0

Oficjalny komunikat ,że go nie sprzedadzą w tym okienku był już dawno, a teraz coutinho wysłał transfer request i zaczął fochy stroic więc sytuacja się zmienia, nikt nie chce żeby ktoś psul atmosfere w klubie więc klopp mieknie.

1

Coutinho i Dembele nie przyjdą i to będzie koniec tych leszczy. A jak przyjdą jakimś cudem to zarząd znowu będzie cieszył jape i zostaną..

28

Spoko Jurek mamy już hybryde Paulinho

1

Spoko luz , posiedzi 2 sezony ,odejdzie za darmo. cudowne zagranie zarządu! Ac Milan v2

1

Czyli coutinho nie przyjdzie.. A było dołożyć 40 mln do filipka... To my mamy zarząd? Czy bandę patalachow?

0

Odszedł to odszedł na uj drążyć? Liczę na semedo w bezpośrednim pojedynku. Znowu Neymarek fochy będzie stroil ,że za mocno w niego wjeżdża. Judasz

0

Jak Neymar sam chciał nas wydoic na 26 mln

0

Po Coutinho jeżdżą kibice strasznie, Klopp też już pogodzony chyba .. A dembele bunt zrobił więc myśle ,że bartuś ratuje dupe i sprowadzi obu

7

Damy rade, liczę na dobry występ Deulofeu.. Wierzę, że chłop będzie przyszłością na lewej flance.
3-1 dla Barcelony

1

Dawno mnie tu nie było ale jak zobaczyłem news o Paulinho to szlag jasny trafił.. dołożyć tą kasę do coutinho i dembele i wszystko pięknie.. widzę ,ze kibice maja więcej rozumu niż ci zakichani "profesjonalisci" ..

6

Pewnie o Ronaldo ktory gral w Barcelonie i w Realu

0

Nie nakleja , to jest haftowany znaczek , ja sobie kupilem 2 koszulki ta ze znaczkiem co teraz jest i z zeszlego sezonu , oddalem obie koszulki do krawcowej i mi wyprula z obecnej i wszyla do tej z zeszlego sezonu , to jest haftowany znaczek ktory jest w sumie przyklejony ale bardzo latwo go mozna wypruc , niestety nie ma mozliwosci nawet kupienia tego znaczka zeby sobie wszyc ;/ dlatego trzeba sie troszq wykosztowac jezeli ktos ma taki kaprys.

0

Kto tak mowi? Ty chyba na glowe upadles.

0

Z tego co wiem to za Sterlinga 60 a za Martiala 40

0

o Suareza i Messiego sie nie martw jeszcze dlugo bedziemy sie nimi cieszyc , Arda spokojnie pogra jeszcze na wysokim poziomie takze jest spoko , Vidala mamy za Alvesa na zmiane , Roberto wyrasta nam na pomocnika klasy swiatowej , dojdzie Pogba pewnie albo jakis Coutinho , kupic srodkowego obronce , kogos na zmiane dla Alby i sklad jest kompletny. CHociaz i tak zazdroszcze lawki Realowi ...

0

Dokladnie , sprzedac to poki cos warte.

0

Podstawowej 11 ? hahahaha blagam Cie ... Slimak po deszczu jest szybszy i ma odwage przetoczyc sie przez droge ;D Rakitic gra tylko do tylu a do tego jest tak wolny ze o boze... Nie bedzie juz dla niego miejsca , Iniesta,Busi,Roberto,Arda,Rafinha i w lecie dojdzie jakis mlody i Rakitic out za jakies 30 melonow.

0

Dokladnie , mamy Inieste,Busiego,Roberto,Arde,Rafinhe i jeszcze dojdzie jakis mlody Pogba np.

0

Arda przewyzsza go w kazdym aspekcie ... Szybszy,zwinniejszy , drybling, gra do przodu ... TO nie Real albo Chelsea Mourinho ze gramy wszyscy caly mecz w obronie i tylko lecimy z kontra ... Rakitic sie do Barcelony nie nadaje , potrzebny nam kreatywny pomocnik ... Xavi byl i jakos nie bylo problemu z asekuracja Alvesa , ta "asekuracja" Rakiticia to wymysl jego fanboyow zeby usprawiedliwic jakos jego marna gre... Mowisz pirlo ? Pirlo mial kosmiczne rzuty wolne , walil takie asysty ze glowa mala, drybling mial swietny , Pirlo to drugi Xavi , porownujac marnego Rakiticia do swietnego Pirlo to obraza dla Wlocha. Iniesta,Busquets ,Arda ,Roberto to bedzie nasza pomoc i dojdzie jeszcze jakis mlodszy pomocnik , mam nadzieje ze ktos taki jak Pogba lub inny mlody i utalentowany gracz z drugiej linii .. Rakitic sie nie nadaje i zacznij ogladac mecze a nie pokaz slajdow na meczyki..

18

My tu gadu gadu ale to co zrobili z "Jesus 100%" to skandal ....

0

do minusow jeszcze dodac cenzure "Jesus 100%" to mialo byc "Respect" ? zenada tych oslow z fifa ...

0

Chlopie ale glupoty gadasz... Ty chyba gry Ardy w Atletico nie widziales ... On lepiej wie jak ma bronic niz Rakitic i Roberto razem wzieci... Alves/Vidal,Pique,Masche,Alba,Busi,Arda,Iniesta,MSN tak powinien wygladac sklad na mecze o stawke , miazdzymy kazdego jak popadnie , Rakitic ledwie biega i mijaja go jak pacholki na treningach , pierwszy do sprzedazy moim zdaniem i starac sie powoli o nowego pomocnika zeby wchodzil za Inieste , typu Veratti czy Pogba.

0

Widac w Realu ze grali przeciwko trenerowi , ZZ ich ladnie moze poprowadzic tak szczerze mowiac ... Umiejetnosci maja , odpowiednia motywacja i taktyka i moga nam zagrozic, wczoraj grali wrecz swietnie , ciagly pressing , nawet CR wslizgi robil ! o.O

0

Komentarz usunięty

21

Aaa to gbur jeden ... " Nie bede namawial zadnego zawodnika do odejscia z Barcelony "

0

Hazard idzie do Realu w lecie to dzieci beda plakac znowu jak nas beda gwalcic w pomocy ...

0

A gdzie Iniesta na zdjeciu ?

0

Aaa moze jest cos innego na rzeczy ? Az tak plytko myslisz ? On ma 22 lata dopiero ...

0

A tym czasem Real za Isco chce minimum 30 mln... Zalosny jest nasz zarzad

4

Isco na wylocie z Realu !!!! 50 mln i jest nasz ... a my jakiegos Pogbe chcemy kupowac ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?