NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato Rok wcześniej doszedł do finału Ligi Mistrzów, co było tylko potwierdzeniem tego, że jego drużyna notuje postęp.
2
@SeWo77 Nigdzie nie napisałem, że miał inaczej zareagować. Po prostu podzieliłem się historią Jakuba Kwiatkowskiego.
3
Jakub Kwiatkowski:
- Kiedyś na zgrupowaniu pojawił się przy recepcji pan w średnim wieku. Strasznie smutny wyraz twarzy, prawie łzy w oczach. Miał list do Roberta Lewandowskiego. Pomyślałem: kurczę, pewnie ma chore dziecko. No i na kolacji przekazałem ten list Robertowi.
- Skończyła się kolacja, a "Lewy" był bardzo zniesmaczony. "Co to w ogóle jest?!" - zapytał. Oczywiście bez pretensji do mnie, był zaskoczony treścią. No i się okazało, że ten człowiek, który wyglądał na inteligentnego, napisał, że ma kredyt we frankach i zapytał Roberta w liście, czy mu go nie spłaci.
74
@MESSIah16 Niepokoi mnie to, że regularnie wstawiasz jej materiały.
3
24-letni kenijski biegacz, Kelvin Kiptum, nie żyje. Kiptum zginął w Kenii w wypadku samochodowym. Śmierć poniósł też jego trener - Gervais Hakazimana. Drugi z pasażerów trafił do szpitala.
Kelvin Kiptum stał się objawieniem światowego maratonu. W październiku 2023 roku pobił rekord świata, przebiegając maraton w czasie 2:00:35. W kwietniu miał w planach próbę złamania bariery 2 godzin.
Kondolencje złożyli już m. in. premier Kenii Raila Odinga i prezes World Athletics Sebastian Coe.
1
@MESSIah16 No to skoro to wszystkie tak proste, to nie pozostaje nic innego, jak tylko wstać i to zrobić.
5
@P33ck Jest mnóstwo świetnych feministek, które walczą o równość. Sam poznałem kilka wartościowych, że chylę czoła. Chociaż w sumie sam nie wiem, czy one nawet zastanawiały się nad tym, jak są określane.
Ale niestety, fakt, że bardzo duża część z nich jest mocno nawiedzonych, mocno obrywa całej grupie.
Zazwyczaj jest tak, że te, które robią coś wartościowego, robią to w ciszy, no i nie drą ryja, bo faktycznie zależy im na równych prawach, a nie rozgłosie.
8
Dzień dobry.
34
Xavi skraca dystans do Realu!
Przed tym meczem traciliśmy do nich 11 pkt. Teraz już tylko 10!
0
@Stinger_ Smutno, że Kłentin daleki od olimpijskiej formy :(
21
@MESSIah16 Z tym, że Trump zachęcałby Rosję do ataku na te państwa, to też ma rację? Czy to już nieważne?
1
Rozumiem, że są różne gusta muzyczne, bo sam nie przepadam np. za Michaelem Jacksonem, ale jestem w stanie stwierdzić, że jest wielkim artystą.
Ale jak to może się komuś podobać?! Mam też wrażenie, że słuchają tego jedynie młode osoby.
0
@tristan87 A to też jest bardzo prawdopodobne :P
1
@ArterkHD Od czasu, gdy mój tata zmarł, bo za wszelką cenę unikał lekarza, to badam się regularnie i namawiam do tego innych. W jego przypadku problemem było to, że nowotwór został wykryty zbyt późno.
1
@barcanawieki Czyli wypowiedź w stylu: "Może i jest brzydszy, ale za to lepiej gra w piłkę".
Z ciekawości wpisałem w wyszukiwarkę i znalazłem takie nagranie. Zawsze z dużym dystansem podchodzę do tych historii, bo wypowiedzi i historie np. o Zlatanie są już legendarne. Oczywiście nie sugeruję, że to nieprawdziwa wypowiedź :P
https://x.com/madridfooty_/status/1756040156950233587
8
@AlexDark00 Przykro mi, że nie zrozumiałeś.
35
Bądź blisko śmierci z powodu zawału serca. Reklamuj energetyki.
Christian Eriksen. Co za mózg.
3
Trzeba przyznać, że ostatni ofensywni Brazylijczycy, którzy zachwycają umiejętnościami boiskowymi, są jednocześnie bardzo irytujący w swoim zachowaniu.
Vinicius to wiadomo - brak jakiegokolwiek komentarza, ale Neymar nawet, gdy był naszym piłkarzem, to trudno było, przynajmniej w moim przypadku, do niego żywić sympatię. Machanie rękami, dyskusję z sędzią, irytujące symulki i tarzanie się po murawie, a na dodatek ta historia z odejściem z klubu.
Ciekawe, czy kiedyś narodzi się jeszcze taki Brazylijczyk jak Ronaldinho, który nie dość, że zachwyci piłkarsko, to na dodatek będzie tak sympatyczny, że polubi go cały piłkarski świat.
1
@FcPortoFan1999 Fortuna 72! Po prostu można zwariować ze szczęścia!
0
Barack Obama. Wasze opinie o nim jako prezydencie USA? Gdyby był dzisiaj prezydentem, to jak zachowałby się w sprawie wsparcia Ukrainy?
Bardzo chętnie przeczytam, co macie do powiedzenia.
0
@Szklaner Ale jeśli dobrze pamiętam, to Power Rangers było o 8:00 lub 9:00, a Hugo zaczynał się o 10:00.
Swoją drogą, to niezła historia, że w sobotę i niedzielę z własnej woli wstawało się wcześnie, żeby obejrzeć kolejny odcinek "Power Rangers". Jeszcze w porannym seansie u mnie były "Niesamowite opowiastki".
A "Power Rangers" wałkowałem jak głupi. Tommy jako biały i zielony ranger był najwspanialszy. Potem oczywiście na podwórku bawiliśmy się w kolorowych wojowników. Dlatego tym bardziej szkoda, że Jason David Frank już nie żyje, bo to kawał dzieciństwa.
23
Jest niedziela, masz 10 lat i próbujesz dodzwonić się do Hugo.
Kiedyś to było.
11
@Cule1234 Gość szybciej ogarnie hiszpański niż Dembele przez cały pobyt w klubie.
2
Mogli mu dać tego z długimi włosami, co kopnął naszą panią.
6
@PatrykBarca Oni nad piątym miejscem to mają jeszcze 13 pkt przewagi, a Ty już mówisz o wypadnięciu z TOP4. To dopiero pierwsza ligowa porażka od września.
4
Xabi, Xavi.
Niby tylko jedna litera, ale jak ogromne ma znaczenie. Zaledwie jedna litera dzieli nas od przeskoczenia z dużej jakości piłkarskiej w futbolowy marazm.
1
@draxidox Gorzej niż zwierzęta. A co najgorsze, oni wszyscy są z tego dumni. Dramat.
11
@MesQueUnClub96 To w sumie sporo go łączy z naszym Robertem.
0
Przed Neronem i Ursusem to taki wyszczekany nie był.
2
Do Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu pozostało 167 dni!
Gdyby osiągnięcia olimpijskie Michaela Phelpsa (23 złota, 3 srebra i 2 brązy) umiejscowić w klasyfikacji medalowej wszech czasów letnich igrzysk olimpijskich, to amerykański pływak zająłby w niej 44. miejsce. Phelps wyprzedziłby m. in. takie państwa jak Argentyna, Austria, Czechy, Chorwacja, Słowacja czy Portugalia.