broniłeś Xaviego za wszelką cenę, próbując zakrzywiać rzeczywistość, ale ja krytykuję go nie za to, co było wcześniej, ale za to, co jest teraz. Nie wiem, co robili inni.

A teraz fakty są takie, że Xavi nie dość, że jest betonem taktycznym, nie wie sam, co ma grać, wziął sobie do sztabu ludzi tylko dlatego, że są jego rodziną/znajomymi, to na dodatek cofa drużynę w rozwoju i kłapie na konferencjach niestworzone rzeczy zamiast przyznać się, że zwyczajnie go to wszystko przerasta.

10

Xabi Alonso:
✅ Lider Bundesligi i 8 punktów przewagi nad Bayernem
✅ 4 punkty w dwumeczu z Bayernem
✅ Awans do półfinału Pucharu Niemiec
✅ Awans do 1/8 finału Ligi Europy
✅ Ostatnia porażka 27 maja 2023 roku.

Jak wiele drużyna zyskuje, gdy za sterami ma kogoś, kto nie dość, że zna się na fachu, to przede wszystkim rozwija się w swoim zawodzie.

1

@Danny Gaucho Wspaniała statystyka.

1

Femke Bol to maszyna. Taki czas. I to w hali!

Program igrzysk jest tak skonstruowany, że gdyby Sydney McLaughlin i Femke Bol chciały biegać zarówno 400 metrów, jak i 400 metrów przez płotki, musiałyby biec sześć biegów w 6 dni.

Mam nadzieję jednak, że Amerykanka i Holenderka skoncentrują się na płotkach.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@P33ck Podkładkę pod nowe stanowisko w Barcelonie.

5

Steph Curry potwierdził, że jest najlepszym strzelcem za 3 punkty w historii.

Brawa również dla Sabriny. Wspaniały występ. Tego wieczoru wygrałaby z każdym poza Currym.

9

@mekston No i pamiętaj, że jego gole nic nie dały, bo rok wcześniej Barcelona strzeliła więcej goli.

5

Iga Świątek z przesłaniem do Roberta Lewandowskiego.

Hattrick. Znów lepsza.


1

@Arden W przypadku Henry'ego trzeba pamiętać o czterech elementach:
1. Jego pierwszy sezon to katastrofalna i wypalona Barca, która zajęła 4. miejsce w lidze
2. Nie wykonywał rzutów karnych.
3. Grał głównie na skrzydle.
4. Ostatni sezon to sporo meczów z ławki i granie po kilkanaście minut.

To tak tylko w przypadku informacji. Absolutnie nie dyskredytuję wyniku Roberta.

1

W tym całym gąszczu emocji związanych z meczem Barcelony, warto odnotować, że Manchester City zanotował dziś remis i traci 4 punkty do Liverpoolu. Podopieczni Pepa Guardioli mają do rozegrania też zaległy mecz.

1

Iago Aspas strzelił dzisiaj gola numer 11 w starciach z Barceloną. To najlepszy wynik jakiegokolwiek piłkarza przeciwko Barcelonie w rozgrywkach ligowych.

1

@Derean Chyba 13 asyst. @Danny Gaucho potwierdzasz? :P

2

@tbas To powinno brzmieć tak:
"Dzisiejsze zmiany są efekt mojego widzimisię. Nikt nie ogarnia, co się dzieje".

0

@FutureFCBarcelona 13 asyst :P

0

@TheNekro94 Według niektórych tak, bo jest tutaj jeden taki na forum, który twierdzi, że Enrique to trenerski placek, no i to Messi wpadł na pomysł, by przesunąć Suareza ze skrzydła na szpicę, dzięki czemu zdobyli tryplet :P

2

@FutureFCBarcelona No pierwszy sezon Henry'ego w Barcelonie to Barcelona, która była totalnie wypalona, niemrawa, bez pomysłu Rijjkarda, z nieprofesjonalnym Ronaldinho czy Deco. W efekcie zajęła 4. miejsce w lidze :P

I pamiętajmy też, że Henry nie strzelał rzutów karnych.

0

@kanver_ Ale jak to liczysz? Bierzesz pod uwagę, że gdyby nie Lewy, to np. karnego mógłby strzelać ktoś inny?

7

Jak się wyłączy mecz, to nie widać beznadziejnej gry Barcelony.

1

@Forsyth Paskudny człowiek. Ani trochę nie jest mi go szkoda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?