3

Ależ irytujący jest Robert Mazurek.

Odpaliłem sobie jego rozmowę z profesorem Jerzym Bralczykiem, która jakiś czas temu miała miejsce w RMF FM. I co? No i masakra. Mazurek regularnie wchodzi w słowo profesorowi Bralczykowi, nie daje mu dokończyć, przerywa, odpowiada sam sobie na pytanie. Nie da się tego słuchać. Okrutnie irytujące, bo co jak co, ale akurat profesor Bralczyk wiele mądrego do powiedzenia ma.

To już zdecydowanie wolę Małgorzatę Domagalik, która dawała się profesorowi wypowiedzieć, nie przerywała i szanowała rozmówcę.

0

@Emhyr U mnie to był rok 1998. Przy czym nawet nie miałem pojęcia wtedy, czym są rozgrywki ligowe, itd. Wiedziałem jedynie, że Rivaldo, który przegrał finał MŚ z Francją, gra w Barcelonie. Strasznie było mi go wtedy szkoda, więc stwierdziłem, że będę kibicem Barcelony. I tyle było z mojego kibicowania. Nawer nie ogarniałem, że wtedy Barcelona zdobyła mistrza. Za to z czasem z tym klubem było tylko gorzej, a człowiek już wtedy zaczął łapać jakąś wiedzę.

0

@Emhyr Dlatego fajnie było zacząć kibicować Barcelonie, gdy była w przeciętności. Mam wrażenie, że tacy kibice właśnie nie odpływają potem, a na pewno dzieje się to zdecydowanie rzadziej.

0

@Emhyr Wystarczy, że Messi zmieni klub.

7

Ładnie niektórym z ambasady odcięło prąd w nocy. Nie sądziłem, że przegrany mecz sparingowy Interu Miami, który podobno jest bardzo nieistotny i którym podobno nikt się nie przejmował, tak mocno wpłynie na zachowanie. Oczywiście trzeba też wziąć pod uwagę fakt, że niektórzy mocno wykorzystują chwiejność humorów członków ambasady i raz za razem ich podpuszczają. A potem wybucha.

Widzę jednak, że porządki moderacyjne były :P

2

@P33ck Świat według kiepskich, Miodowe lata, Rodzina zastępcza, 13 posterunek - punkty obowiązkowe za dzieciaka.

5

@Encore Mam nadzieję, że korzystasz z VPN i masz zmienne IP, bo możesz mieć kłopoty.

1

Powodem nieobecności Lionela Messiego w dzisiejszym meczu są problemy jelitowo-żołądkowe. Piłkarz miał nie udźwignąć presji związanej z rywalizacją. Jest to o tyle dziwne, że był to wyłącznie mecz towarzyski, który nie miał w zasadzie żadnej stawki. [Móndo Deportivo].

Nie sądziłem, że na starość Messi ma taką słabą psychę.

0

@tristan87 Ciekawe, czy Araby chociaż wiedzą, że na boisku nie będzie ani Ronaldo, ani Messiego.

1

@MesQueUnClub96 Idź do psychologa. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, porozmawiaj najpierw z rodzicami. Zgłoś także problem w szkole wychowawcy, a jeżeli nie czujesz do niego zaufania, udaj się prosto do szkolnego psychologa. To tak na początek.

0

@MESSIah16 Dałbym Milan, bo jednak 7 razy wygrywali Ligę Mistrzów (jako całe rozgrywki) i 4 razy byli w finale.

0

@kuz Śmieję się, bo za Stanowskim nie przepadam i jego widzem nie jestem. Uważam, że sam niejako wspiera patologię, zapraszając takie osoby jak Jaś Kapela do kanału i dając im rozgłos. Do tego ten żart o pedofilii. Chociaż akurat duży plus za materiał o Rzeźniczaku i Janoszek.

0

Natalia Janoszek w Kanale Zero. To byłby wspaniały zwrot akcji.

