0

@sebo939 Spokojnie, Xavi go wyleczy.

2

Kibic Barcelony kiedyś:
- Ciekawe, ile dostaną...

Kibic Barcelony dzisiaj:
- Ciekawe, ile dostaniemy...

10

Dwa powody, które sprawiają, że trzeba zwolnić Xaviego:
1. Xavi
2. Hernandez.

0

@MesQueUnClub96 jeżeli kiedyś zwiejesz z lekcji i będziesz potrzebował, by ktoś podpisał Ci usprawiedliwienie, to idź do prezydenta. On wszystko podpisuje.

1

Legenda.


1

@bartekvisca Jeżeli bycie przedsiębiorcą wlicza się do tych statystyk, to tak.

3

Pan redaktor wyjaśnia.


5

@norbi77 Cyrk pojechał, klauna zostawili.

14

Liczba błędów sędziowskich na korzyść Realu Madryt jest na poziomie liczby idiotycznych decyzji podjętych przez Andrzeja Dudę, co nie jest komplementem ani dla Realu, ani dla sędziów, ani dla Dudy.

3

@tomek8756 Dzień dobry, przyjacielu
Dziś bajka o Andrzeju
Co chciał być supermanem
Lecz został tylko MEMEM.

2

@Encore Mam nadzieję, że Steph Curry będzie, bo to dla niego oglądam ten sport.

5

Szeroka kadra reprezentacji USA na igrzyska olimpijskie:

Bam Adebayo, Jarrett Allen, Paolo Banchero, Desmond Bane, Scottie Barnes, Devin Booker, Mikal Bridges, Jaylen Brown, Jalen Brunson, Jimmy Butler, Alex Caruso, Stephen Curry, Anthony Davis, Kevin Durant, Anthony Edwards, Joel Embiid, De'Aaron Fox, Paul George, Aaron Gordon, Tyrese Haliburton, James Harden, Josh Hart, Tyler Herro, Jrue Holiday, Chet Holmgren, Brandon Ingram, Kyrie Irving, Jaren Jackson Jr., LeBron James, Cam Johnson, Walker Kessler, Kawhi Leonard, Damian Lillard, Donovan Mitchell, Chris Paul, Bobby Portis, Austin Reaves, Duncan Robinson, Jayson Tatum, Derrick White, Trae Young.

0

42-letni Heung-chul Choi zapowiedział, że nie skończy sportowej kariery zanim nie zdobędzie medalu ZIO.

3

@lajcior Kluski, rolada, modra kapusta, sos i do tego kompot.

25

Dzban roku i Przemysław Czarnek to jak Lionel Messi i Złota Piłka.


9

Gdyby sprzedawała miód lub swoje warzywa, to telefon byłby pewnie wykonany w mniej niż minutę.


6

@DonMatteo901 No nie wiem. Wystarczy przeczytać komentarze jak niejednokrotnie po niej jadą. Najgorzej, że dziewczynie się dostawało często nawet nie za sprawy sportowe. Z drugiej strony w przypadku Świątek jest klasyczne umniejszanie (nawet na tej stronie). Nawet jak wygrywała seryjnie, to zaraz były komentarze, że "a, wygrywa, bo poziom słaby", "a, w czasach Szarapowej i Sereny nic by nie wygrała", "a, jest dobra, bo nie ma rywalki", itd.

8

Ależ szkoda. Dobry sezon dla Laniska, a podejrzewam, że podczas MŚ w lotach byłby jeszcze lepszy. Do tego trudniej o bardziej sympatycznego zawodnika w całej stawce. Na zawsze w serduszku za to, co zrobił dla Dawida.


3

@partymaker Pamiętam. Kazik nagrał o tym utwór, a potem go wycenzurowali w Polskim Radiu :D


8

@clyde Tak, a trzy miesiące później Morawiecki namawiał seniorów do pozostania w domach :D

50

Kiedyś to było. Godziny dla seniorów, zamknięcie lasów przy mniejszej liczbie zakażeń, otworzenie ich przy większej. Do tego zamknięcie cmentarzy i zakaz zgromadzeń, gdzie zgromadzenie miało być już od trzech osób. Te absurdy zapiszą się w historii.

6

Antoni nadal w chorobie.


34

Słysząc nazwisko "Duda" można czuć dumę. W końcu jest ktoś, kto z sukcesami reprezentuje Polskę nie tylko w naszym kraju, ale również na arenie międzynarodowej. Synonim inteligencji, odwagi, kultury i podejmowania przemyślanych decyzji w trudnych sytuacjach. Człowiek, który kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Serdeczne gratulacje dla Jana-Krzysztofa Dudy za bycie wspaniałym szachistą.

1

@tristan87 Trzy lata później Wybrzeże wygrało PNA. Swoją drogą, w 2012 przegrali z Zambią, którą prowadził Herve Renard, a trzy lata później Wybrzeże zdobyło tytuł prowadzone przez... Renarda :P

67

Ułaskawienie Wąsika i Kamińskiego przez Dudę to temat zastępczy dla wałków Realu Madryt w lidze hiszpańskiej.

4

Mam nadzieję, że kolejnym krokiem będzie przyznanie Wąsikowi i Kamińskiemu rekordowego odszkodowania oraz rocznego zapasu węgla, by ich żonom już nigdy nie było zimno. Oczekuję również, że jeszcze w tym miesiącu prezydent Andrzej Duda uda się z wizytą do papieża Franciszka, by ten w trybie przyspieszonym ogłosił kanonizację św. Macieja i św. Mariusza. Liczę również na jakąś ekranizację losów tych bohaterów. Może Spielberg nakręci "O dwóch takich, co przeciwstawili się złu. Historia niezłomnych". Order Orła Białego w ich przypadku jest już chyba tylko formalnością.

0

@Faro Nie no, "Lombard" to zdecydowanie inny poziom niż wszelkie "Trudne sprawy". Wiadomo, to nie są giganci aktorstwa, największe postaci, ale jest jednak pewien zadowalający poziom. Buczkowski czy Gołębiewski to jednak pewien poziom. Człowiek to ogląda i ma wrażenie, że ma do czynienia z czymś profesjonalnym. I scenariusze jednak też nie są dla idiotów.

1

@Kgorecki2500 Sęk w tym, że on nie robi tego dlatego, że ma takie prawo, ale dlatego, że są to jego partyjni kumple i takie polecenie dostał z zewnątrz.

2

@escarabajo Przepraszam, będę czepliwy. Taniec to cha-cha, z dywizem :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?