NismoFCB
Dołączył/a: luty 2015
Kielce
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mowie ogolnie a nie o Tobie , Ty nie uwazasz Hazarda za wspanialego ale inni uwazaja ... Takze twoj komentarz jest bez sensu.
0
Krytykujesz kogos mocno bo taki masz kaprys :) spojrzmy na Rakiticia ... Nagle wielka gwiazda a mijaja go jak tyczke , podaje do tylu , gra tak ze Messi musi kreowac gre za niego ...
0
Patrze na kiwki ? nie , nie patrze na kiwki , lecz na wklad danego pilkarza na druzyne , Hazard wyroznia sie na tle kolegow z zespolu , skoro okreslamy Hazarda jako takiego slabego to co powiedziec o najdrozszym transferze " Gareth Bale" a moze o Karimie Benzemie ktory ma doskonalych kolegow , patrzmy obiektywnie , Hazard mimo braku takich kolegow jak maja Benzema czy Bale daje rade strzelac jednak duza ilosc bramek i dogrywac pilki kolega , jak by nie to ze te przecietniaki z Chelsea nie wykorzystuja dogran Edena to spokojnie mial by o wiele asyst wiecej .
0
Kto wali te 40-50 goli ? Messi , Ronaldo ? idac takim tokiem myslenia to Pogba jest zerem , Di Maria zerem itd itd ... Wielki fan Nolito nagle? Jak by Hazard przyszedl na CN to bys gadal " no prze typek jest , zawsze uwazalem go za top 5" ... Skoncz wyskakiwac z hejtami na pilkarzy ktorzy sa czolowi dla innych zespolow ale nie moga grac u nas... Liga Angielska sie rozni od Hiszpanskiej to druga sprawa ... Pokazal to przyklad Di Marii , tyle w temacie .
0
Cieszmy sie ze mamy takich bocznych obroncow a nie narzekajmy , co fakt to Alba duzo marnuje , ale patrzmy tez ze daje duzo miejsca Neymarowi co czesto widac wyglada tak jak by Neymar z Suarezem grali na srodku ataku a Alba byl lewym napastnikiem , narzekamy ciagle na nadmiar , ale jak to mowi stare przyslowie " czym wiecej mamy tym wiecej chcemy " , inne zespoly to dopiero mialy by zawroty glowy jak by sie czyms takim przejmowaly ;P
1
Wiecej przeklenstw :) dla Ciebie wyslannikiem gracza sa tylko i wylacznie bramki? Ogladam wiele meczy , akurat Hazard mocno pracuje a ze koledzy sa totalnymi przecietniakami to druga sprawa..
0
Inaczej sie gra kiedy np: kolo Neymara jest Suarez,Messi,Iniesta,Alba niz kolo Hazarda takie ofermy i pupilki Mou...
3
Nie tylko on ... Suarez wiele zmarnowal sytuacji , Alba, Neymar a nawet Iniesta
0
Maly watek humorystyczny , na zdjeciu pokazany jest jakis pojedynek z wykorzystaniem sztuk walki ;D
0
Naucz sie poprawnie ukladac zdania bo nic z tego nie zrozumialem co napisales :)
2
A pomyslales ze to moze zle wykorzystanie potencjalu tych zawodnikow ? Nazwiska same nie zagraja , wina sztabu .
0
Jak bys ogladal Chelsea to bys wiedzial dlaczego Hazard jest stawiany w tym gronie ... On ciagnie tego Busa do przodu
2
James i Kross doskonale transfery Realu ... Nie daj boze niech kupia Pogbe albo Verrattiego ..
0
Powiadasz o boiskowej inteligencji , a jak ta jego inteligencja wyglada (Rakitic) spowalnianie akcji , podania do tylu , gdzie Ty widzisz pressing u niego ? Jest tak wolny ze za nim ruszy z miejsca to juz pilka jest na drugim koncu boiska , az smiac mi sie chcialo jak w finale LM co raz przegrywal pojedynki biegowe , jak pilkarz najlepszego klubu na swiecie moze tak odstawac pod tym wzgledem od konkurencji ? Pogba jest o klase lepszy od Rakiety , podejmuje ryzyko , bierze ciezar gry na siebie , kiedy trzeba to przytrzyma pilke , znakomite zagrania , niesamowite strzaly z dystansu , jest to nowoczesny typ pomocnika . Jedno co moge przyznac na korzysc Rakiticia , Pogba czasami gra po gwiazdorsku , ale to normalne w tym wieku . Rakitic statystyka czy wymiernosc na boisku ? A moze po prostu LE nie ma lepszej opcji wystawienia calej trojki w pomocy zeby dobrze kontrolowac gre? Nie oszukujmy sie , kiedys nasza pomoc stanowila o sile zespolu a teraz jest to najslabsza formacja . Rowniez nie mowie ze Rakitic jest tak slaby ze najlepiej to go oddac do zespolu ze srodka tabeli , tylko po prostu uwazam ze nie nadaje sie do Barcelony . Tryplet nie moze zaslonic nam oczu w ocenie zawodnikow .
