NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Są nie wygodne strasznie ... Ogolnie Adidasy nie sa zbyt dobrym obuwiem na boisko , no chyba ze profeski , reszta to szrot , nie dosc ze ciezkie to zero czucia w nich .
0
Ja uwazam ze po prostu to byl okej transfer i Suarez jest bardzo potrzebny , na pewno nie pogardzil bym Aguero , i jestem duzym przeciwnikiem sprzedazy Cesca , byl w dobrym wieku , tylko bylo go ustawic na jego pozycji i by wymiatal ... Rakitic to nie ten poziom co Cesc ... Nie da sie porownac Fabs wymiata ,
0
Isco? Weź człowieku obejrzyj mecz Realu i zobacz co ten chłopak wyprawia z piłką.... Co jak co ale Real robi genialne transfery
0
Czyli Messi też jest u schyłku kariery i wszyscy tylko za nazwisko?
0
Cristiano Ronaldo będzie występował w "Celebrity Splash"?
0
Wez chlopczyku idz juz lepiej spac bo gadasz takie bzdury ze az sie czytac nie chce . Suarez genialnie gra , takiego napasciora bylo nam trzeba !
0
Czekam na dzień w którym LE opuści Barcelone ... Nadal uważam że on się nie nadaje ... Zero taktyki , a piłkarze grają tak jak im się w dany dzień podoba ...
0
No to mamy zastępce Xaviego ;PP
0
Hehe fajnie się czyta wasze komentarze , każdy wymyśla nowy przepis gry ;D
0
Myslisz ze tak tylko u 10 latkow ? 16 latek mnie ciskal o to ze jestem za Barcelona ... Dosadnie mu przekazalem swoje argumenty .
0
Taaaaa..... W kazdym meczu ciary mnie przechodza jak widze u niego pilke przy nodze...
1
Ja tam sie ciesze ze Messi nie strzelil tego karnego , nikt nie bedzie gadal ze Messi z karnych strzela , szkoda troche bo mogl dobic rywala ,boli mnie to ze Suarez nie strzelal bo hat-trick mogl by byc ;D
0
Ramos ma najlepsza sile uderzenia w karnych
0
Raz ladnego wolnego strzelil i juz super ekstra technik?
3
Zobacz czy Kryska w basenie nie plywa
0
Ciekawe gdzie Ty widziales jak on kogos mijal? w tunelu?
0
Skoro Cie mama woła to idz szybciutko bo minie Cie opowiesc na dobranoc
0
Moim zdaniem to dobrze ze sie zlosci , widac ze zalezy mu , chce wszystko robic perfekcyjnie , czasami sie zastanawiam co on mysli w domu przed meczem , wykonuje wszystko perfekt , to w domu to chyba spokojnie odpoczywa nie martwiac sie niczym ;D
0
Rakitic , Rakitic ... jaracie sie nim tutaj nie ktorzy jak nie wiem kim ... Pomocnik taki ze tylko w defensywie pracuje i nic innego pozytywnego nie widze... Gdy tylko jest akcja ofensywna to typ stoi i podaje na boki... Jezeli to ma byc pomocnik ktory odciazy Messiego z rozgrywania to ja dziekuje za takiego gracza... Nie dosc ze slimak to podaje do blizej ustawionego kolegi.
1
Messi ostatnio strasznie nerwowy sie zrobil , na wszystko reaguje zloscia .
0
z jego predkoscia biegu to ze slimakiem po deszczu by mial klopoty na setke
0
a Ronaldo w meczu z Schalke " nie widac mnie w meczu , a to sie przewroce , ooo pilka leci wyskocze , ooo gol praktycznie na pusta , no i te hala dzieci sie podniecaja jak nie wiem co" to samo mozna powiedziec ;D ups nie pod tym postem..
0
Alba dostal choragiewka to teraz mu sie w glowie powalilo ... kopie,symuluje ... szkoda gadac , zabronic mu trzeba krysi ogladac bo bedzie trzeba chlopaka sprzedac do madrytu to sobie bedzie plywal z kryska.
0
No i po jaką cholerę się wtrąca i miesza znów.... wkurza mnie już On ....
1
Real i Cr odskakuja... Barcelona kochana coś Ty zrobiła....
0
Też bylem na meczu :D z Kielc jesteś?
0
Barca słabnie hahahaha.... Zobaczymy jak Manchester rozbijemy.... wypadki się zdarzają, trzeba patrzeć optymistycznie na to wszystko a nie od razu każdego sprzedawać... Wciąż uważam ze LE się nie nadaje na trenera bo nie potrafi rozłożyć przeciwnika taktycznie tak jak to robił Pep albo robi Carlo w Realu...
0
Obie drużyny mają równe warunki :)
4
Ojej biedactwa.... Ludzie zapieprzaja codzień po 8 h za marny hajs a im nie pasuje pokopac w piłę o 16 za grube miliony.... Wstyd i żenada.... Jak się robi to co się kocha to się nie narzeka która godzina, jaka pogoda.... Szkoda gadać..
0