NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jakub1906 Nikt nie dał mi tyle radości, ile ten piłkarz. Nikogo tak bardzo nie podziwiałem, jak tego Brazylijczyka. To on sprawiał, że łapałem się za głowę. Nikt nie miał w swojej grze tak wiele uśmiechu i magii, a co najważniejsze - żaden inny piłkarz nie robił tego z tak wielką łatwością. Patrzyłeś na Ronaldinho i miałeś wrażenie, że robi to od niechcenia, byle jak, a to było coś cudownego.
Gdybym miał wybrać piłkarza, którego jeszcze raz chciałbym zobaczyć w szczycie formy, to bezapelacyjnie byłby to Ronaldinho.
To człowiek, który uczynił Barcę ponownie wielką.
0
@mientusek1407 Do 45 dni.
0
I wleciała karteczka :D
2
@Lionel_Messi10 Czy zbieżność nazwisk przypadkowa? :)
5
@BorzyKrzys Matko, ale żenada.
Ktoś już wcześniej o tym pisał, ale teraz dopiero to zobaczyłem. Dramat :D
6
Do prowokacji zostaną użyte Zmotoryzowane Oddziały La Rambli pod dowództwem Vegety.
2
@AmigoBlancos No i już podpadłeś Przemysławowi Czarnkowi. Użyłeś słowa "rodzic", a to niedopuszczalne. Uległeś rewolucji ideologicznej i jesteś w TVN :-)
5
Brawo Magda!
1
@Forsyth Czekaj, czekaj. Czy Ty sugerujesz, że jakaś kobitka zmarła, więc jakaś inna sąsiadka wbiła do niej do mieszkania, zauważyła, że jest kot i wtedy zamiast zadzwonić na policję z komunikatem "Dzień dobry. Znalazłam w tym mieszkaniu kota, którego miała zmarła sąsiadka", to wpadła na pomysł, żeby wziąć 100 zł i dać go do windy? Przecież to nadal debilizm.
Jeżeli komuś zmarła babcia, ktoś odziedziczył mieszkanie babci/córki/matki/ojca/syna/itd, to nadal trzeba zadzwonić.
A jeżeli to jest czyjś kot i ktoś jest jego właścicielem, to tak, to nadal porzucenie.
0
@Forsyth Wtedy bierze się telefon i dzwoni się do organizacji, które się takimi zwierzętami zajmują, a nie zostawia kota w windzie. Jeżeli ktoś miał pomysł, by zostawić 100 zł, to równie powinien mieć na tyle mózgu, by chwycić za telefon i zadzwonić. Nie mówię o schronisku, a o organizacjach, które przyjmują takie koty za darmo. Pomijam już fakt, że pozostawienie kota w windzie to dla niego ogromny stres.
4
@Kgorecki2500 Zaczynamy się cieszyć, że ktoś tylko porzucił, bo mógł przecież zabić. Do mnie to nie dociera.
Poza tym porzucanie zwierząt to nadal przestępstwo.
5
@michal26 Bo to był, jest i będzie dzban. Wystarczy, że przypomnę sobie jego słynne wypowiedzi, by wyrobić sobie o nim opinię. Katolicki fanatyk, który jest niebezpieczny dla otoczenia. Obrzydliwy człowiek, a jeden wywiad u Mazurka czy Stanowskiego nie zmieni mojej opinii o nim. Niech sobie jest inteligentny i merytoryczny, co nie zmienia faktu, że jako czlowiek i minister edukacji jest totalną porażką.
9
@Danny Gaucho Ty masz ten luksus, że mówią do Ciebie Danny Gaucho, Łysy albo Jason Statham.
11
@tomek8756 Czy tylko ja uważam, że rasistą jest ten, który wszędzie rasizmu się dopatruje? Normalny człowiek nie zastanawia się, dlaczego Kali jest na słoniu, koniu czy idzie pieszo, bo po prostu to wszystko jest dla niego naturalne i tak samo zwyczajne.
7
@tristan87 Nokaut :D
https://x.com/Milek_33/status/1758823320722591932
0
@ObiwanKenobi Krzyczał i zaczepiał Swobodę. Wtedy ona poprosiła ochronę o to, aby zmienił miejsce na trybunach, bo ją to bardzo mocno dekoncentruje. W efekcie stał się jeszcze bardziej agresywny i zaczął szarpać się z ochroną. Świadkiem ego zaczepek w stronę Swobody był m. in. Piotr Lisek. Nikt go nie wyprosił za zwykły doping ani klaskanie, a właśnie za natarczywość i zaczepianie. On najpierw został poproszony o zmianę miejsca na trybunach, a gdy był coraz bardziej agresywny i zaczął się szarpać z ochroną, to został wyprowadzony ze stadionu.
Zresztą, on z powodu różnorakich incydentów został już zawieszony przez związek w prawach zawodnika.
3
@Popitek12 Najlepszy - Raphinha
Najgorszy - Lewandowski
1
@Gall Urbaniak się w niej po prostu zakochał. Cała sprawa jest już dość długa.
