23

@Hosh Krzysio na pewno albo żartuje, albo to jest wyrwane z kontekstu, albo po prostu jesteśmy zbyt głupi, by go zrozumieć.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@okiemtypera_lucaxx95 Ale to Ty dzwonisz.

0

@mekston Zdecydowanie.

0

Antułan to pan piłkarz.

2

@gumaz 2 miliony, 1.5 mln Adamczyka i 600 tys. Pereiry.

2

Miło będzie zagrać w finale z Atletico.

3

Sebastian Riedel nowym wokalistą Dżemu.

0

Wyobraź sobie, że Twoim ojcem jest Andrzej Duda, wujkiem Jacek Sasin, a bratem Oskar Szafarowicz.

4

@koksik2700 Wspaniała kobieta. Naturalnie piękna. Monica ma w sobie to coś, a do tego niepowtarzalną klasę.

1

Gdyby ktoś chciał kupić.


1

"Matt Bellamy z Muse ogłosił, że wspólnie z Ilanem Eshkerim skomponował oryginalną ścieżkę dźwiękową do nowego audiobooka "1984" George'a Orwella! Muzyka została nagrana w London Metropolitan Orchestra w Abbey Road Studios.

W rolę bohaterów powieści wcielą się m. Andrew Garfield, Cynthia Ervio, Andrew Scoot i Tom Hardy. Premiera 4 kwietnia w serwisie Audible".

Uwielbiam Muse, uwielbiam Bellamy'ego. Liczę na świetne kompozycje, bo co jak co, ale kompozytorem Bellamy jest świetnym.

2

GSW z Wigginsem na boisku: -150
GSW bez Wigginsa na boisku: +157.

Niesamowity zjazd. Chyba problemy osobiste jednak okazały się być poważniejsze niż sądzono. Przed przymusową pauzą, zwłaszcza w mistrzowskim sezonie, Wiggins był cudowny. Teraz wygląda to dramatycznie. Szkoda, bo mam sporo sympatii do niego.

1

@DDM Cenna uwaga, dziękuję. Chociaż czasami lubię sobie dać luz w tej poprawności, bo na co dzień w pracy bardzo dbam o nią, więc trzeba się trochę odchamić. Niemniej uwaga słuszna :D

3

Dwa lata temu napisałem list do Świętego Mikołaja. I chyba on istnieje, bo spełnił część z moich życzeń. Liczę, że z kolejnymi prośbami wyrobi się do następnych świąt.

Kochany Mikołaju!
Z polskiego piszę kraju
Mam życzeń tylko kilka
To będzie szybka chwilka
Więc pragnie moja dusza
Usunąć Mateusza
Chcę także na te święta
Nowego prezydenta
I jeszcze bez wątpienia
Pisowców do więzienia
W swym liście jestem szczery
Pozdrawiam renifery.

10

@Pawel13sz Pojedynki na gole Ronaldo i Messiego to było coś pięknego.

3

@DonMatteo901 Jeden z nielicznych księży, którzy głośno mówili o pedofilii w KK. Nie bał się nikogo. Potrafił nawet skrytykować Wojtyłę i powiedzieć, że wiedział on o przypadkach pedofilii czy też, że jego działania były nieskuteczne. Świetny kapłan.

43

"Zamknięto ludzi krystalicznie uczciwych"

Hahahahha

7

O, Duda pomylił ułaskawienie z uniewinnieniem.

0

@MarioVeB! Ech.

6

@July_6_BcN No niestety, szary człowiek idzie do więzienia, a prezydent broni bandytów. Patologia.

2

Myślę, że uczciwie będzie, jeżeli Kamiński i Wąsik zostaną wypuszczeni z więzienia, a za ich przestępstwa odpowie Donald Tusk, bo przecież to i tak krętacz i złodziej. No i oczywiście odszkodowanie dla Wąsika i Kamińskiego za niesłuszne skazanie (tak 10 mln złotych powinno wystarczyć) oraz dożywotnia renta dla ich rodzin za traumatyczne przeżycia. No i to oczywiście wszystko z majątku Donalda Tuska, z tego, co nakradł.

0

@michal26 Miałem to samo, gdy jeszcze mieszkałem na wsi. Orange (albo jeszcze wtedy Neostrada) tak przyspieszył internet, że całkowicie wyłączył usługę. Najgorzej, że dzwoniłem na ich infolinię, podawali kody, kroki, instrukcje - nic. Stwierdzili, że muszą wysłać technika. Technik przyjechał, sprawdził, zadzwonił i im powiedział, że mają włączyć. Teraz mam Vectrę i ogólnie jest w porządku.

0

@KamQiX Słyszałem o tych bezpodstawnych oskarżeniach :P

18

Śmialiście się z @MesQueUnClub96, że dzieciak, a to on rozegrał Was jak dzieci!

Brawo, byku! Czasami miewasz doły i poczucie beznadziejności. To dowód na to, że wiele rzeczy można i da się, jeśli się chce, bo jakby nie patrząc, to jest sukces. Nie daj sobie wmówić, że jest inaczej. Gratulacje! I to najważniejsze - bez ironii.

5

Właśnie odczytałem mail od księgowej, w którym napisała o zmianach w wysokości składek w przypadku jednoosobowej działalności gospodarczej. Teraz słucham "Marszu pogrzebowego" Chopina.

1

Komentarz usunięty

9

Zibi trafnie o Bartomeu.


7

Myślałem, że to człowiek bóbr, ale to jednak prawdziwe konto.


1

@hayek Tam wszyscy mają takie cele czy tylko on i elita?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?