NeroTFP1
Dołączył/a: listopad 2023
Gliwice
20 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gra Barcelony Xaviego to zasłona dymna przed finałem Superpucharu Hiszpanii i fazą pucharową Ligi Mistrzów.
6
"Wstyd mi za ciebie. Nisko upadłeś. Tańczysz jak ci zagrają. A kiedy mówią skacz, pytasz, jak wysoko".
Nie wiedziałem, że Stephen King w swojej książce pisał o Andrzeju Dudzie.
0
@FcPortoFan1999 No jeżeli Klay będzie chciał gigantycznego kontraktu za obecną dyspozycję, to raczej nikt mu go nie da. On może zostać pod warunkiem, że będzie chciał kontrakt adekwatny do roli w zespole :P
0
Golden State Warriors są obecnie zdania, że każdy zawodnik poza Stephenem Currym jest do wzięcia.
0
Andrzej Duda przeciwko Andrzejowi Dudzie.
26
@TR3YWAY Odchodząc od głównego tematu tej wypowiedzi, to nic chyba nie irytuje mnie bardziej niż wplatanie do wypowiedzi tych modnych, zagranicznych wyrażeń. Wiem, że ta osoba żyje w przeświadczeniu, że dzięki temu będzie fajna, atrakcyjna, taka nowoczesna, ale dla mnie to po prostu żenada. Może jestem starym grzybem i się czepiam, ale tak to odczuwam.
4
@TheNekro94 Przecież to post z protestu w Warszawie z października :P
16
Kącik językowy #024
Na szarym końcu
Dlaczego jeżeli ktoś zajął ostatnie miejsce, to mówimy, że jest na szarym końcu? Powiedzenie to ma swoje źródło w tradycji szlacheckiej. Dawniej podczas uczt, bogate i wpływowe osoby znajdujące się najwyżej w hierarchii społecznej, zasiadając do stołu, zajmowały najlepsze miejsce, ubierając się w drogie i purpurowe szaty. Osoby biedne i o niższym statusie społeczny wkładały szare stroje i zajmowały miejsca na końcu stołu.
Druga wersja pochodzenia tego związku frazeologicznego mówi o tym, że w dworach przód stołu, gdzie siedziały wysoko postawione osoby, przykrywano białym obrusem, natomiast koniec stołu, gdzie zasiadała służba domowa i ludzie ubodzy, był przykryty obrusem z szarego płótna.
Poprzednia część: https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13955225#comment-13955225
@Seneka @Mario96w @JimMorrisonFCB @Stinger_ @mekston @Joe_Barbaro @Tomaszekkkkk @Culer9002 @Culers @Szalik
1
@arasz1819 Celnie.
0
@MarioVeB! Paweł Brożek.
5
Co jak co, ale takiego syfu i burdelu w tym państwie to jeszcze nie było.
22
Rzeczniczka marszałka Sejmu Katarzyna Karpa-Świderek o barierkach:
- Celem nadrzędnym jest bezpieczeństwo demonstrantów i funkcjonariuszy w czasie zgromadzenia. Zabezpieczenia staną na prośbę policji i po proteście zostaną zdemontowane. Sejm jest i będzie otwarty i bezpieczny dla obywateli. Czy to się komuś podoba czy nie.
Dziękuję, do widzenia.
23
@Hosh Krzysio na pewno albo żartuje, albo to jest wyrwane z kontekstu, albo po prostu jesteśmy zbyt głupi, by go zrozumieć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@okiemtypera_lucaxx95 Ale to Ty dzwonisz.
0
@mekston Zdecydowanie.
0
Antułan to pan piłkarz.
2
@gumaz 2 miliony, 1.5 mln Adamczyka i 600 tys. Pereiry.
2
Miło będzie zagrać w finale z Atletico.
3
Sebastian Riedel nowym wokalistą Dżemu.
0
Wyobraź sobie, że Twoim ojcem jest Andrzej Duda, wujkiem Jacek Sasin, a bratem Oskar Szafarowicz.
4
@koksik2700 Wspaniała kobieta. Naturalnie piękna. Monica ma w sobie to coś, a do tego niepowtarzalną klasę.
1
Gdyby ktoś chciał kupić.
1
"Matt Bellamy z Muse ogłosił, że wspólnie z Ilanem Eshkerim skomponował oryginalną ścieżkę dźwiękową do nowego audiobooka "1984" George'a Orwella! Muzyka została nagrana w London Metropolitan Orchestra w Abbey Road Studios.
W rolę bohaterów powieści wcielą się m. Andrew Garfield, Cynthia Ervio, Andrew Scoot i Tom Hardy. Premiera 4 kwietnia w serwisie Audible".
Uwielbiam Muse, uwielbiam Bellamy'ego. Liczę na świetne kompozycje, bo co jak co, ale kompozytorem Bellamy jest świetnym.
2
GSW z Wigginsem na boisku: -150
GSW bez Wigginsa na boisku: +157.
Niesamowity zjazd. Chyba problemy osobiste jednak okazały się być poważniejsze niż sądzono. Przed przymusową pauzą, zwłaszcza w mistrzowskim sezonie, Wiggins był cudowny. Teraz wygląda to dramatycznie. Szkoda, bo mam sporo sympatii do niego.
1
@DDM Cenna uwaga, dziękuję. Chociaż czasami lubię sobie dać luz w tej poprawności, bo na co dzień w pracy bardzo dbam o nią, więc trzeba się trochę odchamić. Niemniej uwaga słuszna :D
3
Dwa lata temu napisałem list do Świętego Mikołaja. I chyba on istnieje, bo spełnił część z moich życzeń. Liczę, że z kolejnymi prośbami wyrobi się do następnych świąt.
Kochany Mikołaju!
Z polskiego piszę kraju
Mam życzeń tylko kilka
To będzie szybka chwilka
Więc pragnie moja dusza
Usunąć Mateusza
Chcę także na te święta
Nowego prezydenta
I jeszcze bez wątpienia
Pisowców do więzienia
W swym liście jestem szczery
Pozdrawiam renifery.
10
@Pawel13sz Pojedynki na gole Ronaldo i Messiego to było coś pięknego.
3
@DonMatteo901 Jeden z nielicznych księży, którzy głośno mówili o pedofilii w KK. Nie bał się nikogo. Potrafił nawet skrytykować Wojtyłę i powiedzieć, że wiedział on o przypadkach pedofilii czy też, że jego działania były nieskuteczne. Świetny kapłan.
43
"Zamknięto ludzi krystalicznie uczciwych"
Hahahahha