NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Moim zdaniem Al-Hilal idą na mistrza. Raz, że zrobili zagraniczne transfery dość mądrze, bo ściągnęli piłkarzy dobrych, ale też takich, którzy w większości są jeszcze przed 30-tką, więc chce im się grać. Oprócz tego mają chyba najlepszą "krajówkę", na czele z Al Dawsarim.
1
@Criss18Barca Tego nie kwestionuję. Też słyszałem bardzo dobre opinie. Bardziej miałem na myśli to, że to nie musi oznaczać jego definitywnego końca z telewizją. Mam nadzieję jednak, że zostanie, bo uwielbiam jego głos w przypadku lekkoatletyki czy pływania.
1
@MesQueUnClub96 Na razie to tylko plotki. Poza tym może być też tak, że straci teleturniej, ale pozostanie w sporcie. Czas pokaże.
3
W mojej opinii Krzysztof Cugowski ma jeden z najlepszych głosów w historii polskiej muzyki. Jego skala głosu sięga dużo wyżej ponad górne C tenora. Wyciska niesamowite góry.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@tristan87 Szkoda tylko, że tę karę zapłacimy my, podatnicy, bo kara nałożona jest na ministerstwo zdrowia, a nie na samego Niedzielskiego. A szkoda, bo każdy polityk powinien być surowo pociągnięty do odpowiedzialności.
3
Śląsk Wrocław w 2021 roku:
Łukasz Bejger
Przemysław Bargiel
Sebastian Bergier
Śląsk Wrocław w 2024 roku:
Aleks PETKOV
Simeon PETROV
Rosen PETKOV Bozhinov
Co prawda Petkov Bozhinov jest na testach, ale bardzo prawdopodobne, że zostanie.
6
@mrboom Chyba nawet na La Rambli był jeden taki, który się chwalił, ze jak pracodawca nie da mu urlopu w okresie świątecznym, to on zawsze bierze L4 :D
7
@Danny Gaucho Przede wszystkim, to Ty chciałeś te bułki ukraść. Przepraszam bardzo, ale mówienie "Jestem Zwycięzcą Złotej Piłki FcBarca.com 2022" nie daje żadnych benefitów. Wiem, bo też byłem w tym czasie na zakupach i stałem obok.
7
A ja proszę, abyśmy w tym całym gąszczu świątecznej gorączki, byli wyrozumiali dla pracowników marketów. Wiem, że denerwują nas kolejki, wiem, że często chcemy, aby to wszystko działało szybciej i sprawniej, ale większość z tych pracowników naprawdę bardzo się stara i zasuwa jak dzikie osły. W okresie przedświątecznym często nie mają okazji, by wyjść na przerwę lub do toalety, bo trzeba stać na kasie, trzeba rozładowywać towar, trzeba ogarnąć wypieki, trzeba zrobić multum innych rzeczy. Jest to bardzo trudne, bo tych ludzi jest zwyczajnie zbyt mało w kontekście pracy, która ich czeka. Bądźmy wyrozumiali, starajmy się nie krzyczeć, nie popędzać, uśmiechnijmy się, uraczmy miłym słowem czy zwyczajnym "dziękuję". To naprawdę wiele daje tym pracownikom.
11
Według „Forbesa” Iga Świątek jest najlepiej zarabiającą sportsmenką 2023 roku. Polska tenisistka na korcie i z działalności pozasportowej zarobiła łącznie 23,9 miliona dolarów
1
@BorzyKrzys Zgadzam się. Skoki komentował katastrofalnie, ale duet Babiarz-Chmara to mój ulubiony duet lekkoatletyczny. I co jak co, ale Babiarz potrafi świetnie władać polszczyzną.
10
Rozpiska Znachora (1981) na okres świąteczny:
23 grudnia (sobota) o 17:25 na kanale Stopklatka
23 grudnia (sobota) o 21:25 na kanale TVP Polonia
24 grudnia (Wigilia) o 8:30 na kanale TVP Kobieta
24 grudnia (Wigilia) o 17:25 na kanale Kino Polska
25 grudnia (Boże Narodzenie) o 2:10 na kanale TVP Polonia
25 grudnia (Boże Narodzenie) o 12:35 na kanale TVP HD
25 grudnia (Boże Narodzenie) o 13:55 na kanale Zoom TV
25 grudnia (Boże Narodzenie) o 20:00 na kanale TVC
26 grudnia (Boże Narodzenie - dzień drugi) o 9:55 na kanale Zoom TV
26 grudnia (Boże Narodzenie - dzień drugi) o 14:00 na kanale TVC
26 grudnia (Boże Narodzenie - dzień drugi) o 17:30 na kanale TVP HD
27 grudnia (środa) o 12:35 na kanale Kino Polska.