0
No tutaj sie mylisz , widze ze jestes wielkim fanem Rakiety a przeciwnikiem Pogby . Powiadasz ze Pogba jest lata swietlne za Rakieta? Wystarczy mi to ze jest wojna o niego , eksperci lepiej ocenili jego umiejetnosci niz Ty , w finale LM odbijali sie po kolei od niego m.in Messi,Alves,Busi , chlopak ma bajeczna sile oraz technike , nie porownuj go do Songa bo Song nie byl taka gwiazda... Pogba robi nie wyobrazalna roznice i trzeba byc naprawde slepym zeby nie zauwazyc ze Rakitic nie dorasta do piet Pogbie ... Sam sie mieszasz w tym co mowisz ... Juventus jest w slabej Serie A i jezdzi Milany , Intery i inne ale Rakitic byl w Sevilli ktora wygrywala Puchar Europy i mowisz ze mial gorszych kolegow ? Przeczytaj jeszcze raz co napisales i zastanow sie dobrze ...
29
Przestan walic chamskie komentarze jak kolega grzecznie pyta..
0
Ogladam Serie A a szczegolnie sledze mecze Juve od wielu lat poniewaz moj Tata jest wielkim fanem starej damy , moge wywnioskowac tyle z tego iz Pogba potrafi wziac ciezar gry na siebie , pokazac bajeczna technike , sile , strzal z dystansu ,utrzymanie sie przy pilce , dokladne podania / kluczowe podania ( do przodu) a nie do tylu jak ma to miejsce u Rakiticia . Jezeli twierdzisz iz Rakitic jest rownego poziomu co Pogba to nie wiele wiesz ... Strasznie mi sie nie podoba gra Rakiticia ( ale to nie ja dobieram sklad , nie ja jestem trenerem ) . Tak jak napisal pax "nie rozumiem zachwytow nad jego fenomenem " , jak dla mnie jest przecietny , kazdy ma prawo do swojego odmiennego zdania . Jedynie cena jaka zostala za niego zaplacona jest na duzy plus. A wracajac do Pogby , uwazam ze 80 mln i pensja na poziomie 7/8 mln jezeli sie zgodzi bedzie do zaakceptowania , nie potrzebujemy "swiezych" gwiazdeczek ktorzy leca na kase.
0
Jestem tego samego zdania , mam prawo rowniez wyrazic swoje zdanie i to zrobie , dlatego uwazam ze Rakitic to nie poziom Barcelony i mozecie byc zaslepieni jego bramka w Finale LM , dla mnie jest za wolny i slaby technicznie , nie mowiac juz zeby poslal jakas ladna pilke typu Xavi ... Mam nadzieje ze w przyszlym sezonie przyjdzie Pogba i wniesie technike i przeglad pola , ile mozna patrzec jak Messi musi rozgrywac , a Ci ktorzy twierdza ze Rakitic musi latac dziury to ciekawe co Busi musi robic... Rakitic z Iniesta powinni kreowac gre a nie bawic sie w latanie dziur , patrzmy na jakosc a nie " a bo Ivan to mily gosciu i wgl" ... Jedna osoba powie "eee Pogba !! a idz Ty z nim" i drugi zaraz to samo powtorzy , a Pogba to gracz na lata , takie czasy nastapily ze za bez produktywnego Di Marie PSG daje 63 mln ... Potem bedzie placz jak nie daj boze Real kupi Pogbe...
0
No ladnie sie akurat ostatnio w meczu z Roma Mathieu wbil w akcje ;D w stylu Alby no ale nie oszukujmy sie ze lewa flanka nie istnieje bez nich ;/
0
No to jest fakt ... Lewa strona bez Alby i Neya nie istnieje..
0
Dobra Dobra juz nie przesadzac ... Lepiej dmuchac na zimne ze to tylko choroba a nie jakis uraz .
0
New Balance i Nike ladne.
0
Mnie bardzo martwi kontuzja Alby ;/
0
Bardzo mozliwe ze pomylka z mojej strony . Dzieki za poprawke.
3
Daj spokoj , karmisz trolla a on chce tutaj popularnosc zdobyc.
2
Z tego co slyszalem to jest juz WI-Fi na CN , a po drugie to po jego zachowaniu widac ze jest co najwyzej ale przed tv.
0
A szkoda gadac na jego temat , typek chce zaslynac na stronie i dobrze mu to wychodzi , to ja juz co prawda ogladam mecz w tv i mam problem zeby odpisac na komentarz a co dopiero jak bym byl na CN , taka atmosfera i wgl to nawet bym nie myslal o pisaniu tylko czerpal radosc ze tam jestem i widze najlepszych .
1
Jak pisze komentarze " jutro ide na plaze , potem na disco disco " . Pisze o spikerze a ze wszystkim pomylil kolejnosc takze ?
1
co Ty chopie ! Pewnie ladowarke i gniazdko ma kolo siebie .
3
tzn z przed telewizora ;D