NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@wojopancer Nie ma szans. W ubiegłym sezonie Griezmann rozegrał kapitalne zawody w lidze hiszpańskiej (15 goli i 16 asyst), do tego był jednym z najlepszych zawodników Francji na MŚ. Ogólnie piłkarsko miał świetny sezon. Starczyło jedynie na 21. miejsce w Złotej Piłce.
5
Z cyklu absurdy siatkówki na igrzyskach olimpijskich:
✅ Reprezentacja będzie mogła zabrać na igrzyska tylko trzynastu zawodników. W każdym innym turnieju jest czternastu;
✅ Trzynasty zawodnik nie będzie częścią składu i zostanie zakwaterowany poza wioską olimpijską. Będzie mógł jedynie brać udział w treningach;
✅ Trzynasty zawodnik będzie mógł dołączyć do "dwunastki" na zasadzie wymiany za innego zawodnika;
✅ Ta zmiana będzie jednorazowa, co oznacza, że jeżeli trener raz wymieni takiego zawodnika, to już do końca turnieju będzie musiał grać tą zaktualizowaną dwunastką. Nie będzie możliwości cofnięcia zmiany ani powrotu zmienionego siatkarza;
✅ Jeżeli zawodnik rezerwowy nie wystąpi przynajmniej w jednym meczu, nie otrzyma medalu.
Parafrazując Dariusza Szpakowskiego: "MKOl, co Ty robisz?!".
0
Postępowanie w sprawie Patrycji W., która w 2022 roku nieumyślnie spowodowała śmierć własnego dziecka, pozostawiając je w zamkniętym samochodzie, zostało umorzone. Sąd Okręgowy w Szczecinie utrzymał w mocy wyrok pierwszej instancji.
Do zdarzenia doszło 22 czerwca 2022 roku. 38-letnia kobieta zawiozła rano starsze dziecko do przedszkola, a później pojechać do pracy i tam zostawić samochód. Przed godz. 17 odebrała z przedszkola dziecko i poszła po młodszego syna do żłobka, gdzie dowiedziała się, że tego dnia nie przywiozła tam dziecka.
Okazało się, że zostawiła półtoraroczne dziecko w rozgrzanym samochodzie w Szczecinie. Chłopiec cały czas był w samochodzie.
6
@Barcelonka070 Ale on nie mówi o telewizji, tylko o Patyrze.
0
Cudowna, kapitalna, wyjątkowa bajka. Im historia była bardziej obrzydliwa, tym lepiej.
https://www.filmweb.pl/serial/Niesamowite+opowiastki-1997-239905
Ktoś wie, gdzie można obejrzeć? Na YT znalazłem tylko jakieś pojedyncze odcinki.
6
Ładny gość.
18
Mam nadzieję, że ta pani jeszcze żyje, bo jest prawdziwą mistrzynią Painta.
3
@JimMorrisonFCB Jakaś marmolada lub dżem. Chociaż tu też trzeba uważać, bo ja potocznie "dżem" mówię na wszystko, co czerwone w środku pączka :D
3
Pamiętaj, aby dzień święty święcić.
Jutro o poranku cel - piekarnia. Na szczęście mamy u nas na osiedlu taką piekarnię, która jest prowadzona z dziada pradziada i wypieka pączki starego typu, którymi człowiek zajadał się w dzieciństwie, czyli jakieś 25 lat temu. Te marketowe może i są tanie, ale dla mnie w smaku beznadziejne. Czuć sam cukier, mdłość.
Smacznego.
1
@JimMorrisonFCB No i co żeś panie narobił. Teraz człowiek flaczki by zjadł.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
@abram3k Rozumiem niechęć do Deco, bo jako działacz jest zwyczajnie słabiutki, ale pisanie, że to najgorsze, że spotkało ten klub, to wyższy poziom absurdu.
Zresztą w kwestiach piłkarskich też nie przesadzajmy. Jego pobyt w Barcelonie wspominam całkiem miło.
12
@Ojciec5tkidzieci Patrząc na wszystkie wybory, to ewidentnie ktoś to zrobił, by wywołać burzę.
27
Ostatnia porażka Xabiego Alonso jako trenera: 27 maja 2023.
Nie da się ukryć, robi wrażenie.
1
@macio_944 Dlatego to tylko statystyka, a statystyka wiele rzeczy może zakłamywać.
Xavi w poprzednim sezonie miał 28 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek. Teraz mamy 15 zwycięstw, 5 remisów i 3 porażek. Zostało 15 meczów. Czy Xavi wygra z nich 13? W teorii możliwe, ale wątpię.
Problemem Xaviego jest to, że on nie dość, że się nie rozwija, to na dodatek zaliczył mega zjazd. Ta drużyna gra coraz gorzej, są w stanie zdominować nas nawet drużyny z niższych lig, a piłkarze biegają tak, jakby sami nie wiedzieli, co mają grać. Zresztą, w tym sezonie dostał Cancelo, Gundogana, Felixa, a postępu nie ma absolutnie żadnego. Ba. Większość piłkarzy z poprzedniego sezonu gra coraz gorzej.
Tym bardziej, że to nie jest tak, że ludzie rzucili się na niego bez powodu. Xavi dwa razy nie wyszedł z grupy LM, dwa razy odpadł z Ligi Europy po słabych meczach, a pomimo to ludzie nadal dali mu kredyt zaufania. Teraz w trzecim sezonie gramy jeszcze gorzej. Do tego dochodzą absurdalne konferencje. Czy Xavi jest niedoceniany? Wątpię. Czy zbiera zasłużoną krytykę? Tak.