1
No to nieźle.
0
Xavi to podszywka. Inaczej tego nie da się wytłumaczyć.
0
@FcPortoFan1999 Zwolnić za działanie na szkodę klubu! :P
10
Prawda jest taka, że jeżeli ktoś będzie chciał się doczepić do stronniczości przekazu, to nawet w momencie, gdy pochwalą Kaczyńskiego i PiS, to i tak ten ktoś powie, że stoją po stronie PO.
Po jednym wydaniu nie ma co wyciągać większych wniosków, ale mam nadzieję, że będzie po prostu lepiej.
20
Ktoś może powiedzieć, że już lecą z propagandą, ale jakby się tak przyjrzeć, to na razie mówią samą prawdę. To może być dla niektórych szok, ale faktycznie tak było :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ptasior "Chamstwo w państwie" jeszcze nigdy nie było tak dosłowne i aktualne.
4
Jakbym widział Barcelonę Xaviego, chociaż w sumie ona drży przed każdym przeciwnikiem.
6
Ojej.
15
@Pedri16Future Dopuścić Gironę, wyrzucić City. Wszyscy będą zadowoleni.
1
@AllBundy Matko, czemu pomyślałem o Denzelu Washingtonie, chociaż w "Trenerze" gra Samuel. Nie mam pojęcia, jaki proces w mojej głowie powstał :D
1
@P33ck "Trener" mój ulubiony film Denzela i chyba ogólnie ulubiony z gatunku sportowych.
0
@Kgorecki2500 @Ojciec5tkidzieci Tutaj jednak warto nadmienić, że obecnie bajka jest znana nam pod kątem sympatycznej historii dla dzieci. Jednak dawniej
bajka była po prostu krótkim utworem wierszowanym, gdzie pod zachowaniem zwierząt kryły się pewne morały i pointy. Niekoniecznie dla dzieci :P
2
@arasz1819 @Rewolucja123 W dużym skrócie: najpierw w jednym wywiadzie Rzeźniczak powiedział, że matka jego dziecka była prostytutką i w takich okolicznościach ją poznał, a teraz w Dzień Dobry TVN (wspólnie ze swoją kolejną partnerką) stwierdził, że nie czuje żadnych więzi z córką, nie ma z nią kontaktu i jego przyszła córka nie będzie się z nią spotykać. Już nie wspominając o jego zdradach (czy tam zdradzie) czy tym, że jak umierało pierwsze dziecko (tak, to jeszcze inne, z jeszcze innego związku), to podobno wrzucał słodkie fotki z zaręczyn, itd. I oczywiście po każdym wywiadzie, każdej krytyce ze strony fanów, płacze w mediach, jaki to on bidny i atakowany przez ludzi czy dziennikarzy.
19
KĄCIK JĘZYKOWY #018
PŁAKAĆ JAK BÓBR
Płakać jak bóbr oznacza 'płakać bardzo mocno, płakać rzewnymi łzami. Wyjaśnienie tego związku jest możliwe dzięki cofnięciu się do bajek Ezopa. Kiedyś na bobry polowano nie tylko ze względu na futro, ale przede wszystkim dla ich wydzieliny. Wydzielina ta była bardzo cenna, gdyż uważano, że posiada właściwości lecznicze. Gruczoły wytwarzające ją znajdowały się w okolicach odbytu i ogona, przez co często były mylone z jądrami. Dlatego też, jeżeli ktoś chciał uzyskać taką wydzielinę, to musiał upolować bobra i odciąć mu genitalia.
W bajce Ezopa, jeden z bobrów, który był ścigany przez łowców, nie chcąc stracić życia, postanowił własnymi zębami odgryźć swoje jądra. W ten sposób ocalił życie, ponieważ nie był już cenny dla myśliwych. Dlaczego zatem płakał jak bóbr? Można się domyślać, że było mu bardzo szkoda swoich klejnotów, bo przecież stracił coś wartościowego.
Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13892256#comment-13892256
@Seneka @Mario96w @JimMorrisonFCB @Stinger_ @mekston @Joe_Barbaro @Tomaszekkkkk @Culer9002 @Culers @Szalik
8
@Encore Wincyj życia prywatnego w social mediach i telewizji, wincyj!
- Dzień dobry. Czy chcieliby udzielić państwo wywiadu dla naszej stacji?
- Nie, dziękujemy. Nie jesteśmy zainteresowani, ponieważ chronimy swoją prywatność.
Nie ma za co, drodzy Rzeźniczakowie.
0
@LaLigaPD A ile trofeów do gabloty!