Niedzwiad
Dołączył/a: sierpień 2018
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
O kurde Busi chłopa wyprzedził
0
@BarcaInfo Swoją drogą co facet zaliczył zjazd to też jego. W Bordeaux wyglądał na kozaka. Teraz spojrzałem na transfermarkt - w tym sezonie 19 meczów 1 gol 2 asysty...
1
Do słownika La Rambli: Bezużyteczny jak Pjanic
0
Busi co ropuchę machnął to jego :D
1
@fenix1983 Ruiz nie błyszczy w Bradze, a my chyba po prostu nie produkujemy "9". Kiedy ostatnio w Barcy grała dziewiątka z La Masi, która wypaliła? (umówmy się Bojan nie wypalił)
0
@Jacu327 Nierealne, ale pasowałby - ten to ma dopiero ogień w oczach ;)
3
@Fawrf Takie filmiki nie pokazują wszystkiego. W fazie ofensywnej Riki bardzo przyspiesza naszą grę, szuka otwierających podań. Spójrz na akcję z 0:29 z tego filmiku. Podanie do Busiego, Busi oddaje i Riki pcha piłkę do przodu do FDJ, który dzięki temu ma dużo miejsca. Riki mógłby podać do obrońcy, co byłoby prostszym rozwiązaniem, jednak nic nie budującym. Wpływ Rikiego na płynność gry było bardzo widać podczas meczu. Co nie zmienia tego, że chłopak chyba dość średnio ustawia się w fazie obrony, co myślę może być źródłem jego problemów z minutami.
0
@ViscaBarca123 a jak wygląda Collado po kontuzji. To jeszcze materiał na duże granie?
2
Dobrze znowu widzieć uśmiech pchły
1
@patataj I ta potrzeba nie jest polityczna. Chodzi o prawo do wyrażania własnych poglądów i umożliwienie korzystania z własnych swobód obywatelskich. Ogólnie o "możliwość", niezależnie od tego przeciwko czemu są protesty. To nie tak, że godziny rektorskie były na ten jeden konkretny protest. Podobnie było chociażby w 2016. Nie można lekceważyć zasięgu protestów i tego, że studenci większość studentów w nich uczestniczy. Zajęcia można zawsze odpracować - dając też możliwość uczestnictwa w nich tym osobom, które czują teraz, że nie mogą milczeć, a z edukacji wcale rezygnować nie chcą.
2
@IronSanHybrid Oni są przekonani, że mogą wszystko. Pielęgnują to przekonanie i widać to na każdym kroku. Żyjemy w kraju w którym mówi się ludziom co mają myśleć i jak postępować.
Uniwersytety powinny być autonomiczne. Spójrzcie sobie jak wczoraj sprawę komentował prof. Pałys. UW deklaruje nawet, że oferuje studentom pomoc psychologiczną i prawną. Uniwersytety są także od tego, żeby bronić swojej społeczności, żeby bronić wolności, choćby wolności myślenia.
1
@Mario96w Mój sposób może wydać się kontrowersyjny, ale uwierz mi że działa (byłem przez parę lat kucharzem). Stopień wysmażenia sprawdzamy na własnej dłoni, a konkretniej dotykając palcami poduszki na swojej dłoni. Całość jest nieźle zaprezentowana tutaj:
https://pl.pinterest.com/pin/341007003012775636/?nic_v2=1a300L6uV
Stek daj na żeliwną patelnię, fajnie jakby był nasmarowany oliwą/olejem. Ogień daj duży (dobrze rozgrzej patelnię), później możesz nieco zmniejszyć żeby Ci się nie przypaliło, ale najpierw zrób sobię warstwę chrupiącej skórki po obu stronach. Aha - no i zasada jest taka, żeby za często nie przewracać steka.
Później już tylko sprawdzasz twardość mięsa za pomocą powyższego sposobu. Im dłużej na patelni tym twardszy stek.
Po zdjęciu z patelni dobrze jest odłożyć stek, aby odpoczął - po prostu dać go na kilka minut na talerz i przykryć folią aluminiową.
Jeżeli skorzystasz z tej metody, to daj znać jak Ci wyszło ;)
0
Lukaku gol w 30 sekundzie :D
1
@VIPER2712 Jeżeli to prawda, to jestem wielce ciekawy jak oni sobie wykoncypowali, że w ogóle warto spoglądać w jego stronę.