Oczywiście, tak jak mówię - krytykę, bo na wyzwiska nie ma usprawiedliwienia.
3
Ewa w gazie!
13
@against_modern_football Krytyka jest potrzebna. Sam to robię. Ale Mentzen już po dwóch miesiącach wie, że ten rząd będzie gorszy niż 8 lat rządów PiS-u. Czy to rzetelna ocena? Dwa miesiące wobec ośmiu lat? Wątpię. O tym jak rozpaczliwie Bosak bronił, już nie wspomnę. Tyle z mojej strony. Miłego dnia :)
6
@MESSIah16 Z dwojga złego wybrałbym Tuska.
Jarosław Kaczyński to chory człowiek, który nie potrafi poradzić sobie z traumą po stracie rodziny, a politykę wykorzystuje do zemsty, oskarżając wszystkich dookoła. Po przegranych wyborach jeszcze bardziej utwierdziłem się w tym przekonaniu.
4
@jacobFCB Ale ja nie pytam większości o zdanie. To było stwierdzenie w formie pytania. Takie pytanie retoryczne. Doskonale znam na nie odpowiedź :)
13
Wielu Konfederatów powtarza jak mantrę słowa w stylu "Gdybyście tylko zrozumieli, co Konfederacja ma na myśli, to byście na nich zagłosowali".
A co jeśli właśnie rozumiemy, co mają na myśli i dlatego na nich nie głosujemy?
15
@jacobFCB O, widzę, że po Krzysiu, teraz Sławek uśmiecha się w stronę PiS-u.
Nie, nie głosowałem na Tuska.
7
@escarabajo Jest szpara pośladkowa. Sama szpara pośladkowa jest między pośladkami, więc nie musi być międzypośladkowa.
7
@MESSIah16 Najlepszy - Aleksander Kwaśniewski
Najgorszy - Andrzej Duda.
Tak, pamiętam Komorowskiego, jego szoguna, zmień pracę, weź kredyt, ale dla mnie to i tak nic wobec Dudy.
2
Ładnie poszedł.
2
@Arkon Też się zgadzam w kwestii Ronaldinho. I uważam, że to jeden z tych piłkarzy, którzy dali nam najwięcej. On praktycznie sam na plecy wziął Barcelonę i całkowicie odmienił ten klub, wydobywając go z nizin.
Gość grał z elektrycznym Oleguerem w obronie, Edmilsonem na defensywnym czy Giulym, który wcześniej był rezerwowym. Ronaldinho wygrał tyle samo LM co Neymar i Suarez, a jednak miał dużo gorszą drużynę i dużo gorszych partnerów. Neymar i Suarez mieli przy sobie Messiego.
Zresztą, w sezonie 2004/2005 Ronaldinho praktycznie sam mierzył się z Chelsea i zagrał kapitalny dwumecz, zwłaszcza ten rewanż na SB był genialny. Przy 3-0 wziął sprawy w swoje ręce i doprowadził nas do 3:2. Przy 4:2 sędzia popełnił duży błąd, bo uznał nieprawidłowego gola dla Chelsea. Kto wie, może wtedy już by się to inaczej potoczyło.
1
@kamilos1214 Kwestia erekcji (bo rozumiem, że o to chodzi?) jest uwarunkowana różnymi czynnikami. Jeżeli są problemy zdrowotne, no to coś może zaszwankować. Może być to spowodowane stresem, problemami hormonalnymi lub innymi chorobami. Wszystko to wpływa na erekcję czy ogólnie pobudzenie seksualne. W przypadku zaburzeń hormonalnych organizm po prostu nie czuje potrzeby. A znów zaburzenia hormonalne mogą być spowodowane innymi chorobami. Temat skomplikowany. Możesz iść do rodzinnego, chociaż najlepiej udać się od razu do urologa, który Cię zbada i zleci potrzebne badania.
Przede wszystkim zwróć uwagę, czy masz poranne erekcje. Jeżeli nie - to prawdopodobnie kwestie hormonalne. Ale to trzeba sprawdzić. No i też nie daj sobie wmówić ze strony społeczeństwa, że jesteś jakąś maszyną, która ma być, gotowa zawsze i wszędzie.
6
@kynio302 Nic nie rozumiem, ale mam wrażenie, że wydaje rozkaz do rozstrzelania.
0
"Indyjska aktorka Poonam Pandey zamieściła w piątek w mediach społecznościowych informację o swojej śmierci. W opublikowanym zaledwie dzień później wideo przyznała, że żyje, a poprzednia wiadomość nie była prawdziwa. Jak wytłumaczyła 32-latka, chciała w ten sposób zwiększyć świadomość na temat raka szyjki macicy i znaczenia szczepień przeciwko HPV. Jej akcja spotkała się z powszechnym oburzeniem.
- To ekstremalne, wiem. Ale nagle wszyscy mówimy o raku szyjki macicy, nieprawdaż? - stwierdziła. - Jestem dumna z tego, co informacja o moim zgonie pozwoliła osiągnąć - dodała."
- Ty, ale plan mam.
6
Brak punktualności to jedna z najgorszych cech ludzkości.
1
@mekston Jak tam z zasadami awansu/rozgrywek? To już jakaś decydująca faza?