1

Są nie wygodne strasznie ... Ogolnie Adidasy nie sa zbyt dobrym obuwiem na boisko , no chyba ze profeski , reszta to szrot , nie dosc ze ciezkie to zero czucia w nich .

0

Ja uwazam ze po prostu to byl okej transfer i Suarez jest bardzo potrzebny , na pewno nie pogardzil bym Aguero , i jestem duzym przeciwnikiem sprzedazy Cesca , byl w dobrym wieku , tylko bylo go ustawic na jego pozycji i by wymiatal ... Rakitic to nie ten poziom co Cesc ... Nie da sie porownac Fabs wymiata ,

0

Isco? Weź człowieku obejrzyj mecz Realu i zobacz co ten chłopak wyprawia z piłką.... Co jak co ale Real robi genialne transfery

0

Czyli Messi też jest u schyłku kariery i wszyscy tylko za nazwisko?

0

Cristiano Ronaldo będzie występował w "Celebrity Splash"?

0

Wez chlopczyku idz juz lepiej spac bo gadasz takie bzdury ze az sie czytac nie chce . Suarez genialnie gra , takiego napasciora bylo nam trzeba !

0

Czekam na dzień w którym LE opuści Barcelone ... Nadal uważam że on się nie nadaje ... Zero taktyki , a piłkarze grają tak jak im się w dany dzień podoba ...

0

No to mamy zastępce Xaviego ;PP

0

Hehe fajnie się czyta wasze komentarze , każdy wymyśla nowy przepis gry ;D

0

Myslisz ze tak tylko u 10 latkow ? 16 latek mnie ciskal o to ze jestem za Barcelona ... Dosadnie mu przekazalem swoje argumenty .

0

Taaaaa..... W kazdym meczu ciary mnie przechodza jak widze u niego pilke przy nodze...

1

Ja tam sie ciesze ze Messi nie strzelil tego karnego , nikt nie bedzie gadal ze Messi z karnych strzela , szkoda troche bo mogl dobic rywala ,boli mnie to ze Suarez nie strzelal bo hat-trick mogl by byc ;D

0

Ramos ma najlepsza sile uderzenia w karnych

0

Raz ladnego wolnego strzelil i juz super ekstra technik?

3

Zobacz czy Kryska w basenie nie plywa

0

Ciekawe gdzie Ty widziales jak on kogos mijal? w tunelu?

0

Skoro Cie mama woła to idz szybciutko bo minie Cie opowiesc na dobranoc

0

Moim zdaniem to dobrze ze sie zlosci , widac ze zalezy mu , chce wszystko robic perfekcyjnie , czasami sie zastanawiam co on mysli w domu przed meczem , wykonuje wszystko perfekt , to w domu to chyba spokojnie odpoczywa nie martwiac sie niczym ;D

0

Rakitic , Rakitic ... jaracie sie nim tutaj nie ktorzy jak nie wiem kim ... Pomocnik taki ze tylko w defensywie pracuje i nic innego pozytywnego nie widze... Gdy tylko jest akcja ofensywna to typ stoi i podaje na boki... Jezeli to ma byc pomocnik ktory odciazy Messiego z rozgrywania to ja dziekuje za takiego gracza... Nie dosc ze slimak to podaje do blizej ustawionego kolegi.

1

Messi ostatnio strasznie nerwowy sie zrobil , na wszystko reaguje zloscia .

0

z jego predkoscia biegu to ze slimakiem po deszczu by mial klopoty na setke

0

a Ronaldo w meczu z Schalke " nie widac mnie w meczu , a to sie przewroce , ooo pilka leci wyskocze , ooo gol praktycznie na pusta , no i te hala dzieci sie podniecaja jak nie wiem co" to samo mozna powiedziec ;D ups nie pod tym postem..

0

Alba dostal choragiewka to teraz mu sie w glowie powalilo ... kopie,symuluje ... szkoda gadac , zabronic mu trzeba krysi ogladac bo bedzie trzeba chlopaka sprzedac do madrytu to sobie bedzie plywal z kryska.

0

No i po jaką cholerę się wtrąca i miesza znów.... wkurza mnie już On ....

1

Real i Cr odskakuja... Barcelona kochana coś Ty zrobiła....

0

Też bylem na meczu :D z Kielc jesteś?

0

Barca słabnie hahahaha.... Zobaczymy jak Manchester rozbijemy.... wypadki się zdarzają, trzeba patrzeć optymistycznie na to wszystko a nie od razu każdego sprzedawać... Wciąż uważam ze LE się nie nadaje na trenera bo nie potrafi rozłożyć przeciwnika taktycznie tak jak to robił Pep albo robi Carlo w Realu...

0

Obie drużyny mają równe warunki :)

4

Ojej biedactwa.... Ludzie zapieprzaja codzień po 8 h za marny hajs a im nie pasuje pokopac w piłę o 16 za grube miliony.... Wstyd i żenada.... Jak się robi to co się kocha to się nie narzeka która godzina, jaka pogoda.... Szkoda gadać..

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?