Tu trochę artykułów:
https://sport.tvp.pl/65455722/lekkoatletyka-czy-jakub-krzewina-pobil-sebastiana-urbaniaka-szokujace-informacje-z-kruszwicy
https://sport.tvp.pl/71641844/ewa-swoboda-sebastian-urbaniak-to-osoba-niewarta-mojej-uwagi
0
@ObiwanKenobi Sprawa jest już podobno w prokuraturze, ale czy jakiś oficjalny zakaz ma? Tego nie wiem. Wiem jednak, że gość mocno ją już nękał od pewnego czasu. Nachodził w mieszkaniu, jeździł za nią na zawody, rozpraszał. Wielokrotnie bywał agresywny. Do tego wysyłał jej tonę wiadomości, w których zapewniał o swojej ogromnej miłości.
Co do przedwczoraj czy wczoraj, to inni lekkoatleci też opowiadali, że gość był agresywny, coś tam wolał w kierunku Ewy i chyba chciał do niej iść.
Co do wyprowadzenia go z trybun, to prawdopodobnie gość poleciał za to, że szarpał się z ochroniarzami, uderzył jednego. Możliwe, że tak jak zawsze, jak on to powiedział "chciał tylko coś z Ewą wyjaśnić" :P
1
@Cochise Moje czy Ewy? Jeśli pytasz o moje, to po ostatnich badaniach i leczeniu zmierza to wszystko w dobrym kierunku. Więcej u mnie powodów do optymizmu niż pesymizmu. No i poukładanie tego sobie w głowie sporo też ułatwia. Dziękuję :)
0
Ewa Swoboda nie ma łatwego życia z tym gościem. Ewidentnie chłop nadaje się do zakładu zamkniętego, bo to już podchodzi pod jakąś obsesję i może skończyć się tragedią.
https://sport.tvp.pl/75983985/skandal-na-mp-przesladowal-swobode-zostal-wyprowadzony-sila
2
@mrboom Myślę, że w normie wzorcowej można troszkę się przyczepić, ale w takiej luźnej, swobodnej, "forumowej" czy też nawet potocznej, nie ma z tym żadnego problemu :)
1
@Azi Xavi odchodzi, bo nie ogarnia ani taktyki, ani drużyny, ani zarządzania zawodnikami, a co najgorsze, zawodnicy pod jego skrzydłami notują ciągły regres. Ten człowiek nie ma żadnego pomysłu na ten zespół, męcząc się nawet z trzecioligowcem. Wyniki Barcelony Xaviego to akurat najmniejszy problem.
9
@VegetaPolska Lepiej, żeby tańczyła na pasach niż z opalonymi Latynosami.
3
@MesQueUnClub_87
Co do Bruce'a Lee to tutaj są wątpliwości. To że się znali i uczył się w jego szkole, to pewne. Mamy nawet wspólne zdjęcie Bruce'a i Ip Mana. Do dyskusji pozostaje jedynie temat tego, ile Ip Man bezpośrednio z nim ćwiczył. Wiele osób twierdzi, że sam mistrz Ip jedynie doglądał swoich uczniów, a szkoleniem innych zajmowali się już bardziej wprawieni i doświadczenie uczniowie. Część natomiast twierdzi, że musiał angażować się w jego naukę, bo był jego najzdolniejszym uczniem.
Pewnie już nigdy się nie dowiemy, jak było naprawdę.
2
@MesQueUnClub_87 Zastanawiałem się, czy będzie tutaj generał Miura czy może jednak walka z dziesięcioma karatekami. Jednak to drugie :)
Tak, coś w tym jest. Walka walką, ale jeżeli do tego dorzucimy okoliczności, które sprawiły, że Ip Man walczył, fakt, że nie zrobił tego dla ryżu, tę muzykę, spojrzenia Miury czy wyraz twarzy Ip Mana. Ciarki.
0
Luna z utworem "The Tower" będzie reprezentowała Polskę podczas 68. Konkursu Piosenki Eurowizji, który w tym roku odbędzie się w Malmo.
O wyborze zadecydowała powołana przez TVP specjalna komisja. W tym roku zrezygnowano z krajowych preselekcji, które zgodnie z regulaminem, nie są obowiązkowe.
Dla mnie piosenka całkowicie nijaka, ale zobaczymy, co wydarzy się podczas półfinału i być może ewentualnego finału.
3
@DonCarletto Aaaaaaaaa, teraz już wiem, dlaczego napisałeś "IP" a nie "Ip". Dobra, zaskoczyłem :D
@Jakchcesz No właśnie wczoraj zacząłem z jedynką, w kolejnych dniach pewnie polecą kolejne :D
1
@DonCarletto Chyba nie zrozumiałem :P
12
Czy są tutaj fani serii "Ip Man"?
Dla mnie to najlepsza seria, jeśli chodzi o sztuki walki. Donnie Yen w kapitalnej formie, walki bardzo dobre, do tego fajna historia, a wszystko okraszone wątkiem z Brucem Lee (nawet jeżeli duża część to fikcja, bo pewne jest tylko to, że Bruce Lee był jego uczniem). I ta muzyka!
Dla mnie jedynka jest bezkonkurencyjna, widziałem z jakieś 50 razy, a finałową walkę z generałem Miurą - pewnie jakieś 10 razy tyle. Ale co ważne, wszystkie serie trzymają dobry poziom.
Nie wiem, czy część z Was wie, ale jakiś czas temu Donnie Yen ogłosił, że powstanie piąta część.
@Ojciec5tkidzieci @JimMorrisonFCB @fcbarcafan19 @MesQueUnClub_87