NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dziennikarskie hieny. Chociaż nie wiem, czy ich w ogóle można dziennikarzami nazwać.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/425311619_7469272479789609_3122763508603472901_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=524774&_nc_ohc=8JITzjGIf-MAX-actg3&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfB9YT1LuLNvt0SxSYy2dpmZ-j37hckRO5ak0loFKPldlg&oe=65DCFA1E
0
Szkoda, że nie ma żadnego pucharu, gdzie zwycięzca Ligi Mistrzów gra ze zwycięzcą Ligi Konferencji, bo człowiek obejrzałby starcie Barcelony z Legią.
11
@P33ck 92 gole to karne i gole na pustaka, a 1 to odbicie się od niego jak od kłody.
7
Zakładanie, że jeśli jest się bogatym i znanym, to nie trzeba nikogo zmuszać do seksu i każda kobieta chce z Tobą współżyć, jest obrzydliwe.
https://x.com/mazureusz/status/1760596961047048663
2
@ToWinaSedziego Do tego Messi i Ronaldo, którzy co prawda nie siedzieli, ale skazani zostali.
Można już fajną drużynę z nich skleić.
3
@Rivaldinho11 @RoberDzik @sokot Ok, w porządku. Trochę to tak nieprecyzyjnie napisane zostało, że wywnioskowałem, że od razu będzie przebywał na zwolnieniu warunkowym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Rivaldinho11 Chyba w ogóle nie będzie siedział.
"Ponadto przez 5 lat będzie na zwolnieniu warunkowym i będzie miał zakaz zbliżania się do ofiary na 9 lat i 6 miesięcy. "
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
15
Pan prezes do pustej.
2
Facundo Torres z dubletem. Niech szlifuje formę, bo jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to pojedzie na Copa America. Bielsa na niego stawia.
Dziękuję za kibicowanie @escarabajo :)
2
Cristiano Ronaldo z kolejnym golem w Lidze Mistrzów, a Messi sobie kopie za dolary u Beckhama z emerytami z Barcelony.
To są właśnie te detale.
2
Elegancko.
2
@shahman Tu Jezus na ramieniu, niby chrześcijanin, a jak sobie gola rączką strzelał i oszukiwał, to wszystko było git. Hehe.
3
@michal26 Bachor to negatywne określenie w stosunku do dziecka. Najczęściej bachorem nazywamy niegrzeczne dziecko, którego nie lubimy :)
1
Świadectwa szkolne to mocny argument. Szkoda, że nie pochwalił się odznaką "Dzielny Pacjent" za odbycie wizyty u dentysty.
1
@escarabajo Możesz ze mną kibicować Facundo Torresowi.
4
@AmigoBlancos Jego zdrowie psychiczne było zrujnowane to prawda, ale na raka zachorował niezależnie od wszystkiego.
1
@MesQueUnClub_87 https://uwaga.tvn.pl/reportaze/uwaga-extra/tomasz-komenda-nie-zyje-spedzil-18-lat-w-wiezieniu-za-zbrodnie-ktorej-nie-popelnil-st7784976
13
@kanver_ Szkoda, że w temacie Czesława Michniewicza nie był tak rozgadany.
15
Tak było.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/424620400_955758066120342_6335562526223092602_n.jpg?_nc_cat=1&ccb=1-7&_nc_sid=3635dc&_nc_ohc=QRhZ0C2V2ckAX97cIog&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBs830AOa7zzYW8m1e-ItrzIka2CJSNM43NJdC5kGUU9g&oe=65DB7754
7
Aż człowiek ma ochotę włączyć Football Managera i pokazać Xaviemu jak to się robi.
6
Magdalena Fręch w najnowszym zestawieniu rankingu WTA zadebiutuje w TOP50. Prawdopodobnie będzie to 42. miejsce.
Dobre ostatnie tygodnie Magdy. Oby tak dalej.
1
@Kidd I cyk. Sergi Roberto staje się kluczowym graczem.
1
@JimMorrisonFCB Może widział tylko ten? :P
49
✅ Strata 8 punktów do lidera;
✅ Gadanie głupot przez trenera w pomeczowych wypowiedziach;
✅ Zapowiedziane rozstanie z trenerem wraz z końcem sezonu.
Gdy mówiłem, że chciałbym, aby Barcelona była jak Bayern, to miałem jednak coś innego na myśli.
0
@maroon Podróże z Herodotem :)
1
@maroon Kapuściński? Uwielbiam.
5
Słuchaj, Yamal. Może Ci się to wydawać nierealne, ale kiedyś Barcelona wygrywała mecze wyjazdowe w Lidze Mistrzów. Nie pamiętasz tego, bo byłeś wtedy małym gówniarzem. Ale macie tam teraz te swoje smartfony, to weź tam odpal tego jutuba i sobie zobacz, jak się kiedyś grało. Brało się takich Anglików, klepało i wracało do domu. Tylko nie pytaj trenera o to, czy pamięta, bo się jeszcze wkurzy i Cię na ławce posadzi do końca sezonu.
2
@Kszysiek7 Henry przyszedł tutaj w wieku 30 lat, gdy już swój prime miał za sobą. Po drugie, grywał na skrzydle. Po trzecie, jego pierwszy sezon to wypalona Barcelona z Deco i Ronaldinho, którym już nie chciało się grać w piłkę. Do tego Rijjkard nie miał już pomysłu na tę drużynę. W efekcie trzecie miejsce w lidze i konieczność eliminacji Ligi Mistrzów. Francuz nie miał łatwo.