0

Szkoda, że nie ma żadnego pucharu, gdzie zwycięzca Ligi Mistrzów gra ze zwycięzcą Ligi Konferencji, bo człowiek obejrzałby starcie Barcelony z Legią.

11

@P33ck 92 gole to karne i gole na pustaka, a 1 to odbicie się od niego jak od kłody.

7

Zakładanie, że jeśli jest się bogatym i znanym, to nie trzeba nikogo zmuszać do seksu i każda kobieta chce z Tobą współżyć, jest obrzydliwe.
https://x.com/mazureusz/status/1760596961047048663

2

@ToWinaSedziego Do tego Messi i Ronaldo, którzy co prawda nie siedzieli, ale skazani zostali.

Można już fajną drużynę z nich skleić.

3

@Rivaldinho11 @RoberDzik @sokot Ok, w porządku. Trochę to tak nieprecyzyjnie napisane zostało, że wywnioskowałem, że od razu będzie przebywał na zwolnieniu warunkowym.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rivaldinho11 Chyba w ogóle nie będzie siedział.

"Ponadto przez 5 lat będzie na zwolnieniu warunkowym i będzie miał zakaz zbliżania się do ofiary na 9 lat i 6 miesięcy. "

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

15

Pan prezes do pustej.


2

Facundo Torres z dubletem. Niech szlifuje formę, bo jeśli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to pojedzie na Copa America. Bielsa na niego stawia.

Dziękuję za kibicowanie @escarabajo :)


2

Cristiano Ronaldo z kolejnym golem w Lidze Mistrzów, a Messi sobie kopie za dolary u Beckhama z emerytami z Barcelony.

To są właśnie te detale.

2

Elegancko.


2

@shahman Tu Jezus na ramieniu, niby chrześcijanin, a jak sobie gola rączką strzelał i oszukiwał, to wszystko było git. Hehe.

3

@michal26 Bachor to negatywne określenie w stosunku do dziecka. Najczęściej bachorem nazywamy niegrzeczne dziecko, którego nie lubimy :)

1

Świadectwa szkolne to mocny argument. Szkoda, że nie pochwalił się odznaką "Dzielny Pacjent" za odbycie wizyty u dentysty.

1

@escarabajo Możesz ze mną kibicować Facundo Torresowi.

4

@AmigoBlancos Jego zdrowie psychiczne było zrujnowane to prawda, ale na raka zachorował niezależnie od wszystkiego.

13

@kanver_ Szkoda, że w temacie Czesława Michniewicza nie był tak rozgadany.

7

Aż człowiek ma ochotę włączyć Football Managera i pokazać Xaviemu jak to się robi.

6

Magdalena Fręch w najnowszym zestawieniu rankingu WTA zadebiutuje w TOP50. Prawdopodobnie będzie to 42. miejsce.

Dobre ostatnie tygodnie Magdy. Oby tak dalej.

1

@Kidd I cyk. Sergi Roberto staje się kluczowym graczem.

1

@JimMorrisonFCB Może widział tylko ten? :P

49

✅ Strata 8 punktów do lidera;
✅ Gadanie głupot przez trenera w pomeczowych wypowiedziach;
✅ Zapowiedziane rozstanie z trenerem wraz z końcem sezonu.

Gdy mówiłem, że chciałbym, aby Barcelona była jak Bayern, to miałem jednak coś innego na myśli.

0

@maroon Podróże z Herodotem :)

1

@maroon Kapuściński? Uwielbiam.

5

Słuchaj, Yamal. Może Ci się to wydawać nierealne, ale kiedyś Barcelona wygrywała mecze wyjazdowe w Lidze Mistrzów. Nie pamiętasz tego, bo byłeś wtedy małym gówniarzem. Ale macie tam teraz te swoje smartfony, to weź tam odpal tego jutuba i sobie zobacz, jak się kiedyś grało. Brało się takich Anglików, klepało i wracało do domu. Tylko nie pytaj trenera o to, czy pamięta, bo się jeszcze wkurzy i Cię na ławce posadzi do końca sezonu.

2

@Kszysiek7 Henry przyszedł tutaj w wieku 30 lat, gdy już swój prime miał za sobą. Po drugie, grywał na skrzydle. Po trzecie, jego pierwszy sezon to wypalona Barcelona z Deco i Ronaldinho, którym już nie chciało się grać w piłkę. Do tego Rijjkard nie miał już pomysłu na tę drużynę. W efekcie trzecie miejsce w lidze i konieczność eliminacji Ligi Mistrzów. Francuz nie miał łatwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?