0

@Pilka_jest_okragla Ta kompilacja to trochę spod znaku "Panie, a kto tu Panu tak wykończenie spier****" :D

0

Może jestem nieco zachowawczy, ale pokusiłbym się o stwierdzenie, że w tym sezonie Legia może nie powalczyć o mistrza :D

5

@sergio5 jak pasta z kierowcą autobusu xD

6

@gumaz No cóż. Piechotą do lata będzie szła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Messibestplayerintheworld kto by kiedyś pomyślał, że Barca będzie musiała szukać zawodników w klubie z Championship ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

@donleo12 Takefusa Kubo

0

@don'T.R.I.P.e nie przesadzaj. Chłop od 2017 strzelił 8 goli...

0

@LUQIE Lile wygrało ligę, straciło trenera i bardzo ważnych zawodników. OM w ostatnich latach to szkoda gadać, a OL zawsze ma swoje przebłyski, ale Depay już u nas. Monaco drużyna zagadka. Powiedzmy że Rennes jeszcze w głównej stawce, ale skład bardzo przeciętny...

1

@Encore ale tak wyjmując PSG to w jakim sensie liga poszła do przodu?

5

BTW widzieliście materiał Święcickiego? Świetny polecam!


1

Puszczanie takich informacji powinno być karalne. To granie na emocjach. Ktoś chce nam drugi raz złamać serce

3

@oskar_wojak Czyżby zapowiedź transferu ojca do Atletico ? :D

2

@Zoker to Di Maria chyba łapie sygnał z innych kontynentów xd

2

@LeoMessiah
1978/1979 Juan Manuel Asensi
1982/1984 Diego Maradona
1989/1990 Robert
1991/1992 Pep Guardiola
1991/1992 Richard Witschge
1993/1994 Hristo Stoichkov
1993/1994 - 1994/1995 Romário
1995/1996 Lluís Carreras
1995/1996 Roger García
1996/1997 - 1998/1999 Giovanni
1999/2000 Jari Litmanen
2000/2001 - 2001/2002 Rivaldo
2002/2003 Juan Riquelme
2003/2004 - 2007/2008 Ronaldinho
2008/2009- :( Lionel Messi

Zgadzam się, ale nie zawsze wielcy piłkarze mieli 10, różnie bywało. Na pewno ktoś dostanie ten numer

1

@patry295 eee tam, wcale nie ;)
tutaj macie filmik o zbieraczach:



Ten miód nazywa się szalonym miodem i ponoć miód o podobnych właściwościach zbiera się też w Turcji

3

Ja się już gubię gdzie oni grają, ale atmosfera na trybunach jakby u-14 grało

0

@DonMatteo901 pisałem o tym długo przed losowaniem jak eksperci piali, że łatwi potencjalni rywale. Cały poprzedni sezon obstawiałem Bodo z handi -1, a nawet -2 i traktowałem to jako jedno z pewniejszych wydarzeń na kuponie. Przejeżdżali się po wszystkich w lidze, w Europie długo było podobnie

2

kiedyś to było... rozumiało się kiedy jest ręka... teraz to ni ma

3

@DonMatteo901 jeżeli trafią na Bodo/Glimt to odpadną. Śledziłem trochę tę drużynę w tym roku i strasznie zdominowali ligę Norweską. Świetna drużyna, dużo strzelają, często wchodziło mi handi -1 a nawet -2

1

@Odcinkowy a ja myślę, że czasami trzeba wywoływać "gówno burzę" i zobaczyć jak ludzie zachowują się kiedy jak to mawiają anglojęzyczni "gówno uderza w wentylator". Nie wiem czy darcie ryja na ulicy cokolwiek zmienia. Tu chodzi o darcie ryja, ale inne gesty też nic nie zmieniają. Ryszarda Siwca też można załatwić taką samą retoryką, ale czy takie gesty nie są potrzebne? Tu nie chodzi o to jak i czy ktoś na to zareaguje, ale o to, co "ja" jako jednostka mogę zrobić i o to jak się będę czuć z tym co zrobię. To dobrze odrobiona lekcja z "Obywatelskiego nieposłuszeństwa" Thoreau. Można też oczywiście obejrzeć mema i skrolować dalej. Niczemu to nie służy poza wyparciem - ale też nie burzy naszego porządku. Skrolujmy i zadowolmy się przekonaniem, że nic nie można zmienić. Smacznego. No offense.

3

@Odcinkowy Pytam poważnie. No chyba, że przez ostatnie lata mieszkałeś w piwnicy i ominęły Cię masowe protesty w Białorusi w tamtym roku i w sumie przez ostatnie dziesięciolecia. Tak - takie działania jak to powyższe pokazują tylko frustrację. Pytanie czy coś innego im pozostało. Odważne słowa, że blok wschodni wyrwał się z rąk ZSRR (Ukraina na przykład wygląda na wyrwaną jak cholera). 200 tysięczny tłum na ulicach też nie pokazuje siły... zostaje frustracja? A może demonstracja? Od wczoraj rozmawiamy o tym krzyku - to chyba poważniejsze działanie polityczne niż słowa polityków o tym jak bardzo im smutno. Jak dla mnie niewiele zmienia to, że z bezpiecznej pozycji wrzucicie sobie to w strefę memów.

5

@Odcinkowy "Zająć się na poważnie problemem Białorusi". Możesz doprecyzować co to oznacza? Ty myślisz, że oni po prostu od lat nie zajmują się tym na poważnie? Co ma zrobić obywatel Białorusi wobec reżimu tam panującego?

1

@klopx @Ojciec5tkidzieci a co byłoby odpowiednim pokazem protestu wobec tego co się stało? Wyrażenie oburzenia przez polityków, tak jak mają to w zwyczaju w takich sytuacjach?

9

@Ojciec5tkidzieci Ej mordeczki, ale wiecie że to działaczka z Białorusi, która w ten sposób protestuje przeciwko porwaniu Protasiewicza? (wobec obojętności zachodu pozostaje tylko krzyk rozpaczy). Mówiąc inaczej to nie jest randomowa Julka, która drze ryja bo tak

1

@Ojciec5tkidzieci Jeżeli chcesz poczytać o nalotach na Drezno, to polecam książkę Sebalda - Wojna powietrzna i literatura. Nie jest to książka historyczna sensu stricto, a raczej mocno filozofująca pozycja, niemniej wydaje mi się, że chyba nie znajdziesz nic bardziej wstrząsającego niż właśnie ten tytuł. Naprawdę mocna rzecz.

1

To jest nieprawdopodobne, że na takim poziomie i z VARem ten karny jest dyktowany. Bardziej bezpodstawne karnego dawno nie widziałem.

0

Lengletowi to chyba specjalnie nową pozycję na boisku wymyślili

0

@clyde No ale u nich też jednego cracka brak. Szkoda, że Krycha już w Rosji.

2

@Qexi obawiam się że to trochę sytuacja jak z azbestem

0

A tak w ogóle to w naszym klubie są jeszcze: Coutinho, Sergi Roberto i Pjanic. Tak jakby ktoś zapomniał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?