NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87
Mogłeś kupić jedną babeczkę inną niż wszystkie, położyć na stole i podpisać "Dla najpiękniejszej".
6
@Danny Gaucho
A Lewy klasycznie. Dużo gadania, dużo wydawania pieniędzy, kontrakty, premie, a w Lidze Europy i Pucharze UEFA to nawet nie podskoczy...
7
Podziwiam, że znajdujecie w nocy czas i energię na oglądanie sportu.
1
A w "Kuchennych rewolucjach" właśnie lektor użył sformułowania "Najpierw Magda Gessler na tapetę bierze...".
Nieładnie, TVN, nieładnie! :D
1
Czyli Raków jest lepszy od Leverkusen.
0
Już pisałem post, że Xabi Alonso w końcu przegrał, ale muszę to skasować.
1
Tegoroczny zwycięzca Copa America, Darwin Nunez, już z dubletem. Ładnie.
7
No i elegancko.
7
Świadectwo szkolne Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.
Jak widać, nasz znany poeta uczył się dość przeciętnie. Co ciekawe, był zwolniony z "ćwiczeń cielesnych", czyli dzisiejszego wychowania fizycznego. Uściślając, nie był leniem. Chociaż tutaj niestety historia jest dość smutna, bo Baczyński miał bardzo słabe serce, astmę, a na dodatek był alergikiem. W domu Baczyńskich nie było żadnego kwiatka doniczkowego, bo chłopak udusiłby się na śmierć.
https://scontent.fpoz4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/355877991_9529702783737354_1669165331071478996_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=e3H3Cw4hU8UAX-e-xk1&_nc_oc=AQnw3Ni6matlpCDUm_oEUKBglY_V17wRlnGa7zFuxOhwgus28yb-oLqDTKcI-vjlsuo&_nc_ht=scontent.fpoz4-1.fna&oh=00_AfBAfD06YNYjgPClJdY7rnlN_gQdfFJnPt8XpnQCMI7_Pg&oe=65EEE51F
15
Porażki w wyborach na prezydenta Warszawy jeszcze nie ma w kolekcji. Czas zatem na zdobycie kolejnego osiągnięcia.
5
Iga Świątek.
5
Jeśli nie chce Wam się gotować wody za każdym razem, gdy robicie makaron, możecie zagotować kilka litrów na zapas i zamrozić na później.
11
Kariera misia z Krupówek nabiera tempa. Obstawiam, że następnym krokiem będzie uczestnictwo w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Może nawet Konfederacja zaproponuje mu miejsce na liście, bo oni lubią kolekcjonować różnorakie jednostki.
3
@TR3YWAY Nie no, pani Aniu. Tak się po prostu nie robi. Bardzo nieładnie.
2
@Cule1234 Dawać Hansiego do Barcelony i niech przy okazji załatwi Musialę oraz Kimisia.
3
@Reviven
Leonardo DiCaprio
Wyspa tajemnic
Wielki Gatsby
Django
Złap mnie, jeśli potrafisz
Infiltracja
5
Panie Ferdku, afera jest.
2
@Allbi
- Poszukuj kogoś listami gończymi, bo nie możesz go złapać.
- Złap go i wypuść przy pierwszej okazji.
Patologia.
2
@DamianBarcaCule
Wałki sędziowskie to jedno, ale mnie piłka zwyczajnie zaczęła nudzić. Stała się schematyczna, zachowawcza, bez jakiegoś polotu. Po prostu nuda. Jedynie przy tym sporcie trzymają mnie turnieje reprezentacyjne.
3
@Danny Gaucho Nie no, misiek. Nie wiem, w którym momencie gość tam wszedł i w jakim stanie był wtedy budynek. Czytałem, że zdążył te koty wynieść, to myślałem, że nie było może tak źle. No i tak jak mówię, odruch :P
24
@Pedri16Future Człowiek, który nie ma w sobie ani grama przyzwoitości.
15
@Danny Gaucho To teraz wyobraź sobie, że jest tam teściowa. Już wyobrażam sobie te krzyki, ten lament, gdy człowiek biega i rozpaczliwie wzywa pomocy, krzycząc: "Czy ktoś ma benzynę, bo przygasa?!".
Żartowałem. Mam super teściową. I wcale nie siedzi teraz obok mnie moja żona.
