NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Chris Paul złamał lewą rękę i w przyszłym tygodniu przejdzie operację. No to chyba po GSW w tym sezonie, nad czym ogromnie ubolewam.
Paul złamana ręka, Klay jedzie na operach, Green z zawieszeniem, a Wiggins jest cieniem samego siebie.
2
Ewidentnie masowa ucieczka ze szpitala psychiatrycznego.
https://www.facebook.com/watch?v=3570202769868273&locale=pl_PL
2
@bartas97 Obstawiam dwa czołowe miejsca dla Igi Świątek i Bartosza Zmarzlika. Iga wiadomo, najlepsza, a Zmarzlik z mistrzostwem świata + środowisko żużlowe potrafi się mobilizować. Śliwka też powinien być wysoko, bo kibice siatkówki lubią głosować.
Osobiście trzymam kciuki za jak najwyższe miejsce Natalii Kaczmarek.
5
6 stycznia 2001 r. - Adam Małysz wygrywa Turniej Czterech Skoczni
6 stycznia 2017 r. - Kamil Stoch wygrywa Turniej Czterech Skoczni
6 stycznia 2018 r. - Kamil Stoch wygrywa Turniej Czterech Skoczni
6 stycznia 2020 r. - Dawid Kubacki wygrywa Turniej Czterech Skoczni
6 stycznia 2021 r. - Kamil Stoch wygrywa Turniej Czterech Skoczni
Święto Trzech Króli.
31
@Rust_Cohle Oczywiście, że biorę. Nie interesuje mnie Ronaldo, nie interesuje mnie Messi. Nic to nie zmienia w moim życiu. Za to 150 tysięcy złotych ewidentnie może poprawić moją egzystencję.
1
@LS Dziękuję Ci :)
3
Ależ powrót Igi. Niesamowity charakter pokazała ta dziewczyna.
Polska pokonuje 3:0 Francję i melduje się w finale United Cup. Finał jutro o 7:30, a rywalem Polski będzie zwycięzca meczu Australia - Niemcy.
0
@FCB_dimiC Głos na mnie, to głos na Wilimowskiego.
3
@MESSIah16 Wybieram odpowiedź "C".
20
Na marszu 11 stycznia w obronie wolnych mediów ma być ponad 2 miliony, 1.5 mln Adamczyka i 600 tys. Pereiry.
1
@JimMorrisonFCB Dziękuję ;)
1
@MESSIah16 Nie wiem, jakie będzie, ale życzyłbym sobie, żeby Natalia Kaczmarek była w czołowej trójce.
10
Skoki Kamila Stocha wyglądają coraz lepiej. Chyba to, co najgorsze ma już za sobą, a ostatnio ewidentnie jest lepiej. Najważniejsze, że on w tym wszystkim zaczyna dostrzegać radość. Oby tak dalej.
1
@ranger3120 Wspaniała gra.
17
Kącik językowy #023
BANK
Bank pochodzi od łacińskiego słowa "banco", co oznacza "ławkę". Dlaczego akurat ławka? To właśnie na niej włoscy i francuscy złotnicy wykładali swoje pieniądze, które później wymieniali, będąc tym samym prekursorami w handlu pieniędzmi. I chociaż dzisiaj bank jest pięknym budynkiem, to jednak wszystko zaczęło się od zwyczajnej ławki. Zresztą, podobnie sprawa wygląda w przypadku bankruta, który wziął się od słowa "bankrupt". Bankrupt to nic innego jak połączenie słów "bank" i "rupt". Ten drugi wyraz w łacinie oznacza 'złamany'. Handlarz pieniędzmi, który stracił cały majątek, musiał złamać swoją ławkę, co było symbolicznym potwierdzeniem poniesionej porażki.
Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13944013#comment-13944013
@Seneka @Mario96w @JimMorrisonFCB @Stinger_ @mekston @Joe_Barbaro @Tomaszekkkkk @Culer9002 @Culers @Szalik
2
@Culer9002 Dziękuję :)
9
Komentarz usunięty
4
@Ojciec5tkidzieci Pozdrowienia dla wszystkich dzieci.
1
@JimMorrisonFCB Też mnie to mocno zaskoczyło. Myślałem, że gość ma jakieś 70 lat, ale jak się tak teraz patrzy na filmografię, to w ogóle by się przecież nie zgadzało.
5
93. urodziny obchodzi dziś kolejna legenda kina - Robert Duvall.
Tom Hagen, Bill Kilgore, Joseph Palmer - i wiele innych kultowych ról.
@Ojciec5tkidzieci @MesQueUnClub_87 @BorzyKrzys @escarabajo @JimMorrisonFCB
2
@escarabajo Jak czuwasz :P
2
@escarabajo Panie kolego, kolejność alfabetyczna! :)
SPOILER: Dostałeś więcej niż 1, ale nic więcej nie zdradzę :D
7
@MesQueUnClub96 Dodi, przypomnij sobie zasady języka polskiego. Liczbę punktów, nie ilość.
3
O, dziękuję za nominację.
Ode mnie głos pójdzie na @Danny Gaucho @JimMorrisonFCB i @escarabajo, chociaż liczba punktów pozostanie tajemnicą.
0
@maroon Pięknie dziękuję.
0
Najlepsze planszówki dla dwóch osób? Co polecacie? Najlepiej właśnie takie, by gra w dwie osoby miała sens plus, jeśli się da, nie było zbyt dużego elementu losowości, a sama gra miała sens nawet wiele, wiele razy.
Scrabble, Monopoly i Chińczyk już się trochę znudziły.
5
Powinni zorganizować jakiś Superpuchar, w którym Barca zmierzyłaby się z Manchesterem United, a kapitanami drużyn byliby odpowiednio Raphinha i Antony
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Xavi to człowiek, który nie zna słowa taktyka.
0
Znając tendencję Barcelony do przepłacania piłkarzy, to oni nam jeszcze wcisną tego Munira za jakieś 10 mln euro.