2

Ricky Rubio kończy karierę.


1

@JimMorrisonFCB Czas zrobić porządki...

1

@Kgorecki2500 Dziękuję dobry człowieku! :)

1

@HighestInTheRoom Valdes, Alves, Puyol, Marquez, Alba, Busquets, Rakitić, Iniesta, Messi, Eto'o, Ronaldinho.

1

@Filip_10 Dziękuję. Polecam tego Allegrowicza.

5

No to gość wywoła chyba wojnę domową we Włoszech.


1

@fcbarcafan19 Dziękuję, dobry człowieku :)

2

@HighestInTheRoom Ogólnie polecam. Też mocno ograniczyłem cukier. To nie tak, że nie jem go wcale, bo zjedzenie ciasta od czasu do czasu jest zupełnie czymś normalnym. Mam na myśli sytuacje, w których potrafiłem zjeść paczkę ciastek o 23 i popić to colą. Zdecydowanie polecam. Zgubiłem kilogramy, mam lepsze wyniki badań, zacząłem lepiej sypiać, mam więcej energii i ogólnie, czuję się taki lżejszy :D

18

A ja, jako człowiek, który był uzależniony od energetyków, pijąc po dwa monstery dziennie, chciałbym przestrzec przed piciem tego gówna. Niszczy zdrowie, nie wspominając już o marnowaniu pieniędzy.

Jasne, wszystko jest dla ludzi, a każdy sam podejmuje decyzje, ale osobiście cieszę się, że od roku jestem wolny i nie ciągnie mnie już w stronę picia tego specyfiku.

Więcej pieniędzy w portfelu, lepsze wyniki badań, lepsze samopoczucie i więcej energii.

2

Zemsta za mundial 2022.


1

@IronSanHybrid Taktyczny.

3

@tristan87 Jak do tego doszło? Nie wiem.

8

@Comentateiro O, Rafał Patyra mówiący o wartościach. Ten sam Rafał Patyra, który zdradził żonę i ma dziecko z inną kobietą. Ale grunt, że prowadził program religijny.

4

"Zaledwie kilka tygodni po narodzinach córeczki Bruna Biancardi i Neymar zakończyli swój związek . Kością niezgody okazała się modelka OnlyFans, Aline Farias, która ujawniła swoje wiadomości z zawodnikiem. 31-latek wypisywał do niej z zapytaniem, gdzie może znaleźć jej nagie zdjęcia . Przypomnijmy, że to nie był to odosobniony występek, którego dopuścił się napastnik. W czasie gdy Biancardi była w ciąży, mężczyzna został przyłapany na zabawie z dwoma kobietami podczas imprezy w klubie nocnym w Barcelonie.

Neymar po raz trzeci zostanie ojcem. Mama to brazylijska modelka , która jest w trzecim miesiącu ciąży. Zaszła w ciążę podczas ich romansu , w tym podczas rekonwalescencji piłkarza po kontuzji kolana - czytamy."

Panie Neymarze, jeżeli to prawda, to bardzo, ale to bardzo nieładnie. Jak mawiał Pan Mariusz Pudzianowski: "Tak się nie robi".

0

@Pedri16Future Nie napisałem, że wielu, tylko niektórzy. Nieważne :)

@Emhyr ale ja nie mówię, że oni na pewno wygrają mistrzostwo, a Michel będzie wielkim trenerem. Po prostu stwierdzam, że już teraz robią coś fajnego i to nie jest łatwe, bo jednak 48 pkt i 46 goli robi wrażenie. 12 goli więcej od Barcelony, a nie mają Lewego, Raphinhi, Ferrana czy Felixa.

7

To jest niesamowite, jak niektórzy umniejszają Michelowi i Gironie. Na pewno się skończą, na pewno upadną, na pewno Michel się nie sprawdzi w innym klubie, na pewno przygniecie go presja, a wszystko dlatego, byleby tylko wybielić Xaviego i pokazać, że w sumie to Michel nic się nie zna i Xavi lepszy.

A prawda jest taka, że Michel wziął zawodników, których w niektórych przypadkach nikt nie chciał, poskładał ich w zespół i gra z nimi fajną piłkę.

I żeby było jasne, nie wiem, jak to się dalej potoczy, ale obecnie Michel jest zapamiętany z atrakcyjnej piłki, wyniku i stylu, a Xavi z marudzenia na konferencjach.

I tak jak mówię - wszystko na chwilę obecną.

33

19 grudnia była kolejna rocznica śmierci Aloisa Alzheimera. Oczywiście nikt nie pamiętał.