1

@pt9 Nie patrzyłem na oficjalne statystyki, ale mam wrażenie, że ogólnie siatkówka zyskuje u nas przede wszystkim dlatego, że towarzyszą temu emocje związane z naszą reprezentacją. Nie da się ukryć, że to sport bardzo popularny w naszym kraju, ale wydaje się, że jeżeli byłby do wyboru neutralny mecz koszykówki i siatkówki, to jednak wygra to pierwsze. Ogólnie koszykówka wydaje się ciekawsza. Dla przykładu nie potrafię obejrzeć w siatkówce meczu neutralnych drużyn, bo jest to dla mnie nudne, za to koszykówkę już tak. Chociaż tak jak mówię, to tylko moje spostrzeżenia, nie wiem, jak sprawa wygląda w przypadku ogólnych statystyk Polaków :P

0

@BorzyKrzys Z trafianiem możesz wziąć przykład. Może w końcu się uda.

5

To właśnie dla takich postaci oglądam ten sport. Po prostu uwielbiam gościa.


5

Jeremiasz z efektownym wsadem.


13

@MESSIah16 Dlatego cieszę się, że w lekkoatletyce zabrali się za to. Nie dość, ze niedopuszczalne jest, by transseksualni sportowcy startowali w danych płciach, to jeszcze ustalono określone limity testosteronu, by takie osoby jak Caster Semenya nie miały przewagi. Masz genetycznie za wysoki testosteron? Zbijaj go albo nie startujesz.

2

Do Letnich Igrzysk Olimpijskich w Paryżu pozostało 176 dni!

Podczas letnich igrzysk olimpijskich Polska zdobyła 298 medali. Na swoim koncie mamy 72 złote, 89 srebrne i 137 brązowych. Najwięcej (66) dostarczyła nam lekkoatletyka, natomiast najmniej (1) - piłka ręczna.

8

Przy okazji transferu 16-latka chciałbym przypomnieć, że Radom jest większy niż Paryż.

0

Darwinie, co Ty robisz?!

Jak będziesz tak strzelał na Copa America, to Bielsa urwie Ci genitalia.

0

@ToWinaSedziego @Emhyr Dziękuję za bycie ze mną. Pozdrawiam serdecznie.

8

Nieudacznik i łamaga Richarlison tyle samo goli w lidze, co genialny i niesamowity Julian Alvarez. I to mając na koncie rozegranych o 600 minut mniej.

1

To jest ciężki mecz. Przeciwnik robi wszystko, by wygrać i bardzo się stara. Na dodatek próbują biegać. Mam nadzieję, że te okoliczności będą czynnikiem łagodzącym.

0

@Cule1234 Kompletnie nie rozumiem fenomenu i zachwytu jej osobą, ale to tylko moje zdanie.

4

@Arden No właśnie do tego zmierzam, że w ogóle chłop musiał się tłumaczyć z tych słów, a nawet Deco mówił, że wszystko zostało już wyjaśnione. Tak jakby w ogóle coś musiało być :D

5

Gundogan, październik 2023:

- Nie chciałbym powiedzieć czegoś źle, ale byłem w szatni i oczywiście zawodnicy są rozczarowani, ale szczególnie po tak wielkim meczu i takim wyniku chciałbym widzieć więcej frustracji, więcej złości, większe rozczarowanie. To jest trochę problem. Musi być więcej emocji, szczególnie kiedy przegrywasz i wiesz, że możesz zagrać lepiej i zrobić coś lepiej w pewnych sytuacjach, ale nie reagujesz i to ostatecznie przenosi się na boisko. Musimy pod tym względem wykonać wielki krok naprzód, bo inaczej Real Madryt i nawet Girona nam uciekną.

A jaka wtedy krytyka poszła w jego kierunku :P

0

@maroon Z różnych, z różnych.

0

@Emhyr Miłość to za duże słowo, ale sporo sympatii do Aspasa, Maldiniego, Cavaniego, Buffona i Del Piero.

3

@Criss18Barca Życzę mu tego, jeżeli będzie trenerem Barcelony. W przeciwnym razie mam nadzieję, że już ani razu. Priorytetem zawsze jest Barcelona.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?