5
@Danny Gaucho To nie jest takie proste z perspektywy braku znalezienia się w tych okolicznościach. W takich sytuacjach trudno zatrzymać się, stanąć i zacząć analizować, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw. Człowiek, zwłaszcza ten, który jest mocno przywiązany do swoich zwierzaków, działa zazwyczaj pod wpływem odruchu, w dużych emocjach. Często zatraca się zdolność chłodnej kalkulacji i działa się pod wpływem chwili. Druga sprawa, być może było tak, że mężczyzna źle ocenił zagrożenie. Być może stwierdził, że nie jest to tak niebezpieczne, że przecież tylko wejdzie i wyniesie zwierzaki. Trudna sytuacja do oceny.
3
Według policji trzech podejrzanych wysiadło z samochodu Hyundai Sonata i otworzyło ogień do uczniów w wieku od 15 do 17 lat. Jeden z 16-latków został postrzelony dziewięć razy. W stanie krytycznym przewieziono go do szpitala. Stan zdrowia pozostałych ofiar jest stabilny.
0
@MarioVeB! Tak, bardzo to irytujące. Przeplata się to praktycznie wszędzie.
0
@FcPortoFan1999 Nie tęsknie za ruskimi ani trochę. Dlatego też cieszę się bardzo, że Sebastian Coe stwierdził, że MKOl może sobie dopuszczać ruskich do startów na igrzyskach, ale on nie pozwoli, by było to w lekkoatletyce :)
@Maker0 Tak, to na pewno też trzeba brać pod uwagę, chociaż w wielu konkurencjach technicznych doping nie daje aż tak dużo, bo można być bardzo silnym i przerzucać ciężary, ale i tak koniec końców liczy się technika rzutu czy skoku. Anita Włodarczyk zawsze dźwigała dużo mniej niż koleżanki, ale nadrabiała techniką. Problemem największym są biegi długie i maratony, no bo tutaj jednak największy odsetek dopingowiczów.
@JoeBlack Tak, też w pierwszej chwili o tym pomyślałem, chociaż z drugiej strony fajnym przepisem jest też to, że jeżeli ktoś cię przewróci, a to nie była Twoja wina, no to jesteś dołączony np. do półfinału. Pod warunkiem oczywiście, że nie zejdziesz z trasy, a pobiegniesz do końca. Michał Rozmys kiedyś biegł bez buta, bo rywal mu na niego nadepnął, ale biegł konsekwentnie w skarpetkach do samego końca, a w nagrodę dostał miejsce w finale.
No i czasami jest też tak, że ktoś złoży protest, wywalają Cię, Ty składasz kontroprotest i znów Cię przywracają. Sędziowie czasami podejmą dziwną decyzję, ale jest w szansach protestach wywalczyć sprawiedliwość.
2
@FcPortoFan1999 Tak, jest doping, chociaż te kontrole są naprawdę ostatnio bardzo rygorystyczne, a zawodnik jest dyskwalifikowany nawet w sytuacji, gdy poda zły adres zamieszkania i nie będzie tam przebywał. Kontrolerzy wpadają bardzo często niezapowiedzianie i w tym przypadku są bardzo surowi.
Moim zdaniem w przypadku dopingu jest naprawdę potężny postęp chociażby względem tego, co było podczas igrzysk olimpijskich w Pekinie czy Londynie. Teraz już coraz rzadziej zdarza się, że ktoś traci złoty medal dużej imprezy, bo był na dopingu. Większość dopingowiczów wpada przed dużą imprezą. Wystarczy zobaczyć, jaki przesiew został zrobiony wśród amerykańskich sprinterów.
Ostatnie lata to niebo a ziemia w walce ze szprycowaniem i to wszystko zmierza w bardzo dobrą stronę. Tak samo jak włodarze lekkoatletyczni wzięli się za kobiety z nadmiarem testosteronu.
1
I właśnie m.in. dlatego tak bardzo uwielbiam lekkoatletykę, bo tutaj nie ma miejsca na wałki sędziowskie.
Poprzeczka spadnie? Nie da się powiedzieć, że nie spadła. Ktoś jest wolniejszy? Nie da się powiedzieć, że był szybszy. Zawodnik przekroczy belkę? System ocenia, a wszyscy na zbliżeniu widzą powtórkę z dokładną analizą, o ile centymetrów został przekroczony skok.
A jeżeli zdarzają się takie sytuacje, że ktoś nie zgadza się z decyzją sędziego, np. o wykluczeniu z powodu falstartu, to jeszcze przed powtórką biegu sędzia, zawodnik i trener podchodzą do monitora i wspólnie analizują to, co się wydarzyło.
2
Ważne zwycięstwo Golden State Warriors nad Millwaukee. Giannis i spółka byli ostatnio rozpędzeni. Dobra seria Wojowników trwa.
Play-in coraz bliżej. O bezpośredni awans będzie trudno, ale nie warto się poddawać.
3
@Rewolucja123 Nie pamiętam.