0

@MESSIah16 Ciekawe, ile w tym wszystkim jest dzieci planowanych, które przyszły na świat z chęci rodziców. W momencie, gdy odejmiemy wszelkie wpadki w młodym wieku oraz te rodziny, w których ludzie rozmnażają się bez namysłu, nie zastanawiając się nawet, czy mają fundusze na zapewnienie przyszłości dzieciom, taka liczba świadomego rodzicielstwa może być naprawdę niewielka.

4

Brawo, pani Igo!


0

Seriale osadzone w klimacie szpitala psychiatrycznego. Co polecacie?

6

Taka sytuacja.


2

@panczo Ale jakich ras? Jeżeli mówisz konkretnie o bulterierze, to jest to stosunkowo łagodna rasa, która nie znajduje się na liście ras agresywnych i ma stosunkowo mało pogryzień. Zdecydowanie częściej gryzą owczarki niemieckie, itd, a statystyki pogryzień wśród bulterierów jest na poziomie jamnika. Nie mylmy bulteriera z pitbulterierem.

Chyba że odnosisz się ogólnie do ras agresywnych, to tutaj się zgadzam, bo takie rasy jak pitbulterier, to niestety w wielu przypadkach rasa niezatwierdzona przez FCI, gdyż jest wynikiem upośledzonych genów.

4

@Trojanek23 Czyli rozumiem, że w momencie, gdy masz gwarancję, że nie zginie już żadna osoba, eliminujemy wszystkie psy policyjne, które odnajdują zaginionych, eliminujemy wszystkie psy asystujące, dzięki którym osoby niewidome mogą normalnie funkcjonować, eliminujemy psy, które pomagają osobom niesłyszącym, sygnalizując im dźwięki, eliminujemy psy, które pomagają osobom niepełnosprawnym ruchowo czy też eliminujemy psy, które u osób chorych przeczuwają atak choroby, co sprawia, że możliwe jest poinformowanie kogoś z otoczenia?

1

@don'T.R.I.P.e Z tym rocznikiem (o zniżkach i o dostaniu za darmo) to jest chyba od początku wejścia serwisu na Patronite. Wychodzi na to, że od tego czasu powinno być już kilka roczników :D

1

@Zoker @Bykunn To nie wiem, jak w Biedrze, bo w Lidlu tak jest, że zatwierdzają często na odległość. Wiem, bo żona pracowała i też się kiedyś dziwiłem, że nie weryfikowali mojego wieku i mógłby sobie ktoś kupić, a ona na to, że w tym przypadku zatwierdził mi ktoś na odległość :P

1

@Zoker To tak do końca nie działa. Pracownik kas samoobsługowych ma również dostęp do takiego głównego systemu, gdzie może zatwierdzać tak jakby na odległość. Taki pracownik, gdy widzi, że np. na "1' stoi ktoś dorosły, a ma alkohol lub energetyka, to ze swojej bazy klika weryfikację, żeby potem nie musieć do Ciebie podchodzić i robić tego ręcznie. Oczywiście nie zawsze, ale dość często tak się dzieje :)

3

@Ojciec5tkidzieci 1. Mroczna dzielnica
2. Nico - ponad prawem
3. Nieuchwytny

Prywatnie Seagal to kontrowersyjny człowiek (mówiąc delikatnie), ale dla mnie filmy z jego udziałem to klasyk, kawał dzieciństwa i szereg wspomnień, gdy biegało się do wypożyczalni VHS, by dorwać coś i zobaczyć, jak Steven łamie kości.

16

@RinooniR Sprytna próba, panie @VegetaPolska, ale nie z nami te numery.

0

@Ojciec5tkidzieci Skisłem xD

30

Kącik językowy #022

Od deski do deski

Jeżeli czytamy jakąś książkę od deski do deski, to znaczy, że przeczytaliśmy ją od początku do końca czy też bardzo dokładnie. Dlaczego akurat od deski do deski? W dawnych czasach wszelkie książki i dokumenty oprawiało się w deski. To właśnie ten materiał pełnił rolę okładki i ochraniał papier przed zniszczeniem. Jeżeli zatem ktoś chciał zaznajomić się z całym dziełem literackim, musiał mimo woli przeczytać je od deski do deski, czyli od pierwszej do ostatniej strony.

Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13937909#comment-13937909

@Seneka @Mario96w @JimMorrisonFCB @Stinger_ @mekston @Joe_Barbaro @Tomaszekkkkk @Culer9002 @Culers @Szalik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?