NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@tomek8756 Cytując panią Wandę Traczyk-Stawską, w kierunku Bąkiewicza można jedynie powiedzieć "Milcz, głupi chłopie! Milcz, chamie skończony!".
5
Jakoś nigdy mi nie żal ludzi, którzy tracą palce wskutek zabawy petardami.
11
@hayek Ktoś straci robotę.
7
Dziś 69. urodziny obchodzi Denzel Washington. Ciągle w świetnej formie, ciągle zdolny do dynamicznych ról.
Trylogia "Bez litości", Karmazynowy przypływ, Filadelfia, Deja Vu, Dzień próby, Człowiek w ogniu, American Gangster, Kolekcjoner kości - a to tylko niektóre jego role.
Wybitna postać kina i jeden z moich ulubionych aktorów.
6
@gumaz Dlaczego wiedziałem, że pierwsza odpowiedź w tym wątku, to będzie oznaczenie tego użytkownika? :D
1
@takisobiektos @Ptasior Dlatego pomimo mojego braku sympatii do Ronaldo, na swój sposób szanuję jego "wyczyn" w Arabii. Zdaję sobie sprawę, że to liga pastuchów, ale to chyba jeden z tych nielicznych emerytów, któremu się chce i który traktuje to poważnie.
3
Karim Benzema zdezaktywował swojego konto na Instagramie. Podobno był nalot wściekłych arabskich fanów. Już wcześniej Benzema był mocno krytykowany za swoje zaangażowanie, a po 5:2 z Al-Nassr chyba poszło jeszcze mocniej.
2
@sevs Nie wszyscy wiedzą, że nosi koszulkę z numerem 7, bo jego idolem jest Cristiano Ronaldo.
7
Victor Roque dołącza do Malcolma i Ibrahima Affelaya.
1
@adi7adi8 Łukasz Kaczmarek nie jest nominowany. Jest tylko Śliwka. Zgadzam się, bo środowisko żużlowe i siatkarskie potrafi się zmobilizować (chociażby wtedy, gdy Kurek wygrał ze Stochem).
@Stinger_ Skoczkowie mogą oberwać słabym początkiem tego sezonu. Pamiętam, że zawsze tak było, że jak np. Stoch miał lepszy początek kolejnego roku niż Kubacki, to ludzie brali to pod uwagę i głosowali na niego, bo jechali na tzw. fali aktualnego sukcesu, mimo że to Kubacki miał dużo lepszy poprzedni rok, a kolejne sukcesy Stocha już powinny były się zaliczać do kolejnego roku :P
20
Michał Pol o cenach biletów na mecz z Estonią:
- Ceny jak za finalistę ME, którym ciągle jeszcze nie jesteśmy i nie wiadomo, czy będziemy. Tak jakby to był mecz z mistrzami Europy, wicemistrzami Europy, a nie Estonią, która ma za sobą fatalne eliminacje, ale to przede wszystkim my mamy za sobą katastrofalne eliminacje, za które PZPN powinien przeprosić niskimi cenami biletów, a nie dojeniem kibiców reprezentacji Polski.
Ceny:
✅ Kategoria III – 120 zł
✅ Kategoria II – 180 zł
✅ Kategoria I – 240 zł
3
@Safrani Kontrowersyjnie. Na drugim miejscu dałbym Annę Lewandowską.
1
To prawie pewne, że tytuł Sportowca Roku powędruje do Igi Świątek. Nie da się ukryć, że Iga zasłużyła i po raz kolejny była najlepsza, ale osobiście mam nadzieję, że w TOP3 znajdzie się Natalia Kaczmarek.
Życiowy sezon naszej sprinterki:
⭐️ Wicemistrzyni świata w biegu na 400 metrów;
⭐️ Trzykrotna triumfatorka mityngów z cyklu Diamentowej Ligi;
⭐️ Drugie miejsce w finale Diamentowej Ligi;
⭐️ Pierwsza Europejka od 10 lat, która zdobyła medal w biegu na 400 metrów na globalnej imprezie;
⭐️ Dwa srebrne medale na Igrzyskach Europejskich 2023;
⭐️ Kapitalny rekord życiowy i drugi wyniki w historii polskiej lekkoatletyki w biegu na 400 metrów (49,48 s).
Niekorzystne jest to, że było to już dość dawno, ale mam nadzieję, że mimo wszystko ludzie docenią.
@TheNekro94 @michal26
1
@TheNekro94 Bardzo się cieszę, że doceniono lekkoatletów.
3
@Herato Jako joker z ławki mógłby coś tam dać. Problemem jest to, że pewnie chciałby pensji nieadekwatnej do roli w zespole, stąd też nikogo na niego nie stać.
3
@kuz Nie. W 2023 roku Cristiano Ronaldo strzelił 15 goli z rzutów karnych (reprezentacja + klub).
