NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MessiSuarezNeymar Przede wszystkim uwierzytelnianie dwuskładnikowe z kodem sms, zakończenie innych aktywnych sesji, usunięcie wszystkich autoryzowanych urządzeń i podłączenie się do swoich na nowo, odebranie dostępu do Facebooka różnorakim aplikacjom.
I grunt to przede wszystkim ograniczone zaufanie. Najlepiej myśleć zanim kliknie się w link od znajomego :P
9
@MarioVeB! Zero zdziwienia. Od lat ta organizacja ma we krwi stawanie po stronie przestępców, a nie ofiar.
No i oczywiście psycha siadła, bo i na Twitterze, i na Facebooku wyłączyli możliwość komentowania.
6
@norbi77 Ale on się przecież cały czas uczy xD
0
@Rewolucja123 Śpiący Valverde jest lepszym trenerem niż obudzony Xavi. Niemniej powrót Ernesto jest kiepskim pomysłem.
0
Były koszykarz, reprezentant Serbii, a po zakończeniu kariery asystent Steve'a Kerra w Wariors, Dejan Milojević, zmarł w wieku 46 lat.
2
@FCB_dimiC Nie sądziłem, że wziąłeś na poważnie te komentarze :P
3
@FCB_dimiC
Messi z Xavim i Iniestą - Cztery triumfy w Lidze Mistrzów (w tym w pierwszym triumfie nie musiał nawet grać w decydujących meczach)
Messi bez Xaviego i Iniesty - Zero triumfów w Lidze Mistrzów
Nie ma przypadków. Są fakty.
4
@gumaz Te pieniądze im się należały za ciężką i uczciwą pracę!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Grają nasi.
1
@BorzyKrzys Wiem, Krzychu.
5
Pamiętam, gdy jako gówniarz, który dopiero nabył prawa wyborcze, byłem zafascynowany Korwinem i próbowałem przekonać mojego śp. tatę, że powinniśmy na niego głosować, bo on chce zmienić Polskę. Oczywiście poza krzyczeniem pustych sloganów, niewiele wiedziałem.
Pamiętam, że mój tata wtedy powiedział: "Przecież to jest świr".
Na szczęście dość szybko przyznałem mu rację, a ja kolejny raz przekonałem się, że warto słuchać rodziców.
2
@tomek8756 Przypomniałem sobie o pewnym użytkowniku tego forum... :)
0
@partymaker No to akurat niezbyt trafne porównanie, bo Frankenstein jest przedstawiony w książce jako wybitny i mądry naukowiec, który potrafił stworzyć żywy organizm :P
3
Panie Ferdku, afera jest.
4
@MesQueUnClub_87 Albo "dziennikarz" wyrzucający śmieci z kosza, by nagrać materiał :D
11
Taka prawda.
0
@Volk Ale przecież on pod koniec przygody w Barcelonie grał zwyczajnie nijako. Nie wiem, skąd ta tęsknota nad graczami, którzy jakoś tam błyszczą w Ligue 1.
1
@chavez Wiem, że Ty nie porównujesz. Napisałem tak ogólnie, nie odnosząc się do całości. I tak jak mówię, każdy ma prawo do takich emocji :)
1
@Rewolucja123 I słusznie, bo kupno wody cytrynowej nie wymaga dowodu osobistego.
1
@chavez A ja z czasem zdałem sobie sprawę z tego, jak takie sytuacje są niewiele warte w obliczu smutnych i tragicznych momentów naszego życia.
Oczywiście nikomu nie odbieram prawa do smutku i emocji, bo przecież każdego z nas ma prawo smucić co innego. Niemniej w momencie, gdy jeden z użytkowników napisał, że odejście Messiego z Barcelony jest jak śmierć członka rodziny, to zdałem sobie sprawę, że jednak to idzie już za daleko.
6
Dokładnie 20 lat temu, 17 stycznia 2004 roku, Kamil Stoch zadebiutował w zawodach Pucharu Świata. Polski skoczek zajął 49. miejsce w konkursie w Zakopanem.
Reszta to już historia jednego z najwybitniejszych skoczków w historii.
Od tej pory indywidualnie:
⭐️ Puchar Świata:
1. miejsce (2 razy)
2. miejsce (1 raz)
3. miejsce (3 razy)
⭐️ Zawody Pucharu Świata:
1. miejsce (39 razy)
2. miejsce (22 razy)
3. miejsce (19 razy)
⭐️ Turniej Czterech Skoczni:
1. miejsce (3 razy)
⭐️ Igrzyska olimpijskie:
1. miejsce (3 razy)
⭐️ Mistrzostwa świata:
1. miejsce (1 raz)
2. miejsce (1 raz)
⭐️ Mistrzostwa świata w lotach:
2. miejsce (1 raz)
⭐️ Raw Air:
1. miejsce (2 razy)
2. miejsce (1 raz)
Do tego:
- 13 377 pkt w zawodach Pucharu Świata
- 31 razy na podium w zawodach drużynowych Pucharu Świata
- 7 drużynowych medali na imprezach mistrzowskich
- najwięcej lotów dłuższych niż 200 metrów.
1
@JimMorrisonFCB To swoją drogą, chociaż po odejściu Klenczona już dla mnie wiele straciły. Oczywiście Krajewski też stworzył wiele świetnych kompozycji, ale to już była ucieczka bardziej w klimaty melodyjne. Klenczona ceniłem przede wszystkim za to, że w swoich kompozycjach lubił docenić gitarkę czy bardziej właśnie rockowe brzmienia. Stąd też, nieco zapomniany, ale zupełnie niesłusznie - zespół Trzy Korony, który założył po odejściu z CG. Nagrali jedną płytę, ale "10 w skali Beauforta", "Port", "Nie przejdziemy do historii" to dla mnie cuda. Szkoda tego wypadku, bo 39 lat to zbyt młodo, by umierać.
2
@tristan87 Niemen, Klenczon, Cugowski - dla mnie trzech najlepszych polskich wokalistów.
1
@MESSIah16 Nie jest to ich klasa, a osobiście wyżej niż De Bruyne stawiam Xaviego, Iniestę czy Zidana. Oczywiście pisząc tylko o pomocnikach.
0
@takisobiektos Finał Iga - Magda :P
0
@lucca87 Kibicuję Algierii, a w Azji niech będzie niespodzianka.
9
89 lat temu urodził się Jerzy Turek.
Zenek Solski, Wacław Jarząbek, Zygmunt Bączyk czy Pan Józef - to tylko niektóre pamiętne role tego bardzo sympatycznego aktora.
Gdy kiedyś zapytany, czy czuje się gwiazdą, powiedział, że nie, aktorem. Chociaż na ekranie rozśmieszał, to prywatnie przeżył ogromną tragedię, gdyż z wieku 13 zmarł jego syn. Sam Jerzy Turek zmarł na białaczkę w wieku 76 lat.
@MesQueUnClub_87 @Ojciec5tkidzieci @escarabajo @JanneAhonen @JimMorrisonFCB
2
@Ojciec5tkidzieci Gdyby tylko Andrzej Grabarczyk miał takie znajomości jak inni, to dziś mówilibyśmy o numerze 1 w historii polskiego kina.
2
Magdalena Fręch pokonuje Caroline Garcię i melduje się w trzeciej rundzie Australian Open! Brawo Magda!