NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej Michał Adamczyk rozwiązał umowę z TVP z początkiem grudnia. Na odchodne ma mieć zagwarantowane 15 wynagrodzeń, czyli ponad 700 tys. zł.".
To jest dramat.
1
@szymonekk Valdes zagrał chyba jedno z najlepszych spotkań w swojej karierze. Kapitalnie zatrzymał Francuza.
2
@P33ck Jak masz na środku obrony takich walczaków jak Rafa Marquez i Carles Puyol, to po prawej może biegać Oleguer :P
8
Ale Frank Rijkaard dał wtedy zmiany. Iniesta, Larsson, Belletti - każdy z rezerwowych odmienił to spotkanie. Iniesta rozruszał drugą linię, Larsson zanotował dwie asysty, a Belletti strzelił decydującego gola.
Swoją drogą, to jeden z moich ulubionych i najbardziej emocjonujących finałów. Raz, że do samego końca człowiek nie był pewny wyniku, a dwa - po tak długiej przerwie Barcelona ponownie była w finale Ligi Mistrzów.
Ronaldinho nie zagrał najlepszego spotkania, chociaż całą edycję grał kapitalnie, ale za to cała drużyna pokazała niesamowity charakter, strzelając dwa gole w ostatnim kwadransie i będąc pod ścianą. Coś, czego brakuje w aktualnej Barcelonie.
7
Do tego wczoraj Zalewski z dwiema asystami.
9
No i to jest powód do wypowiedzenia wojny. Jakie 34. miejsce?!
20
KĄCIK JĘZYKOWY #016
Myśleć o niebieskich migdałach, czyli 'być rozkojarzonym, zamyślonym'. Niektórym osobom w tym momencie przychodzi na myśl coś do zjedzenia. I o ile takie skojarzenia są normalne, to jednak w tym przypadku nie mowa o owocach migdałowca. Oprócz znaczenia biologicznego, migdały mają również znaczenie przenośne ('smakołyk, specjał, ktoś wspaniały'). Już Henryk Sienkiewicz pisał: "Tobie jednemu bym ją oddał, migdał, powiadam migdał". A dlaczego akurat niebieskie? Bo niebiańskie, czyli wspaniałe! Jesteśmy zatem rozkojarzeni, bo myślimy o jakichś pięknych rzeczach, osobach lub zjawiskach.
Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13875946#comment-13875946
@Seneka @Mario96w @JimMorrisonFCB @Stinger_ @mekston @Joe_Barbaro @Tomaszekkkkk @Culer9002 @Culers @Szalik
1
@DonMatteo901 Koszmarna interpunkcja i koszmarna składania. Nie wiem, czy on ma w ogóle świadomość, co napisał.
12
Wczorajszy transparent kibiców Crveny Zvedy Belgrad w meczu z Manchesterem City.
5
@pt9 Aż sobie chyba zagram :P
3
@Lola120 Kiepsko, ale u mnie akurat wynika to z przewlekłych chorób i tego, że lekarze nie bardzo mają pomysł, co u mnie jest tego przyczyną.
0
Za darmo to byłoby za drogo.
2
Ten Ćwięka ma coś wspólnego z Konfederacją czy Koroną? Właśnie klasycznie się tłumaczy tym, że ktoś mu się włamał na konto xD
Rozumiem mieć różne poglądy polityczne, ale pisanie o cyklonie to już gruba przeginka.
0
@KrychaFCB Może i komunista, ale czy skłamał?
21
Ale że obrady polskiego sejmu będą ciekawsze od meczów Barcelony, to bym nigdy nie uwierzył.
0
Nie ma takiego wyrównywania!
1
Może i Barcelona Xaviego w tym sezonie jest nieefektowna, ale za to przynajmniej jest nieefektywna.
1
Gra Barcelony to temat zastępczy dla wybryku Grzegorza Brauna.
0
Ciekawy ten Lino z Atletico. Tak cichaczem w sumie, jak nie przystało na Brazylijczyka, a może to jest ten moment, gdy podbije Europę?
0
Tusk przejął władzę i od razu zawstydza Paryż. Elegancko. Oby tak dalej.
1
Gol Griezmanna.
5
Za każdym razem, gdy PSG odpada z rozgrywek, gdzieś tam w Afryce, na twarzy małego dziecka pojawia się uśmiech. Oby dziś kolejne dzieciątko miało powód do radości.
3
Griezmann z 5 golem w tym sezonie Ligi Mistrzów.
18
Xavi: Byliśmy lepsi. Antwerpia nie chciała grać w piłkę.
0
@kynio302 Biedna pani Stenia :(
6
Grubo.
5
Policjant z początku filmu "Kevin sam w domu" to ta sama osoba, która jest złodziejem i próbuje okraść dom. Można to poznać po złotym zębie.
1
@takisobiektos Tak, Slaughter ma 36 lat i chyba do EuroBasketu już nie dociągnie. On chyba już nawet komunikował związkowi, że będzie powoli kończył imprezę. Mam jednak nadzieję, że będzie mieć naprawdę fajny mecz pożegnalny, bo zrobił ogromnie dużo dla naszej kadry i niesamowicie zżył się z ekipą. Taki pożegnalny występ razem z naszymi gwiazdami byłby fajnym ukłonem.
0
@Encore Polski związek robi wszystko, by Podziemski przy dostaniu obywatelstwa nie był traktowany jako naturalizowany gracz. Gdyby to wyszło, to może chociaż w jednym meczu reprezentacji zobaczylibyśmy na boisku Sochana, Podziemskiego i Slaughtera.
0
@P33ck Dlatego moim zdaniem siłę ligi powinno oceniać się patrząc na wszystkie drużyny, również te, które biją się o utrzymanie.