6

Brak punktualności to jedna z najgorszych cech ludzkości.

1

@mekston Jak tam z zasadami awansu/rozgrywek? To już jakaś decydująca faza?

3

@Katalończyk 99 W takim razie równie dobrze może wyłączyć komentarze pod filmami czy postami, by nikt nie mógł skomentować i wyrazić bezpośrednio swojej opinii.

Moim zdaniem gość napisał to normalnie, nie był chamski, itd. Po prostu wyraził swoją opinię, a Stanowski zareagował bucowato. Można było to rozegrać inaczej. Ale to tylko moja opinia.

7

@GeneralXavi Mam nadzieję, że Stanowski już nigdy nie oceni żadnego piłkarza ani trenera. Nigdy nie powie, co zrobili źle, co powinni poprawić, co powinni zmienić. No bo przeoczyłem dorobek Stanowskiego w zakresie piłkarskim, który skłaniałby do tego, dlaczego w ogóle jego opinie można brać na poważnie?

0

@MESSIah16 W Polsce już głosowano na muzyka i ponad 3 mln osób (w tym ja) dało się nabrać. Człowiek myślał, że ten gość będzie inny, ale okazał się taki sam.

38

Nietrzeźwość ma być okolicznością łagodzącą, a żona sportowca będzie zeznawać, by udowodnić, że był pijany. Brzmi jak ciężka patologia.

6

Dzień dobry.


1

Cudowna, wspaniała, wyjątkowa gra. To granie z rodzeństwem czy też znajomymi. Bicie się na rekordy trasy w trybie zręcznościowym albo granie w rajd na dzielonym ekranie.


1

@JimMorrisonFCB Wystarczyły nasze negocjacje i już są tego efekty. To jeszcze tylko Bielsa do kompletu.

3

@michal26 To jest ten sam przypadek, co Krzysztof Ibisz.

5

Igrzyska olimpijskie:

Liczba złotych medali Michaela Phelpsa: 23
Liczba złotych medali sportowców z Argentyny przez całą historię igrzysk olimpijskich: 21

Michael Phelps > Cała Argentyna

2

@MESSIah16 Rekord Bolta i jego czas trwania jest o tyle cenny, że nawet w takim zwykłym bieganiu dużą rolę odgrywa technologia. Z roku na rok robią coraz to lepsze obuwie, które ułatwia osiąganie lepszych rezultatów. Dlatego tak wielkie wrażenie na mnie robi wynik Ireny Szewińskiej, która biegała 49,28 w 1976. Kosmos :)

0

@MESSIah16 Oczywiście. Myślę, że ani liczba jego medali łącznie, ani ten rekord, gdy na jednych igrzyskach zdobył osiem złotych krążków.

2

@MESSIah16 Dla mnie Michael Phelps jest właśnie dlatego tak wyjątkowy, że zrobił coś tak kapitalnego, do czego nie jest w stanie zbliżyć się żaden sportowiec. Podobnie z Boltem. Złota na igrzyskach swoją drogą, ale osiągając 9.58 czy 19.19 zrobił właśnie coś, co przeszło ludzkie pojmowania i właśnie dlatego jest tak kapitalnym sportowcem.

2

@MESSIah16 1998, Ronaldinho i Puyol.

9

@MESSIah16 Czy ma swoje poglądy, w które ma prawo wierzyć? Oczywiście. Czy jest osobą, którą za wszelką cenę szuka uwagi i rozgłosu? Oczywiście. Czy w tym momencie robisz to, czego ona chce, bo dajesz jej rozgłos? Oczywiście.

6

@IronSanHybrid Idąc jego narracją, mam zatem nadzieję, że Stanowski nigdy nie oceni piłkarzy ani trenera. No bo co on osiągnął jako piłkarz czy trener, by to wszystko brać na poważnie?

Stanowski to świetny biznesmen, człowiek, który potrafi zarabiać pieniądze, ma czucie do rynku, ale swoim stylem bycia i zachowaniem nie wzbudzą mojej sympatii, dlatego nie potrafię go oglądać. No i w moim odczuciu kiepski z niego dziennikarz sportowy.

3

Do Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu pozostało 173 dni!

Najbardziej utytułowanym lekkoatletą w historii igrzysk olimpijskich, zarówno pod względem liczby złotych, jak i ogólnej liczby medali, jest Fin Paavo Nurmi. W latach 1920–1928 fiński biegacz zdobył 9 złotych i 3 srebrne medale. Nurmi swoje triumfy świętował m. in. na 10 000 i 5000 metrów, a także w biegach przełajowych.

1

@Danny Gaucho Iago Aspas niezmiennie wspaniały.

3

Eksperty.


0

@Rewolucja123 Chyba w DAZN. Ppv za 80 zł.

@Mario96w bardzo możliwe:D

1

Walka Tyson Fury - Oleksander Usyk odbędzie się 18 maja.

Podobno teraz ma w kontrakcie znaleźć się zapis, że jeżeli któryś z zawodników odwoła walkę, to będzie musiał drugiemu zapłacić 10 mln dolarów.

Najpierw Fury wymijająco podchodził do walki, potem zażądał, żeby stosunek gaży był 70:30 dla niego. Obóz Usyka się zgodził. Potem Brytyjczykowi nie pasowały mu warunki kontraktu ewentualnej walki rewanżowej. Teraz Fury odwołał walkę, bo doznał kontuzji.

Robi się z tego niezły kabaret. Osobiście uwierzę w tę walkę, gdy wybrzmi pierwszy gong :D

8

Griezmann jaki był, taki był, ale był.

1

@JimMorrisonFCB Jestem w stanie negocjować, pod warunkiem że zgodzisz się na Copa America dla Bielsy.

0

Klopp robi mistrzostwo na pożegnanie z Liverpoolem, a Marcelo Bielsa zdobywa Copa America z Urugwajem.

I wszyscy będą zadowoleni. Gitara.

0

@syzje Nie uczę w szkole. Właśnie uczenie innych to mój biznes. Mam indywidualnych uczniów, czasami też prowadzę grupowe zajęcia :)

0

@syzje Jestem nauczycielem języka polskiego, przedsiębiorcą i pisarzem.

1

@Kgorecki2500 Moim zdaniem tutaj powinna być dowolność i przede wszystkim jakieś wzajemne poszanowanie. Jeżeli jakaś pani życzy sobie, by do niej mówić ministra, to nie mam z tym problemu, mogę uszanować i tak się do niej zwracać. Grunt, żeby nie robiła z tego problemu pierwszego świata, gdy np. powiem pani premier, a jacyś fanatycy się na mnie rzucą. Tutaj mówię głównie o osobach, które np. użyję "pani doktor" to są w stanie mi zarzucić, że np. nie traktuję ich poważnie :P

1

@FcPortoFan1999 Ale ja Ci podałem tylko przykładowe określenia, bo nie rozumiem, skąd to nagłe oburzenie o feminatywy, które są z nami od ponad 100 lat, które potem komuna wytępiła, a teraz, gdy ktoś chce ich używać, to nagle są smiechy i teksty o językowych dziwolągach :)

@Kgorecki2500 Pewnie brzmi głupio, bo dawno nie było używane, ale kiedyś było normalne. Właśnie do tego zmierzam, że wiele feminatywów jest dzisiaj wyśmiewanych, bo "brzmią głupio", a nie są niczym nowym (podkreślam - wiele, nie mówię o wszystkich).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?