1
@Rewolucja123 Najpierw Messi musiał grać z nieudacznikami w reprezentacji, którzy przegrywali mu każdy turniej, potem z nieudacznikami w Barcelonie, którzy marnowali jego ostatnie lata kariery, a sama Barcelona nie zasługiwała na niego, bo on zrobił dla niej wszystko, a klub nic, a potem trafił do nieudaczników z Paryża, którzy w ogóle go nie wspierali.
Aż dziwne, że teraz koledzy z reprezentacji doczekali się od niektórych ciepłych słów.
0
@Rust_Cohle Ronaldo chyba bezdyskusyjnie. Gdzieś trzeba byłoby tutaj wstawić Cruyffa, ale nie widziałem go, więc trudno ocenić. Zidane to też mocny kandydat. Ogólnie to trudno ocenić, bo ogrom prezentowało zbliżony poziom, a mamy przecież jeszcze obrońców.
10
A gdyby tak napisać, że Messi jest fantastycznym piłkarzem, ale też Ronaldo jest fantastycznym piłkarzem, i móc uśmiechnąć się po golach obu zawodników, nawet w lidze pastuchów, bo za chwilę te dwie wybitne kariery się skończą, to co? Zawaliłby się świat? Zamkniętoby La Ramblę? Ość z karpia stanęłaby w gardle? Może czas zachowywać się jak normalny kibic, który potrafi docenić fakt, że tych dwóch gości zrobiło dla futbolu ogrom, a nie jak rozwydrzony dzieciak rodem ze szkolnego korytarza.
1
United ten Haga po siedmiu godzinach bez bramki wreszcie strzeliło gola, ale hejterzy i tak powiedzą, że nie rozwija drużyny.
5
Ostatni strzelony gol 6 grudnia. Może za chwilę Erik ten Hag pobije kolejny rekord.
1
@norbi77 Wykluczyli :P
1
@MESSIah16 Dorzucilbym Usaina Bolta. Raz, że 8 złotych medali na trzech igrzyskach z rzędu (9, gdyby nie głupota dopingowa kolegi z drużyny), a dwa, że on w swojej konkurencji faktycznie zrobił coś, co przekracza ludzkie pojmowanie: ustanowił niebotyczny rekord świata.
0
@Nazio_87 Tak też się pocieszam :P
1
@Nazio_87 Nie mam napadów snu, to raczej wynika z braku energii, co wynika znów np. z braku testosteronu, którego z jakiegoś powodu nie wytwarzam. W przypadku regularnych zastrzyków - potrafię funkcjonować i czuję się w porządku, ale to wiążę się z regularnym kłuciem się w tyłek.
Panie, płacę składki, proszę się do NFZ zgłosić :P
2
@norbi77 Ach, no tak, rozwalona gospodarka hormonalna. Część hormonów mam regulowanych i uzupełnianych sztucznie: w postaci zastrzyków lub leków, bo w przeciwnym razie mógłbym spać nawet 15 godzin i zasypiać na siedząco.
1
Jeżeli w przypadku kogoś można powiedzieć, że medycyna jest bezradna, to zdecydowanie moja osoba pasuje do tego opisu.
Jeżeli myślicie, że odwiedzenie pięciu endokrynologów, urologa, dwóch neurologów, dietetyka, neurochirurga, chirurga, kardiologa; zrobienie USG nerek, brzucha, tarczycy, jąder, rezonansu mózgu, rezonansu przysadki mózgowej, EKG, UKG, zbadanie ALT, PSA całkowitego, estradiolu, glukozy, beta HCG, TSH, IGF1 somatomedyny, insuliny, kortyzolu, morfologii, potasu, prolaktyny, sodu, testosteronu, tyroksyny, wapnia, coś da, to jesteście w błędzie.
"Bardzo mi przykro. Nie będę udawała, ale nie mam pojęcia jak panu pomóc. Jeszcze czegoś takiego w medycynie nie widziałam" - usłyszane od endokrynologa, który na Znanym Lekarzu ma kilkaset pozytywnych opinii i słynie z rozwiązywania spraw beznadziejnych, a na wizytę prywatna u niego czeka się długi czas.
Sobie i Wam życzę zdrowia, bo na swoim przypadku wiem, jak jest cenne i jak skutecznie może człowieka sponiewierać.
3
Spokojnie, przeproszą Liverpool i przecież wszystko będzie dobrze.
5
xD - trudno powiedzieć coś więcej.
https://x.com/tvp_info/status/1739690015511150841
0
Bournemouth w świetnej formie. Ostatnia porażka 4 listopada z City. Od tego czasu 5 zwycięstw i 1 remis. Teraz zapowiada się na kolejne zwycięstwo. Iraola robi robotę? Początek miał tragiczny - 9 meczów bez zwycięstwa.