0
@messi564 Trochę confusing te stroje przeciwników ;)
A Gustavo - no rzeczywiście wygląda jakby się "nie nadawał"...
0
Nie wydaje mi się, żeby to była dobra decyzja, szczególnie na jego pozycji. Doznał kontuzji w najgorszym dla siebie momencie, kiedy wydawało się, że jest na fali wznoszącej. Nie chciałbym, aby skończyło się to tak ja z Arnaizem (podobny casus). To ciągle chłopak na dużą karierę, ale zostanie przy obecnej sytuacji kadrowej to ogromne ryzyko
3
@MESSIah16 Zapewne -> popełnił niedopuszczalny błąd --> musi odejść z klubu bo na tę chwilę jest zbyt dużym ryzykiem w bramce --> idzie na wypożyczenie = gra/ nie idzie na wypożyczenie = siedzi na ławie --> ergo chłopak będzie grał i się rozwijał, a nie tylko obserwował grę paryżan
1
Czyli teraz dajemy 6 zawodnikom, na których nie liczymy (vide Todibo)?
0
Rooney w Derby County gra na defensywnym pomocniku? No to widzę, że Cocu nieźle tam fantazja poniosła :D
0
@Ghotti Oby z opcją odkupu. Oby
0
@BarcaInfo Nie widziałem, nie wiem, ale brzmi trochę jak transfer do BVB, a nie do Barcy. Ktoś oglądał Norwich i jest w stanie wydać jakąś obiektywną opinię? Wg transfermarkt 2 asysty w 40 meczach w tamtym sezonie
3
@Suzu I pasowałby do ligi z tym swoim słowiańskim przykucem
0
@MrShakira W sumie podejrzewam, że ktoś kiedyś wpadnie na pomysł przesunięcia tego chłopaka na wahadło. Davies też przecież nie przychodził do Europy jako obrońca. No ale Traore z wielu względów to sc-fi dla barcy. Stawiam, że skończy się na jakimś Bellerinie...
0
@cinero1996 To w Legii teraz chyba czas na wyższą szkołę przesuwania :D Czesiu Michniewicz incoming?
0
@Maciek069 Na pierwsze pytanie odpowiedzi nie znam, ale chętnie bym się czegoś dowiedział ;). Na drugie - 7 baniek z Palmeiras w styczniu.
0
@patrykzmc2000 a są w ogóle jakiekolwiek doniesienia dotyczące jakości Matheus'a Fernandes'a? Zapewne chłop powędruje na kolejne wypożyczenie, jak wszystkie nasze brazylijskie wspaniałe odkrycia, ale o ile mamy jasny komunikat pt. Gustavo Maia się nie nadaje, o tyle o tym gościu zupełna cisza. Niby w tym Valladoid nie pograł, ale też nie wiem czy to wyznacznik biorąc pod uwagę okoliczności (kontuzja, pandemia).
1
@BarcaInfo Ja to w sumie nie rozumiem. Mamy grać na dwóch pivotów i mamy na te pozycję 3 zawodników - de Jong, Pjanic, Busi. Z oczywistych względów nie liczę Vidala, Oriola i tego brazylijskiego wynalazku. Monchu leci na wypożyczenie. Rafinha pewnie też pożegna się z klubem, zresztą to nie ta pozycja. Zostaje Puig, Alena i Pedri - wszyscy ponoć skreśleni. Kogo Koeman chce wystawiać na tym pivocie przez cały sezon?
Poprawcie mnie jeżeli się mylę, ale z prostego rachunku wychodzi, że Roberto będzie teraz zapchajdziurą na innej pozycji...
3
@dv7wisnia
Był aktywny i było widać, że bardzo chciał pokazać się z dobrej strony. Czasem chciał za bardzo i np. zderzył się dość mocno ze swoim obrońcą podczas próby wybicia futbolówki. Popełnił też jeden mega poważny błąd (Ćwiąkała mówił wręcz podczas transmisji, że trener Eibaru nie wybacza takich błędów) i stracił piłkę. Chciał skontrolować przestrzeń za plecami i nie zauważył Emre Mora, który go wyprzedził. Wydaje mi się, że jest nadzieja, żeby Damian odnalazł się w nowej drużynie. Na pewno jednak potrzebuje czasu. Na plus aktywność, waleczność i parę niezłych wrzutek.